Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Dampierre i Ezio w Soul Calibur V – trailery

Data: 21.10.2011 |
przez: Chris

Seria Soul Calibur znana jest między innymi z tego, że prawie od pierwszej jej odsłony stała się miejscem spotkań wielu różnej maści fikcyjnych postaci pochodzących z czasami bardzo odległych zakątków growego wszechświata. Jako przykłady takich osobliwych, gościnnych zapożyczeń wymienić można głównych bohaterów gier z cyklu Zelda i God of War – Linka i Kratosa, zawsze młodego duchem Heichachiego Mishime, czy choćby uosobienie ciemnej strony mocy Dartha Vadera. Choć wszystkie te postaci nie zawsze należały do czołówki najmocniejszych zawodników dostępnych w grze, to zawsze stanowiły one ciekawe jej dopełnienie i w pewnym stopniu czyniły ją lepszą.

Nie inaczej jest i w przypadku nadchodzącego Soul Calibur V, którego roster już oficjalnie zasilą znani z Soul Calibur: Broken Destiny Lord Geo Dampierre, a także bohater serii Assasin’s Creed Ezio Auditore da Firenze.
Jeśli idzie o postać Dampierre’a, to będzie można wejść w jego posiadanie, jeśli zdecydujemy się zamówić grę przed premierą. Niestety, w obecnej chwili nie wiadomo u którego z dystrybutorów będzie obowiązywał ten bonus, a także czy powyższa oferta będzie również dostępna na innych kontynentach i czy jeśli nie zdecydujemy się na preorder, to czy będziemy mieli możliwość zakupienia tej postaci w formie dlc.

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat