cze
23
2012
10

Po latach Tekken 3 wciąż inspiruje [video] Tekken 3 – LIMITLESS

Tekken 3 to gra, która miała swoją premierę w 1997, rok później trafiła na konsolę PlayStation. Przez wielu fanów uważana jest, jeśli nie za najlepszą, to na pewno przełomową i najbardziej znaczącą odsłonę Turnieju o tytuł Króla Żelaznej Pięści, a już z pewnością najbardziej żywotną. Po dziś dzień rozgrywane są kilkudziesięcioosobowe turnieje i rankingi, a aktywna społeczność graczy nadal tworzy różnego rodzaju materiały odnośnie Tekkena 3. Jednym z takich graczy jest Hwoarang134, który udostępnił właśnie swoje najnowsze dzieło: film pt. Tekken 3 – LIMITLESS, dotyczący większości postaci w grze.

Główną cechą Tekkena 3 i całej serii zresztą, są w zasadzie nieograniczone możliwości odkrywania i wymyślania coraz to nowych akcji, zagrań, gwarantów, customów, setupów i o tym właśnie traktuje przedstawiany film. Nie jest to typowy combo movie, a swego rodzaju hołd w stronę Tekkena 3, jego rozbudowania, ciekawego systemu oraz wielu możliwości jakie oferuje, zapewniając rozrywkę kolejnym pokoleniom graczy.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia w rozwinięciu oraz do naszego downloadu, gdzie możecie pobrać oryginalny plik w maksymalnej jakości (film jest dostępny w HD). Z pewnością warto poświęcić nieco ponad 10 min. być może w poszukiwaniu inspiracji, natchnienia lub po prostu w celu przypomnienia sobie niezliczonej ilości godzin spędzonych przy nieograniczonym Tekkenie 3.

Tekken 3 – LIMITLESS