Użwanie przeglądarki IE może powodować rozbieżności w prawidłowym wyświetlaniu zawartości strony.

Poradniki

PPF-o-matic 3 - instalacja i usuwanie patchy *.PPF

miniatura
PPF-o-matic3 to program, dzięki któremu możliwe jest wgranie patchy *.ppf do obrazu CD z grą. Obsługa jest dziecinnie prosta, jednak przy wgrywaniu dodatków należy zapamiętać jedną, ważną zasadę i bezwzględnie jej przestrzegać.
Należy wgrywać patche tylko i wyłącznie na 'czysty' obszar, bez customizacji.
Więc, gdy znudzi nam się jakiś dodatek, należy go najpierw odinstalować, aby móc wgrać na jego miejsce jakiś inny.
Jeśli będziemy pamiętać o tej zasadzie, to w kilku prostych krokach zainstalujemy każdy odpowiadający nam dodatek.

Na początek zgodnie z zasadą podaną wcześniej, należy upewnić się, czy wybrany element, na który chcemy wgrać patcha, jest 'czysty'. Najprostrzym sposobem, by to sprawdzić, to wcześniej uruchomić grę i na własne oczy przekonać się, że np. postać, którą chcemy 'ulepszyć', jest w podstawowej wersji, bez customizacji.

W przypadku, gdy zainstalowana jest już jakaś modyfikacja na np. daną postać, należy ją najpierw odinstalować. Uruchamiamy program ppf-o-matic3 i w oknie ISO File wybieramy ścieżkę dostępu do wypakowanego obrazu (powinien mieć rozszerzenie *.iso ). W oknie Patch wybieramy patch PPF z zainstalowaną modyfikacją. Następnie zaznaczamy opcję Apply Undo Patch Data i klikamy przycisk Apply

Kiedy już się upewnimy, że dany obszar, który chcemy zmodyfikować jest 'czysty' wybieramy obraz CD w oknie ISO File i w oknie Patch wybieramy patch z modyfikacją, którą chcemy zainstalować. Następnie klikamy na przycisk Apply i zamykamy program.

Copyright © 2008-2012 Customize-Arena. Design, layout - Mr_Editor, eq2d. XHTML & CSS - Mr_Editor. PHP - SubZero. Wszelkie prawa zastrzeżone!
Customize Center - Serwisy Honmaru - Tekken 3 Online - Kaillera Community