Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Taki będzie Online KOF XIII – [video]

Data: 11.11.2011 |
przez: Chris

SNK Playmore wyjawił garść kolejnych informacji na temat przyszłej konsolowej wersji King of Fighters XIII. Tym razem twórcy gry rzucają trochę światła na zawartość i możliwości online mode, a także próbują zaznajomić nas z systemem gry, poprzez wypuszczenie pierwszego z serii tutorial video.
Wracając jednak do trybu online, to nowy KOF zaoferuje nam dwie możliwości: Ranked Match i Player Match. Pierwszy z nich, jak sama nazwa wskazuje, będzie polegał na rozgrywaniu pojedynków, według sztywno określanych reguł, których wyniki będą rzutować na naszą pozycję w ogólnym rankingu gry. Druga opcja natomiast, to typowe freeplaye, nieważące na naszej pozycji i których zasady można będzie dowolnie zmieniać.

Naszych przeciwników odnajdziemy za pomocą opcji Quick Matching lub Customized Matching, w którym nastąpi grupowanie graczy na przykład ze względu na ich lokalizację, czy szybkość łącza. Ważnym dodatkiem do naszych rozgrywek jest także możliwość zapisywania i oglądania replayów z nich. Podczas odtwarzania zapisu walki możliwe będzie jej spowolnienie, odgrywanie klatka-po-klatce, ukrywanie barów, attack data, inputu, jak również możliwość przeskakiwanie pomiędzy rundami, czy jej pauzowanie.
Najlepsza setka graczy według miesięcznego rankingu otrzyma prawo do uploadowania swoich rankingowych replayów do ogólnego systemu, z którego następnie reszta graczy będzie mogła je pobierać.
Nie zapomnijcie zerknąć poniżej newsa na dwa zamieszczone filmiki, które ukazują omawiane tutaj zagadnienia.

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat