Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Telefon Xiaomi z kartą Citi Simplicity
Honmaru

Po latach Tekken 3 wciąż inspiruje [video]

Data: 23.06.2012 |
przez: Dumian

Tekken 3 to gra, która miała swoją premierę w 1997, rok później trafiła na konsolę PlayStation. Przez wielu fanów uważana jest, jeśli nie za najlepszą, to na pewno przełomową i najbardziej znaczącą odsłonę Turnieju o tytuł Króla Żelaznej Pięści, a już z pewnością najbardziej żywotną. Po dziś dzień rozgrywane są kilkudziesięcioosobowe turnieje i rankingi, a aktywna społeczność graczy nadal tworzy różnego rodzaju materiały odnośnie Tekkena 3. Jednym z takich graczy jest Hwoarang134, który udostępnił właśnie swoje najnowsze dzieło: film pt. Tekken 3 – LIMITLESS, dotyczący większości postaci w grze.

Główną cechą Tekkena 3 i całej serii zresztą, są w zasadzie nieograniczone możliwości odkrywania i wymyślania coraz to nowych akcji, zagrań, gwarantów, customów, setapów i o tym właśnie traktuje przedstawiany film. Nie jest to typowy combo movie, a swego rodzaju hołd w stronę Tekkena 3, jego rozbudowania, ciekawego systemu oraz wielu możliwości jakie oferuje, zapewniając rozrywkę kolejnym pokoleniom graczy.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia w rozwinięciu oraz do naszego downloadu, gdzie możecie pobrać oryginalny plik w maksymalnej jakości (film jest dostępny w HD). Z pewnością warto poświęcić nieco ponad 10 min. być może w poszukiwaniu inspiracji, natchnienia lub po prostu w celu przypomnienia sobie niezliczonej ilości godzin spędzonych przy nieograniczonym Tekkenie 3.

Tekken 3 – LIMITLESS

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat