Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Najlepsze utwory muzyczne z bijatyk 2D Capcomu

Data: 14.10.2012 | ,
przez: Chris
Muzyka z bijatyk 2D, TOP30 - Capcom

W ostatnim czasie modne stało się powracanie do kultowych gier, które lata swej świetności mają już dawno za sobą. Wśród bogatej listy tytułów, które doczekały się już swojej reedycji wymienić można na przykład Super Street Fighter II Turbo, Marvel vs. Capcom 2, czy choćby Street Fighter III: Third Strike. Gry te, choć stworzone nawet przed kilkunastu laty, wciąż jednak potrafią urzekać nas swoim wykonaniem. Tym, co składa się na fakt, że bijatyki te mają w sobie „to coś” specjalnego, jest bez wątpienia ich oprawa dźwiękowa. Muzyka jaka towarzyszy nam podczas naszych podróży po grze odgrywa w tym aspekcie decydujące znaczenie.

Zapewne każdy z nas posiada w swej pamięci kilka ulubionych utworów muzycznych z ogrywanych przez siebie wybranych tytułów, lecz być może nigdy na dobrą sprawę nie zastanawiał się nad próbą ich całościowego zgrupowania.
Dlatego też postanowiłem stworzyć listę 30 najlepszych utworów muzycznych jakie w ostatnich latach pojawiały się w różnych bijatykach 2d od Capcomu.
W celów stworzenia tego swoistego rankingu przesłuchałem ścieżki dźwiękowe z praktycznie wszystkich tytułów Capcomu wliczając w to takie serie jak Street Fighter, Darkstalkers, Marvel vs. Capcom, Rival Schools oraz innych pobocznych projektów firmy.
Muszę przyznać, że nie było to łatwe zadanie, ponieważ lista naprawdę fajnych kawałków jest o wiele dłuższa od liczby w jakiej zdecydowałem się zamknąć to zestawienie. Z uwagi na ten fakt zwracam się do Was z prośbą o wyrozumiałość, ponieważ pomimo chęci kierowania się jak najbardziej obiektywnymi kryteriami doboru, zdaję sobie sprawę, że mogłem przeoczyć lub zaniżyć w ocenie jakiś kawałek, który Waszym zdaniem powinien być tutaj uwzględniony.
Zapraszam do oglądnięcia kompilacji oraz do dzielenia się z nami Waszymi ulubionymi utworami muzycznymi.

Najlepsza muzyka z bijatyk 2D Capcomu

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Cross-Play Weird Stuff
Mortal Kombat PL velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat