Warning: Illegal string offset 'width' in /home/honmaru/domains/honmaru.pl/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/inc/schema/graphs/graph-organization.php on line 114 Warning: Illegal string offset 'height' in /home/honmaru/domains/honmaru.pl/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/inc/schema/graphs/graph-organization.php on line 115
Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Super Marvel vs Capcom 3 całkiem prawdopodobny

Data: 24.05.2011 |
przez: Chris

Kilka dni temu donosiliśmy o istnieniu plotki związanej z Marvel vs Capcom 3, a pochodzącej z rzekomo sprawdzonego źródła jakim była osoba o nicku Lupinko, której słowa we wcześniejszych przypadkach okazywały się prawdą.
Jak pamiętacie w tym przypadku sprawa dotyczyła Super Marvel vs Capcom 3, którego istnienie Capcom miał ogłosić na nadchodzącym E3.
Powyższa teoria może stać się bardziej realna gdy przytoczymy dzisiejsze informacje jakie ukazały się na serwisie eventhubs.com, wedle których twórca Marvel vs Capcom 3 Ryota Niitsuma miał spotkać się z przedstawicielami Capcom USA oraz Marvel na specjalnie zorganizowanym w tym celu spotkaniu.
Oczywiście nic więcej nie zostało ujawnione przez Niitsume na jego koncie na twitterze, ale można się przecież domyślać, że takie spotkanie nie mogłoby się odbyć jeśli przedmiotem rozmów nie było coś poważnego.
Pytanie tylko brzmi czy faktycznie Capcom wykorzysta fakt bardzo dobrej sprzedaży MvC3 i postąpi podobnie jak ze Street Fighter 4 wydając jego kolejną wersję, czy może ogłosi oficjalne rozpoczęcie prac nad Marvel vs Capcom 4 ?
Odpowiedź na to pytanie poznamy zapewne już na początku czerwca, a jeśli okaże się, że będzie to wersja Super gry to jakie postacie chcielibyście w niej zobaczyć?

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat