Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Nowości na stronie

Data: 15.01.2007 |
przez: Dumian

tekken 3 onlinePodczas gdy TK3Online systematycznie zyskuje coraz większą popularność na Honmaru systematycznie pojawiają się kolejne nowości. Tym razem na stronie pojawił się mały bonus w postaci systemu logowania. Ważną informacją jest, że system ten korzysta z tej samej bazy userów co nasze forum, a co za tym idzie każdy kto posiada konto na forum może logować się na stronie używając tego samego loginu i hasła.

Póki co posiadanie konta w serwisie Honmaru wiąże się głównie z możliwością pisania na forum i brania udziału w naszych turniejach ale już wkrótce zostaną wprowadzone kolejne funkcje takie jak możliwość komentowania newsów i artykułów tylko po zalogowaniu (ma to na celu wyeliminowanie spamujących botów), zmiany loga na stronie i jeszcze kilka dodatkowych bajerów, które dopiero wymyślimy.
Korzystając z okazji chciałbym również poinformować fanów 2D (których także stopniowo przybywa :) ) o pojawieniu się nowej wersji Kawaksa oznaczonej numerkiem 1.57. Listę zmian względem poprzednich wersji znajdziecie na oficjalnej stronie natomiast sam emulator trafia do naszego downloadu.

Inne mniej znaczące zmiany od czasu wprowadzenia nowego laya to powiększenie ostatnich tematów na forum do 10, panel Recent Updates (obecny już jakiś czas na stronie), w którym na bieżąco pojawiają się ostatnio wprowadzone działy, artykuły, recenzje oraz kilka statystyk i małe info dostępne na samym dole w prawym menu.

Wszelkie Wasze pomysły oraz komentarze są jak zawsze mile widziane, dlatego też zachęcam do wyrażenia swojej opinii odnośnie wprowadzonych nowości oraz funkcji, które chcielibyście zobaczyć w przyszłości.

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat