Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

UMK3 – poradnik wideo dla początkujących [PL]

Data: 01.10.2011 |
przez: Dumian

Ostatnimi czasy seria Mortal Kombat cieszy się na Honmaru niesłabnącą popularnością. Nie jest to jedynie zasługa udanej reaktywacji Smoczej Sagi za sprawą Mortal Kombat 9, ale także konsekwencja turniejów Mortal Kombat Mythologies Cup i kolejnych oraz mającemu miejsce jakiś czas temu zlotowi fanów w Krakowie. Co by jednak nie pisać, klasyczne części Mortala żyją i mają się dobrze o czym świadczyć mogą chociażby regularne rozgrywki w dziale Test Your Might! i obszerny spis graczy.

Skoro jest zainteresowanie, są gracze, pojawiają się także zachęty i pomoce dla początkujących wymiataczy. Jedną z takich pomocy jest poradnik wideo do UMK3 przygotowany przez Adepta, gdzie podczas filmu podzielonego na rozdziały zapoznacie się z poszczególnymi aspektami rozgrywki Ultimate Mortal Kombat 3, które dodatkowo wyjaśnia komentarz autora (oczywiście po polsku). Jeśli niektóre stosowane pojęcia okażą się dla Was niezrozumiałe lub będziecie chcieli zapoznać się z ich pisownią/notacją z pomocą przyjdzie Mortalowy słownik pojęć, czyli legenda.

>> Temat na forum <<

Zapraszam do oglądania, komentowania oraz późniejszego przekładania zdobytej wiedzy teoretycznej na praktykę w kolejnych rozgrywkach i sparingach. Dajcie znać co myślicie o takiej formie tutoriali, a być może pojawią się kolejne, uwzględniające Wasze uwagi i oczekiwania.

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat