Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Rozwiązanie i wyniki Świątecznego Konkursu.

Data: 19.01.2008 |
przez: Dumian

Konkurs Honmaru zorganizowany podczas Świąt zgodnie z zapowiedziami dobiegł końca 15 stycznia 2008. Dziś znamy już wyniki oraz możemy podać poprawne odpowiedzi. Na początek jednak małe podsumowanie oraz garść statystyk.

W konkursie udział wzięło 7 śmiałków, którzy stawili czoła bardzo wyszukanym oraz podchwytliwym pytaniom. Niestety z uwagi na terminy i konieczność wyrobienia się z quizem do Świąt zmuszeni byliśmy pominąć kontrolę jakości pytań stąd często były one za trudne i zbyt szczegółowe dla przeciętnego gracza.
Zabrakło pytań z wielu popularnych serii bijatyk, natomiast zdecydowanie za dużo pojawiło się pytań odnośnie mało znanych tytułów. Z jednej strony odbiło się to bardzo na frekwencji, z drugiej jednak pozwoliło wyłonić najcierpliwszych graczy, którym nie straszne było spędzenie sporej ilości czasu na odnalezienie odpowiedzi (jakby nie patrzeć w przypadku zamieszczonego zestawu trudno oczekiwać by ktoś podał większość odpowiedzi z głowy). Zarówno tym jak i osobom, które przystąpiły „z marszu” do udzielania odpowiedzi i zdobyły jakieś punkty należą się serdeczne gratulacje.

Oto wyniki:

1. Mastachi – 27 pkt.
2. JJK – 24 pkt.

3. Pychu – 10 pkt.
4/5. kemot722, wendigo – 1 pkt.

Pozostałe osoby niestety bez punktów (tutaj na małą wzmiankę zasługuje AnTeK, który mógłby otrzymać nagrodę za najciekawsze odpowiedzi, gdyby taka kategoria była wcześniej przewidziana;).
Jak widać zasłużonym zwycięzcą okazał się Mastachi, który jako jedyny przełamał magiczną barierę 50% poprawnych odpowiedzi. Tuż za nim uplasował się JJK (zaledwie 3 punkty straty), na trzecim miejscu – już poza konkurencją – Pychu (17 punktów straty).

Jeszcze raz gratuluję!

Poprawne odpowiedzi znajdują się tutaj.

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat