Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Powrót Kwonho? W pewnym sensie – poznajcie Jingwu!

Data: 19.06.2009 |
przez: Dumian

Jingwu OnlineInformacja o zamknięciu serwerów Kwonho była sporym rozczarowaniem, gdyż wielu graczy zdążyło na dobre zadomowić się w świecie tego MMO fightera. Teraz, kiedy uruchomiona została chińska wersja gry, ponownie trafia się okazja pogrania w tą bardzo rozbudowaną pod względem online bijatykę. Dzięki poradnikowi w języku polskim i pomocy przy rejestracji będziecie w stanie odnaleźć się wśród chińskich krzaczków, zarejestrować konto i odpalić grę.

The World of Jingwu to chiński odpowiednik Kwonho. Niedawno ruszyła możliwość ściągnięcia i przetestowania jak tytuł ten sprawuje się w praniu. Gra dedykowana jest Azjatom, jednak przy odrobinie cierpliwości i znajomości interfejsu spróbować swoich sił mogą wszyscy i z pewnością sporo osób zdecyduje się na to.

Aby pomóc Wam w stawianiu pierwszych kroków z grą, Pattrick przygotował poradnik The World of Jingwu objaśniający krok po kroku rejestrację konta w serwisie jingwuonline.com (wymagane do odpalenia klienta), opisał podstawowe opcje dostępne po odpaleniu gry oraz interfejs, a wszystko to wzbogacone licznymi screenami. Temat będzie aktualizowany, także warto sprawdzać go co jakiś czas w poszukiwaniu nowych materiałów.

Jak już wcześniej wspomniałem, gra dedykowana jest Azjatom, a co za tym idzie oczywistym problemem stają się lagi i opóźnienia na serwerach. Najłatwiejszym sposobem, aby temu zapobiec, jest granie wyłącznie między sobą. Jak wynika z opinii osób testujących Jingwu, warunki gry między Polakami są komfortowe i zadowalające, tak więc powstał specjalny temat, w którym znajdziecie rodaków, z którymi możecie pograć w dobrych warunkach – lista graczy.

Ewentualne problemy, wrażenia, uwagi i pytania odnośnie działania gry kierujcie na nasze forum The World of Jingwu.

Poniżej zamieszczam jeszcze zwiastun oraz screeny.

Trailer

Screeny

Więcej filmików znajdziecie tutaj.

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat