Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Podsumowanie cyklu turniejowego Tekken History Cup

Data: 26.02.2012 |
przez: Oscar

Cykl turniejowy pt. Tekken History Cup trwający prawie 5 miesięcy doczekał się zakończenia. Projekt turnieju obejmował trzy następujące gry:
Tekken
Tekken 2
Tekken 3
Wbrew wcześniejszym przypuszczeniom zainteresowanie zmaganiami w starsze części Tekkena, mianowicie w 1 oraz 2, okazało się nie być aż tak duże. Dopiero Tekken 3 History Cup zachęcił większą ilość osób do wspólnej rywalizacji. W turnieju można było wygrać nagrodę pokazaną na filmiku, która rekompensowała czas i wysiłek włożony w zdobycie pierwszego miejsca – należy się ona naszemu zwycięzcy Buremu. Chciałbym także pogratulować KRELIANOWI za zajęcie 2 miejsca oraz podziękować wszystkim użytkownikom biorącym udział w turnieju. Więcej informacji dotyczących cyklu turniejowego w rozwinięciu newsa.

TK1 History Cup – Zwycięzca: KRELIAN – faza grupowa poszła mu z górki i wyszedł z pierwszego miejsca. Faza druga nie sprawiła mu większych problemów i tym samym dostał się do finału z drabinki wygranych. W walce finałowej stoczył 2 pojedynki z Chrisem. Pierwsza walka finałowa należała do Chrisa 5:1 a druga dla KRELIANA 5:2.

Wielki Finał – Chris VS KRELIAN
Pierwszwa finałowa walka – Chris VS KRELIAN
Walka o 3 miejsce – Chris VS Martins

TK2 History Cup – Zwycięzca: KRELIAN – podobna sytuacja jak w turnieju Tekkena 1, KRELIAN wyszedł z grupy na pierwszym miejscu. W grupie stoczył ze mną zacięty pojedynek i wyszedł z niego obronną ręką pokazując przy tym większe doświadczenie. KRELIAN także dobrze radził sobie w drabince wygranych, aż na swojej drodze nie spotkał Hobbitha, który pokonał go 5:3. KRELIAN jednak nie stracił woli walki i z drabinki przegranych doszedł do finału, w to którym wygrał z Burym 5:1 oraz 5:2.

Wielki Finał – KRELIAN VS Bury
Pierwsza finałowa walka – KRELIAN VS Bury
Walka o 3 miejsce – Hobbith VS KRELIAN

TK3 History Cup – Zwycięzca: KaLiN[BG] – jeden z naszych zagranicznych uczestników, grający na co dzień Niną i Anną pokazał w tym turnieju, że nadal jest znaczącym zawodnikiem w świecie Tekkena 3. KaLiN[BG] wyszedł z fazy grupowej bez straty punktowej kwalifikując się przy tym do drabinki zwycięzców, w której to podobnie jak KRELIAN przegrał w półfinale z Burym. Zachowując zimną krew w drabince przegranych poradził sobie bardzo dobrze i zrewanżował się Buremu za porażkę w półfinale wygrywając z nim 5:1 oraz 5:3

Wielki Finał – KaLiN[BG] VS Bury
Pierwsza finałowa walka – KaLiN[BG] VS Bury
Walka o 3 miejsce – Ultharas VS KaLiN[BG]

Podsumowując, chciałbym podziękować wszystkim użytkownikom biorącym udział w turnieju za zaangażowanie i czas poświęcony na granie. Bez Was turniej nie byłby tak udany. Ogromną rolę w turnieju odgrywało doświadczenie, jednak biorąc pod uwagę że były to 3 róźne gry z serii Tekken, nie wystarczyło być dobrym graczem tylko w jedną z nich, dlatego wysokie miejsca świadczą przede wszystkim o wszechstronności graczy.

Miejmy nadzieję, że jeszcze w tym roku uda mi się zorganizować kolejny turniej z cyklu Tekken History Cup oraz zorganizować nagrody dla większej ilości osób. Kto wie, może i nawet dla wszystkich.

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat