Warning: Illegal string offset 'width' in /home/honmaru/domains/honmaru.pl/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/inc/schema/graphs/graph-organization.php on line 114 Warning: Illegal string offset 'height' in /home/honmaru/domains/honmaru.pl/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/inc/schema/graphs/graph-organization.php on line 115
Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Filmy E-Ninjas – polecamy. 100 plików w downloadzie i więcej.

Data: 26.03.2008 |
przez: Dumian

downloadO rosyjskim teamie E-Ninjas zrobiło się swego czasu dosyć głośno za sprawą combo movies jakie udostępnili w sieci. Ich filmiki cechuje przede wszystkim świetny montaż oraz bardzo dobre akcje.

Domyślam się, że większość z Was już o nich słyszała, jednak Ci, którzy do tej pory nie zaznajomili się z twórczością E-Ninjas mają teraz ku temu doskonałą okazję bowiem w naszym downloadzie wylądowały filmy Part 3: Akira’s Way, Project HeadHunter – Tekken 5 oraz Dark Times – T5: Dark Resurrection. Prócz tego kto nie widział może rzucić okiem na Legends of Tekken. Jeśli przedstawione produkcje przypadną komuś do gustu (a nie wątpię, że tak będzie;) to po więcej stuffu od E-Ninjas odsyłam na oficjalną stronę teamu.

Przy okazji warto zaznaczyć, że przekroczyliśmy właśnie magiczną liczbę 100 plików w downloadzie co stanowi swego rodzaju jubileusz tego działu. Tak więc zapraszam do ściągania, oglądania no i… pijemy za drugie tyle ;)

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat