Warning: Illegal string offset 'width' in /home/honmaru/domains/honmaru.pl/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/inc/schema/graphs/graph-organization.php on line 114 Warning: Illegal string offset 'height' in /home/honmaru/domains/honmaru.pl/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/inc/schema/graphs/graph-organization.php on line 115
Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Koniec z WWE Smackdown vs Raw, nadchodzi nowa era

Data: 31.05.2011 |
przez: Chris

W ciągu ostatniego tygodnia bardzo wiele informacji wypłynęło zarówno z WWE jak i THQ odnośnie ich przyszłej gry i nie wygląda na to, że są to po prostu jakieś puste zapowiedzi kolejnych niczym nieróżniących się od siebie części tej samej serii.
Dokładnie tydzień temu thq poprzez facebooka zapowiedział nadejście wielkich zmian w silniku gry, co wskazywałoby na fakt istnienia jakiś nowych rozwiązań w tej kwestii, albowiem dotychczasowy system nie dawał już większych możliwości rozwoju.
Na dodatek w ciągu kolejnych dni twórcy gry ustanowili na dzień 31 maja ogłoszenie nowej gry z logiem WWE, a także oficjalnie zakończyli żywot serii Smackdown vs Raw.
Wydaje się, że nareszcie nadchodzi jakiś powiew świeżości, w końcu przecież nie na darmo twórcy serii przy każdej możliwej okazji zwracali się do nas z zapytaniami w wielu kwestiach dotyczących ich przyszłego tytułu.
Pomijając już sam fakt nowej nazwy dla gry, tylko jedno pytanie wydaje się być ważne – czy nadchodząca gra będzie faktycznie czymś nowym, czy jedynie starym produktem w nowym opakowaniu?
Miejmy nadzieję, że Electronic Entertainment Expo przyniesie w tym względzie więcej odpowiedzi.

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat