Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Przedpremierowe zamówienia Mortal Kombat w specjalnej cenie na Honmaru!

Data: 11.02.2011 |
przez: Dumian

Mortal KombatDługie miesiące wyczekiwania fanów na nowego Mortal Kombat powoli dobiegają końca, gdyż premiera tego tytułu jest tuż tuż. Już od pierwszych informacji o nadejściu nextgenowego Mortala trzymamy rękę na pulsie dostarczając Wam najświeższych informacji, aktualności, zwiastunów i ciekawostek.

[Aktualizacja: Kod promocyjny jest nadal aktualny. Zapraszamy do korzystania z promocji (stan na dzień 30 kwietnia 2011)]

Dla wszystkich, których opublikowane do tej pory informacje utwierdziły w przekonaniu, że Mortal Kombat to pewny punkt na liście najbliższych zakupów, mamy bardzo dobrą wiadomość – właśnie ruszyły zamówienia przedpremierowe na Mortal Kombat w wersjach na PlayStation 3 oraz Xbox 360 w cenie 179,99 zł. W tym miejscu mamy świetną informację dla naszych czytelników, gdyż w wyniku współpracy i uprzejmości firmy Cenega – polskiego dystrybutora gry Mortal Kombat, możemy zaprezentować specjalną ofertę dla czytelników Honmaru.pl – po przejściu do sklepu i złożeniu zamówienia na Mortal Kombat, należy wpisać po prawej stronie specjalny kod rabatowy: HONMARU-SPECIAL-2011 w wyniku czego otrzymacie rabat w wysokości 10 zł, co daje atrakcyjną cenę 169,99 zł za przedpremierowe zamówienie Mortal Kombat.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z promocji, dzięki czemu zapewnicie sobie pierwszeństwo w wysyłce gry oraz niższą cenę. Premiera już 19 kwietnia.

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat