Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Virtua Fighter 2 teraz na Twoim iPhone’ie

Data: 22.01.2011 |
przez: SubZero

Pamiętacie jak w Honmaru zagościła informacja o Virtua Fighter Mobile, VF1 na komórke? To teraz czas na Virtua Fighter 2 dla iPhone’a. Jesteście zainteresowani?

Virtua Fighter 2 forever! Wielu fanów wyczekuje premiery Virtua Fighter 5 R na konsole, zagrywając VF5 online. Większość z nich pisze na forach, że nie gra już w starsze gry z serii VF, niż VF5. Są jednak gracze, którzy nadal grają w VF2 i czerpią z tego dużo przyjemności mimo upływu lat.

Po premierze Virtua Fighter Mobile, temat na forum, poświęcony temu wydaniu VF, spotkał sie z dużym zainteresowaniem graczy. Teraz mobilni gracze i fani Virtua Fighter’a mogą zagrać na iPhone w Virtua Fighter 2. Ta nowina brzmi bardzo interesująco, prawda? Ale czy to na pewno jest to, czego oczekujemy od wydania VF2 na iPhone’a? Mobilne wydania z założenia są okrojone względem oryginałów, choć VFM zaskoczył nas trybem treningowym nieobecnym w oryginale VF1. W przypadku VF2 mamy do czynienia z konwersją wydania na Sega Mega Drive/Genesis. Wydania zrealizowanego w 2D i okrojonego z połowy aren oraz 2 postaci (Shun i Lion nieobecni). Wydanie VF2 na Mega Drive zostało chłodno przyjęte. Czy fani VF grając na iPhone’ie w tą grę będą sie lepiej bawili? To wydanie VF2 pozwala na grę przez BlueTooth, ale czy to wystarczy by zapomnieć o urokach konwersji?

Możecie sie przekonać dokonując zakupu gry przez iTunes.
Strona gry

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat