Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Podsumowanie rankingu Tekken 6 Online

Data: 22.05.2010 |
przez: Dumian

Tekken 6 tabelaPierwszy sezon rankingu Tekken 6 Online zakończony, pora więc na krótkie podsumowanie trwających ponad trzy miesiące zmagań. Wpis ten stanowił będzie rozszerzenie i uzupełnienie podsumowania, które pojawiło się na półmetku naszego rankingu. Mile widziane są również wszelkie Wasze przemyślenia i uwagi na temat przebiegu rozgrywek, które posłużą do ich ulepszenia w kolejnych sezonach, tymczasem zapraszam do dalszej części wpisu.

Trwający od 14 lutego ranking Tekken 6 Online zgromadził 25 aktywnych graczy, którzy toczyli między sobą pojedynki w walce o najwyższe laury, ciekawe statystyki czy dla zwykłej przyjemności rozgrywania pojedynków sieciowych. Najaktywniejszy na przestrzeni całego sezonu był Frostkazuya – 68 rozegranych meczów, za nim Hobbith – 51 i blaugrana20 – 43. Ta trójka znalazła się również na podium w kategorii największej liczby zwycięstw: Hobbith – 41, blaugrana20 – 38, Frostkazuya – 35, jak widać rywalizacja była zacięta i kolejne miejsca oddalone są od siebie „o włos”.

Najskuteczniejszym zawodnikiem rozgrywek okazał się Rafimaru, który dołączył do gry 4 kwietnia i, nieprzegrywając ani jednego pojedynku, dostał się na szczyt tabeli rozgrywając 11 meczów z graczami z czołowych miejsc tabeli – stanowili oni 16% ogólnej liczby uczestników. Rafimaru, grający głównie Niną, pomimo uplasowania się na pierwszym miejscu nie zdołał powtórzyć sukcesu gracza o nicku Hobbith, który podczas trwania rankingu jako jedyny legitymował się rangą B.

Bez zmian pozostał posiadacz najdłuższej serii wygranych – Hobbith, z liczbą 26 zwycięstw zostawił w tej kategorii daleko kolejnych graczy: blaugrana20 i Rafimaru (po 11 winsów z rzędu). Nie zmieniy się także najpopularniejsze postacie w rankingu: Paul – 83, Lee – 65, Law – 60, Eddy – 49, z czego najskuteczniej uczestnicy radzili sobie Eddy’m Gordo (39 zwycięstw). Najrzadziej wybierane postacie to: Wang, Leo, Lili i Zafina – stanęły do walki tylko po jednym razie.

Honmaru.pl/ranking/tekken6/

1. Rafimaru
2. Hobbith
3. blaugrana20

4. Lukasz2309
5. MrVeron
6. Sneer89
7. Bialas
8. MaDJaRwAL
9. Seivoth
10. Frostkazuya
11. KACZOR_ce
12. Nadra
13. Polish_Pride
14. Harsay
15. lawlles
16. Gemi
17. Iras
18. czez22pl
19. KBB
20. ClaymaN
21. Mareian
22. MagYgYgY
23. ExsSephi
24. Krokodyl1977
25. arek2000

Pełna tabela i statystyki w archiwum.

Puchar Rankingu

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat