Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Co nowego odnośnie Tekken X Street Fighter?

Data: 06.08.2013 | ,
przez: Dumian

Sporo czasu minęło już od ostatnich wieści na temat Tekken X Street Fighter, samo ogłoszenie tytułu miało miejsce ok. 3 lata temu, a od tego wydarzenia niewiele informacji przedostało się do mediów. Część fanów może sobie zadawać pytanie czy gra nadal znajduje się w produkcji? W końcu od tamtego momentu zdążyło ukazać się już całkiem sporo tytułów z serii Króla Żelaznej Pięści (Tekken Hybrid, Tekken 3D: Prime Edition, Tekken Tag Tournament 2, Tekken Card Tournament, Tekken Revolution). Spieszymy z wyjaśnieniami, Tekken X Street Fighter ma się całkiem dobrze, o czym wiemy z ust samego ojca serii – Katsuhiro Harady.

W wywiadzie dla serwisu Siliconera.com zapewnia, że Tekken X Street Fighter znajduje się nadal w produkcji, więc nie mamy się czym przejmować, a powodów dla których nie otrzymujemy nowych informacji na jego temat jest co najmniej kilka. Jako główny z nich wymienia premierę Street Fighter X Tekken. Zaskoczeniem dla Katsuhiro Harady był fakt, że Street Fighter X Tekken łączy nie tylko fanów obu uniwersów, ale przede wszystkim nowych graczy, którzy z obiema seriami nie mieli zbyt wiele wspólnego. Utrzymanie zainteresowania nowo powstałej społeczności grą oraz kolejne update’y SFxT stanowią kolejny argument dlaczego pośpiech z wydaniem Tekken X Street Fighter byłby niewskazany.

Rather than throw out our title right away while those people are still interested in [Street Fighter X Tekken] we are looking for the right time because we are still developing [Tekken X Street Fighter].

– komentuje Harada.

Na zakończenie, zapytany o to czy zdradzi więcej szczegółów odnośnie samej gry odpowiada z uśmiechem, że prace posuwają się naprzód w sekrecie, więc nie może powiedzieć nic więcej.

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat