Warning: Illegal string offset 'width' in /home/honmaru/domains/honmaru.pl/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/inc/schema/graphs/graph-organization.php on line 114 Warning: Illegal string offset 'height' in /home/honmaru/domains/honmaru.pl/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/inc/schema/graphs/graph-organization.php on line 115
Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Kolejne wycieki z Mortal Kombat 9 – Skarlet, Fujin i inne

Data: 05.05.2011 |
przez: Chris

Całkiem niedawno informowaliśmy Was o pierwszych efektach łamania nowego Mortala przez pewną grupę hackerów, a już dzisiaj sieć roi się od nowych doniesień przedstawiających najnowsze znaleziska z kodu gry.
Pierwsza w kolejce jest Skarlet, postać która według poprzednich oficjalnych zapewnień NetherRealm miała zadebiutować w jednym z pierwszych dlc do gry.
Jej przedwczesne ujawnienie może zmienić dotychczasową, wcześniej ustaloną politykę studia w całej kwestii płatnych paczek dlc, ale jest to raczej temat na osobny artykuł, dlatego też w rozwinięciu znajdziecie kilka filmików ze Skarlet w roli głównej przedstawiających jej intro, kilka combosów i finisherów.
Kolejny filmik prezentuję podstawowy niespersonalizowany model postaci widniejący pod nazwą „DLC BaseMale”, który co ciekawe po wybraniu lektor zapowiada jako Fujin tj. jednego z kombatantów, który jako grywalna postać zadebiutował po raz pierwszy w Mortal Kombat 4.
Ostatni film z kolei to pokaz dodatkowych strojów dla Sektora i Cyraxa, ale nie byle jakich albowiem powyższe wdzianka pochodzą z ich wersji z Mortal Kombat 3.
Jak zwykle zapraszamy do zajrzenia do rozwinięcia newsa gdzie znajdziecie wspomniane wcześniej materiały.

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat