Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

EGU 2012: 1-3 czerwca, Białystok

Data: 11.05.2012 |
przez: Dumian

EGU - East Games UnitedEast Games United to esportowy i konwentowy event multimedialny podczas, którego co roku odbywają się turnieje na PC i konsole oraz atrakcje temu towarzyszące, w tym także gry fabularne, bitewne, karciane, planszowe. Wśród tegorocznych gier turniejowych nie zabraknie bijatyk, które reprezentowane będą przez takie tytuły jak Soul Calibur V, Mortal Kombat i Tekken 6 (wpisowe wyniesie 20 zł za turniej, system rozgrywek grupy + DE). EGU 2012 odbędzie się na lodowisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Białymstoku w terminie od 1 do 3 czerwca, natomiast zmagania turniejowe będą miały miejsce 2 i 3 czerwca.

Uwaga! Turniej został odwołany – impreza nie odbędzie się!

Dokładna lista atrakcji oraz nagród w poszczególnych rozgrywkach nie jest jeszcze znana, dlatego też po więcej szczegółów o EGU 2012 odsyłam na oficjalną stronę egu.org.pl, gdzie pojawiać się będą kolejne informacje.

To już piąta z rzędu edycja imprezy, która z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem wśród miłośników elektronicznej rozrywki. We wszystkich edycjach East Games United udział wzięło ponad 3000 graczy, 20000 gości, relację na żywo w Internecie oglądało ponad 50000 widzów, a łączna pula nagród przekroczyła 250 000 zł. Jubileuszowa, piąta edycja zapowiada się bardzo ciekawie i z pewnością znacząco powiększy te liczby – nie pozostaje mi zatem nic innego jak zaprosić Was na imprezę i życzyć powodzenia zarówno organizatorom jak i graczom.

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat