Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Rozmowa głosowa podczas gry – TeamSpeak i Kaillera.

Data: 06.08.2008 |
przez: Dumian

HeadsetKaillera w ePSXe niestety nie umożliwia wygodnej rozmowy z drugim graczem, tak jak to ma miejsce w przypadku emulatorów arcade (np. Kawaks lub MAME). Wbudowany czat to na szczęście nie jedyny sposób na porozumiewanie się z drugim graczem podczas gry. Wymiana poglądów na gorąco w czasie rozgrywki zdecydowanie ma swoje zalety, chociaż z pewnością nie każdego przekonuje.

Dosyć dawno temu na Honmaru pojawił się pomysł wykorzystania do rozmowy głosowej Skype, ale spotkał się raczej z nikłym zainteresowaniem. Alternatywą dla Skype może być znany komunikator TeamSpeak, wykorzystywany z powodzeniem w wielu grach multiplayer. Jego główną zaletą jest znikome zapotrzebowanie na zasoby komputera i łącza. Ma to spore znaczenie podczas gry online, ponieważ rozmowa głosowa nie powoduje zauważalnego obciążenia, a co za tym idzie komfort gry pozostaje taki sam. Osoby, które nie miały wcześniej do czynienia z tym programem z pewnością zainteresują się krótkim poradnikiem, który na forum umieścił entryk.

Obojętnie jaką metodę wykorzystamy do rozmowy głosowej, to z pewnością warto przynajmniej spróbować i samemu zobaczyć jak się sprawdza w praktyce. Zawsze to jakieś urozmaicenie i odskocznia od słuchania muzyki z ulubionego odtwarzacza, a kto wie jak cenne wskazówki mogą popłynąć z ust naszego przeciwnika.

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Cross-Play Weird Stuff
Mortal Kombat PL velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat