Strona główna | Forum | Discord
Honmaru.pl

Dział

Współpraca

Jako najpopularniejszy w Polsce serwis o grach z gatunku bijatyk, doświadczony organizator wielu typów rozgrywek zarówno online jak i offline, turniejów, rankingów, lig, jesteśmy otwarci na różnego typu współpracę. Standardowe metody współpracy z serwisem Honmaru.pl dzielą się na:

- współpracę w zakresie współtworzenia serwisu, są to m.in. możliwość współtworzenia Honmaru jako redaktor lub organizator (patrz punkt 1), współpraca przy tworzeniu serwisów (patrz punkt 2), pomoc w reklamie serwisu Honmaru;

- współpracę miedzy stronami / serwisami / forami / sklepami / organizatorami imprez itp., są to m.in. wymiana banerów, buttonów itp. (patrz punkt 3, 4), objęcie patronatu medialnego nad danym wydarzeniem, promocja eventów w sieci i na łamach naszej witryny, przeprowadzenie konkursów, umieszczanie informacji prasowych, ogłoszeń oraz inne formy współpracy do uzgodnienia indywidualnie (patrz punkt 5).

Zachęcamy do kontaktu na adres i przedstawienia swojej propozycji lub chęci współpracy.

1. Osoby, które chcą dołączyć do redakcji Honmaru, pisać newsy, teksty na stronę, zająć się prowadzeniem turniejów, moderowaniem i rozwojem forum, uploadem plików do działu download (głównie filmy z bijatyk itp.) lub współtworzyć Honmaru w jakikolwiek inny sposób proszone są o kontakt mailowy.
Jeśli chcesz do nas dołączyć i pomóc, wspólnie z nami tworzyć ten serwis, daj znać, rozpatrzymy każdą propozycję.

Dowiedz się więcej - temat na forum.

2. Współpraca w ramach projektu Serwisy Honmaru / Partnerzy. Zobacz więcej tutaj.

3. Aby pomóc w promocji Honmaru - Fighting Online Center umieść podany kod html gdzieś na swojej witrynie.lub też skopiuj jedną z poniższych grafik i wrzucić jako link do Honmaru. Z góry dziękujemy!

Honmaru


Honmaru
Honmaru
Honmaru
Honmaru
Honmaru
Honmaru
Honmaru - logo
Honmaru
Honmaru DOA Tekken

DOA Tekken
userbar
userbar
DOA

Tekken Poland

Tekken Poland4. Jeśli chcesz wymienić się buttonem (reklama w prawej części strony wyświetlana na większości podstron serwisu), tematyka Twojej strony nawiązuje do gier, emulacji itp., rozmiar buttona nie przekracza 100x50px, waga 30kB (możliwe odstępstwa od tej zasady), oraz ilość unikalnych odwiedzin dziennie wynosi min. 1500 to zgłoś się z propozycją wymiany na maila -
Duża liczba propozycji wymiany powoduje, że nie jesteśmy w stanie akceptować wszystkich (ze względów technicznych, estetycznych itp.).
W przypadku niskiej liczby odwiedzin, niespełnienia kryteriów wymiany lub odrzucenia oferty przez serwis Honmaru zawsze można liczyć na umieszczenie odnośnika tutaj.

W przypadku niespełniania kryteriów jesteśmy otwarci również na inne metody wzajemnej promocji do uzgodnienia indywidualnie, w tym m.in. wymiana buttona za banner, banera / buttona za link, umieszczenie wiadomości w postaci wpisu / banera na stronie głównej / forum / podstronach itp.

5. Inne formy współpracy do uzgodnienia indywidualnie. Współpraca może dotyczyć zarówno reklamy jak i pomocy przy serwisie partnerskim od strony technicznej (stworzenie, obsługa i promocja strony pod dany serwis / wydarzenie) lub merytorycznej (nasza pomoc w zakresie treści itp.), wsparcia w zakresie organizacji turniejów na potrzeby serwisów partnerskich, udostępnienia oraz obsługi naszego systemu turniejowego, rankingów i lig. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, jeśli masz jakiś pomysł nie wahaj się, pisz śmiało!

Zastrzegamy sobie prawo przenoszenia do działu z linkami bez uprzedniego powiadomienia stron m.in. nieaktywnych, nieaktualizowanych lub porzuconych.