gru
07
2011
0

Tekken X Street Fighter – nowe concept arty i podsumowanie

Podczas gdy z obozu Street Fightera dochodzą coraz to nowe informacje o Street Fighter X Tekken od Capcom, a developing gry idzie pełną parą (premiera wyznaczona na marzec 2012), to ekipa Namco Bandai na dobrą sprawę nie zaczęła jeszcze prac nad Tekken X Street Fighter. Aby jednak świat nie zapomniał iż taki tytuł jest w planach, głowa ekipy tworzącej Tekkena, Katsuhiro Harada, udostępnił kolejne concept arty przedstawiające wczesne prace nad crossoverem, na których znajdziemy rysunki z wizerunkami Ryu oraz Chun-Li. Z tej okazji postanowiliśmy też przypomnieć pozostałe, szczątkowe materiały, które wcześniej wypłynęły z obozu twórców Tekkena – całość dostępna jak zawsze w rozwinięciu.

Na początek najnowszy art, dalej materiały które były dostępne już wcześniej. Miejcie na uwadze, że są to raczej wczesne przymiarki w bardzo początkowym stadium (jak choćby model 3D Ryu bazowany na Paulu), jednak dające już pewne wyobrażenie odnośnie koncepcji twórców na przeniesienie postaci uniwersum Street Fightera do w pełni trójwymiarowego środowiska Tekkena.

Tekken X Street Fighter

Tekken X Street Fighter

Tekken X Street Fighter

Tekken X Street Fighter

W ramach przypomnienia, Street Fighter X Tekken oraz Tekken X Street Fighter to dwie różne gry produkowane przez dwa różne zespoły developerskie (Capcom i Namco Bandai), utrzymane w stylistyce i konwencji flagowych serii danego teamu. Najświeższe informacje na temat obu możecie śledzić oczywiście w kategoriach, odpowiednio Street Fightera oraz Tekkena.