Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Bruce Lee w MMA – EA Sports UFC

Data: 07.04.2014 | ,
przez: Dumian

Bruce Lee w MMABruce Lee, ikona sztuk walki, nauczyciel, filozof, mistrz, światowej sławy aktor, wojownik, prekursor idei MMA – to tylko kilka przykładowych określeń jakimi posługują się fani do określenia tej postaci. Postaci której nie trzeba przedstawiać – pozwólcie zatem, że przejdę od razu do rzeczy. Bruce Lee zawalczy w formule Mieszanych Sztuk Walki za sprawą EA Sports UFC!

Czy Bruce Lee w Mixed Martial Arts sprawdzi się lepiej niż Law w Tekkenie? Tego dowiedzą się posiadacze PlayStation 4 oraz Xbox One już w czerwcu tego roku odpalając w czytnikach swoich konsol EA Sports UFC – sportową grę MMA od Electronic Arts na licencji Ultimate Fighting Championship (wcześniej prawa do gier UFC należały do THQ).

Po więcej informacji odnośnie produkcji, a także samego wystąpienia Bruce’a Lee odsyłam do rozwinięcia.

Każdy może być jak Bruce Lee

Świadomy popularności Bruce’a Lee zespół EA Sports z dumą ogłasza, że każdy może wcielić się w swojego idola (i z pewnością wielu z chęcią to zrobi). Sposoby na to będą dwa.

Jeśli nie możecie się doczekać by poczuć się jak Lee w Wejściu Smoka najprościej będzie zamówić pre-order. Druga, bardziej wymagająca metoda, to przejście trybu kariery na poziomie trudności pro lub wyższym. Bruce Lee będzie grywalną postacią w aż czterech kategoriach wagowych.

Więcej informacji na temat występu Bruce’a Lee w EA Sports UFC znajdziecie na tej stronie. Możecie tam między innymi dowiedzieć się dlaczego wybór padł właśnie na Bruce’a oraz jak przebiegał proces przeniesienia mistrza Lee do gry. Zdecydowanie warto rzucić okiem.

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat