paź
12
2011
0

Cały roster WWE ’12 oraz możliwy skład z dlc

Znamy już oficjalnie finalną wersję rosteru jaki znajdziemy w nadchodzącym WWE ’12. Jak pamiętamy, już w wakacje thq rozpoczęło stopniowo ujawniać wizerunki wszystkich wrestlerów jacy zostaną oddani do naszej dyspozycji z faktu zakupienia samej gry. Oficjalnie listę te zamknęła wczorajsza wiadomość głosząca wirtualny powrót byłego wrestlera, a obecnie zawodnika UFC Brocka Lesnara.
…więcej w rozwinięciu

Wraz z tą informacją jasnym stał się fakt, iż pozostałe trzynaście wolnych pól w rosterze od teraz zajmować będą wyłącznie zawodnicy, których dokupimy przy okazji nadchodzących paczek dlc. I tak do zapowiedzianego wcześniej Jerrego Lawlera, na sto procent dołączy tegoroczny Hall of Famer Shawn Michaels, a w dalszej kolejności spodziewać się możemy Chrisa Jericho oraz Batisty, w zależności oczywiście od istniejących umów.
Reszta pozostaje jednak w sferze naszych domysłów, choć osobiście obstawiał bym za powrotem Bret Harta, Goldberga, kilku wcieleń Micka Foleya oraz paru notorycznie powtarzających się w ostatnich grach WWE byłych gwiazd federacji, jednak czy tak się stanie, to już czas pokaże.