Warning: Illegal string offset 'width' in /home/honmaru/domains/honmaru.pl/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/inc/schema/graphs/graph-organization.php on line 114 Warning: Illegal string offset 'height' in /home/honmaru/domains/honmaru.pl/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/inc/schema/graphs/graph-organization.php on line 115
Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

SC, GG oraz Tatsunoko vs. Capcom

Data: 20.06.2008 |
przez: mr_t

Soul Calibur IV Arcade Stick PS3 Hori zdecydowało się wydać w Ameryce Północnej dwa dedykowane sticki Soul Calibura IV. Wersja PS3 jest lekko zmodyfikowanym stickiem Real Arcade Pro Stick 3. Natomiast X360 dostał nie zmienionego Fighting Stick EX 2 z grafiką z SC. Ceny tych kontrolerów to odpowiednio ok. 50$ za wersje do PS3 oraz ok. 60$ za sticka do X360.

16 czerwca w amerykańskiej strefie Microsowft dał możliwość zakupienia Guilty Gear X2 #Reload za 1200 MP – o czym Europa może póki co pomarzyć. Na pocieszenie PEGI sklasyfikowało na swojej liście Guilty Gear’a jako grę Xbox Live Arcade z Sega Europe jako wydawcę. Mniemam iż będzie to konwersja gry z Playstation wydanej w 1998 r.

Na koniec wiadomość odnośnie dwóch nowych postaci w Tatsunoko vs. Capcom. Będą nimi Batsu Ichimonji – jeden z bohaterów serii Rival School oraz Tekkaman, który jest znany z anime [lecz nie tego z lat 90]. Postacie możemy zobaczyć na stronie Capcomu gdzie znajduje się „komiks” Tatsunoko vs. Capcom.

Update by Dumian: Spora ilość screenów oraz ogólne info o grze znajduje się we wcześniejszym newsie nt. Tatsunoko vs. Capcom.

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat