Strona główna | Forum | Discord
Honmaru.pl

Dział

Serwisy Honmaru / Partnerzy

Serwisy to zespół stron pod "patronatem" Honmaru mających na celu skupienie w jednym miejscu newsów, informacji itp. dotyczących konkretnej gry/serii gier.
Dzięki połączeniu wszystkiego pod szyldem Honmaru użytkownicy odwiedzający stronę mają duże szanse zainteresować się różnymi bijatykami i osobiście przekonać się o różnorodności tego gatunku gier. Informacje na temat bijatyk w jednym miejscu, czytelny i przejrzysty podział, a także możliwość wyboru konkretnej serii pod ręką to motywy przewodnie tego przedsięwzięcia.

Krótko mówiąc ideą projektu jest dostarczanie użytkownikom informacji nt. bijatyk różnych wydawców, producentów itd. czyli po prostu stworzenie Fighting Games Center z prawdziwego zdarzenia.

Jeśli jesteś fanem danej gry, prowadzisz lub chciałbyś poprowadzić o niej stronę lub po prostu masz coś do zaoferowania w kwestii już istniejących projektów zgłoś się do któregoś z redaktorów. Dotarcie do szerokiego grona odbiorców dzięki darmowej reklamie w całym serwisie, wsparcie techniczne i merytoryczne oraz domena i hosting to tylko niektóre z zalet przyłączenia się do ekipy Honmaru.
Możliwość współtworzenia Serwisów Honmaru i udział w popularyzacji bijatyk jest na wyciągnięcie ręki!

Honmaru - Fighting Online Center

Strony, które należą do serwisów Honmaru lub przyłączyły się do naszego programu partnerskiego traktują o następujących bijatykach:
- Tekken Poland
- Dead or Alive
- Polskie Forum Mortal Kombat
- Mortal Kombat Center
- Mortal Kombat Poland
- Guilty Gear
- Street Fighter IV na PC
- TK3Online
- Customize-Arena (stroje i modyfikacja TK3Online)
- Weird Stuff