Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Przyznanie nowych rang na Honmaru!

Data: 03.06.2011 |
przez: Dumian

logo HonmaruWiele osób może nie zdaje sobie sprawy, ale by machina zwana Honmaru sprawnie funkcjonowała potrzeba zgranego zespołu ludzi, czuwających nad prawidłowym jej działaniem. Począwszy od newsmanów zapewniających bieżący przypływ ciekawych informacji i najnowszych doniesień z branży poprzez organizatorów pracujących w pocie czoła, aby wszystkie turnieje przebiegały jak najlepiej, a kończąc na ekipie techników – złotych rączek czuwających, by żadne koło zębate nie wypadło ze swojego miejsca, dodając jednocześnie kolejne funkcjonalności i poszerzając już istniejące.

Zazwyczaj przy takich okazjach nie szczędzę podziękowań dla osób, które w wieloletniej historii Honmaru pomagały współtworzyć serwis, a przyznanie kolejnych rang to jedna z lepszych tego typu okazji. Łączna liczba osób która swoją pracą pomagała Honmaru w swojej wieloletniej historii liczona jest już w dziesiątkach, jednak w każdym okresie funkcjonowania serwisu wyłaniała się najbardziej aktywna i bezcenna ekipa, którą w ramach wyróżnienia obsypujemy specjalnymi rangami, odpowiadającymi funkcjom ludzi w serwisie. Dawno nie było już takiej akcji na Honmaru, zatem czas nadrobić zaległości i zaktualizować redakcyjny skład – zapraszam więc wszystkich zainteresowanych do rozwinięcia!

Dużo czasu upłynęło od ostatnich zmian w systemie rang na Honmaru (poza wprowadzeniem rangi Challenger), nadszedł więc czas na małe rotacje zgodnie z obecnymi realiami, obserwacjami obecnej redakcji i ostateczne przyznanie nowych rang oraz członkostwa w składzie Honmaru. Poniżej przedstawiam wykaz nicków oraz rang w których zaszły zmiany:

Junior Admin: Krelian

Moderator: Action

Support: Oscar, Mr_Editor, Chris, K’, mg1987, wf6608

Challenger: Adept, mcl

Friend: gascan, luc_october

=========================
Na dzień dzisiejszy pełen skład na poszczególne rangi wygląda następująco:

Junior Admin: Krelian

Moderator: SubZero, Yamada, Action

Support: Aserot, Oscar, Mr_Editor, Chris, K’, mg1987, wf6608

Friend: eq2D, Ana, vons, gascan, luc_october

Challenger: Adept, mcl

Więcej informacji o redakcji Honmaru znajdziecie na specjalnie do tego celu przygotowanej podstronie – redakcja Honmaru. Będziecie mogli tam bliżej poznać osoby odpowiedzialne za tworzenie strony, znaleźć dane kontaktowa oraz sprawdzić kto i za co odpowiada.

Na zakończenie chciałbym wszystkim serdecznie podziękować za pracę włożoną na rzecz strony i społeczności bijatyk w Polsce oraz życzyć satysfakcji z wykonywanych zadań i dalszego rozwijania zainteresowań!

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat