paź
12
2011
0

Cały roster WWE ’12 oraz możliwy skład z dlc

Znamy już oficjalnie finalną wersję rosteru jaki znajdziemy w nadchodzącym WWE ’12. Jak pamiętamy, już w wakacje thq rozpoczęło stopniowo ujawniać wizerunki wszystkich wrestlerów jacy zostaną oddani do naszej dyspozycji z faktu zakupienia samej gry. Oficjalnie listę te zamknęła wczorajsza wiadomość głosząca wirtualny powrót byłego wrestlera, a obecnie zawodnika UFC Brocka Lesnara.
…więcej w rozwinięciu

Wraz z tą informacją jasnym stał się fakt, iż pozostałe trzynaście wolnych pól w rosterze od teraz zajmować będą wyłącznie zawodnicy, których dokupimy przy okazji nadchodzących paczek dlc. I tak do zapowiedzianego wcześniej Jerrego Lawlera, na sto procent dołączy tegoroczny Hall of Famer Shawn Michaels, a w dalszej kolejności spodziewać się możemy Chrisa Jericho oraz Batisty, w zależności oczywiście od istniejących umów.
Reszta pozostaje jednak w sferze naszych domysłów, choć osobiście obstawiał bym za powrotem Bret Harta, Goldberga, kilku wcieleń Micka Foleya oraz paru notorycznie powtarzających się w ostatnich grach WWE byłych gwiazd federacji, jednak czy tak się stanie, to już czas pokaże.


Podziel się

Podobał Ci się ten wpis? Może warto podzielić się ze znajomymi?

Interesuje Cię temat gier?

Nie przegap najciekawszych treści! Dołącz do setek graczy, miłośników bijatyk, zostaw lajka na naszym fanpage’u Honmaru oraz wpadnij na grupę Honmaru FGC.

Jesteśmy obecni na różnych serwisach społecznościowych. Zachęcamy do śledzenia nas na:

Chcesz pogadać luźno w czasie rzeczywistym? Wpadaj na Discorda.