Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Dział dla wszystkich lubiących posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć film i zachwycić się sztuką.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Pitrex »

Tygrys pisze:-mniejszy rozmiar
chodzi Ci o kb ? bo jpg zajmuje 11,6 kb a gif 20,9 kb :przestraszony:
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Awatar użytkownika
JackieL
Student
Student
Posty: 46
Rejestracja: 01-08-2006, 19:52
Lokalizacja: Kace

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: JackieL »

-lepsza jakosc od tego
Ekhm... Napewno prace w formacie gif są znacznie gorszej jakości niż jpeg (mówimy tu o najwyższym poziomie jakości zapisu). A to wygląda jak wygląda bo to przecież gówno (za przeproszeniem) robione w paincie to czego Ty oczekujesz? Nawet jakbyś w png zapisał to efekt by się nie zmienił.
Obrazek
^stare, ale jare bo Asasyn rządzi ^.^
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Pitrex »

A to wygląda jak wygląda bo to przecież gówno (za przeproszeniem)
hmm........ po 1 to jest mój drugi project(dla nie kumatych mója druga grafika w życiu)
robione w paincie
po 2 nie było to robione w paincie
to czego Ty oczekujesz ?
kto ja czy on oczekuje bo nie rozumiem :/
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Tygrys »

JackieL, jak ty tak bedziesz wszystkim wjezdzal to juz nikt tu swoich pracek/bochomazow :D pokazywac nie bedzie, a to nie o to chodzi, lepiej bys cos doradzil a nie tylko krytykujesz :P
kto ja czy on oczekuje bo nie rozumiem :/
Chodzi mu o to ze ta "pracke" :P niezaleznie czy zapiszesz w najlepszej jakosci czy w najgorszej (taka jaka jest aktualnie w twoim sigu :P) to bedzie wygladac tak samo :P poniewaz jest poprostu lipna.

[ Dodano: 10-12-2006, 01:49 ]
Dla odzwieszenia tematu :D :
Obrazek
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Dumian »

Zgadzam się z Tygrysem. Bardzo wątpie, że osoby które dopiero co zaczynają swoją przygodę z tworzeniem grafiki od razu znają takie rpogramy jak Photoshop itp. Sam zaczynałem od Painta i dużo czasu mineło zanim sięgnąłem po jakiegoś kombajna graficznego... trochę zrozumienia dla początkujących :lamer:
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Baro
Elite player
Elite player
Posty: 110
Rejestracja: 02-05-2006, 12:29

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Baro »

JackieL nie krytykuj az tak mocno Pitrex'a dopiero zaczyna cos tworzyc, przynajmniej proboje a nie tak jak inni sie obijaja :P A tak wogole to zrobilem cos takiego na czarnym tle :D bo niechcialo mi sie robic tła innego :P
Obrazek
Obrazek
...pRaWdZiWe ZyCiE ZaCzYnA SiE w EkWaDoRzE...
Awatar użytkownika
JackieL
Student
Student
Posty: 46
Rejestracja: 01-08-2006, 19:52
Lokalizacja: Kace

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: JackieL »

Pitrex pisze:po 1 to jest mój drugi project
To może najpierw popracuj "do szuflady", a do pokazywania publice bierz się dopiero jak już się czegokolwiek nauczysz. Nie wierze, że to co tu dałeś Ci się podoba. (Project, oł jea, america, america... XD n/c).
po 2 nie było to robione w paincie
No napewno nie wyglada to na co innego niż paint lub temu podobne.
Pitrex pisze:kto ja czy on oczekuje bo nie rozumiem
A jak myślisz skoro mój post skierowany jest do Tygryska?
Tygrys pisze:lepiej bys cos doradzil a nie tylko krytykujesz
Bardzo chetnie doradze, ale musi być co poprawiać. Tu nie ma co, nie ma co doradzić. Najpierw trzeba jakiś poziom osiągnąć żeby pokazywać, oceniać, poprawiać.

Podsumowując, moim zdaniem, że z czymś się pokazywać ludziom trzeba to umieć robić conajmniej dobrze, a nie wystawiać tutaj coś takiego. Kup fotoszopa, wpisz w google "photoshop tutorials" i potrenuj to pogadamy.
Obrazek
^stare, ale jare bo Asasyn rządzi ^.^
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Tygrys »

Ehh tylko bys marudzil :P
A to nie jest forum graficzne zeby kazdy umial produkowac perelki :D
Wolna wola jak chce to niech pokazoje, przynajmniej sie nie boi :D
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Ana »

Wiesz Tygrys a ja mysle ze Jackiel ma w pewnym sensie racje, ja sie wprawdzie nie bawie grafiką, ale no kurde... rozumiem ze nie kazdy zrobi od poczatku prace ktore beda wygladac tak jakby robil je koles ktory wlasnie ukonczyl Pasadena Art School (dla niekumatych, jedna z najlepszych szkol grafiki w USA, niedaleko LA), a proces nauki bywa zmudny ale bez przesady. Internet jest zrodlem informacji i mozna czegos poszykac nt obrobki grafiki, wejsc wlasnie na forum graficzne czy wyslac PMkę komus kto sie na tym zna. Troche pogrzebac w programie a nie na cepa dawac cos co wyglada jak dwa wyciete rendery wrzucone do painta.

To tak jakby Sienkiewicz wydal opowiadanie, ktore mialo by tresc typu:
"Był ładny dzień. Ala miała kota i go wyprowadziła na dwór. Kot zrobił kupe do piaskownicy.
- Brzydka kicia- Powiedziała Ala i zbeształa kotka. Wrócili do domu."
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Pitrex »

JackieL pisze:To może najpierw popracuj "do szuflady", a do pokazywania publice bierz się dopiero jak już się czegokolwiek nauczysz. Nie wierze, że to co tu dałeś Ci się podoba. (Project, oł jea, america, america... XD n/c).
Ej stary skąd ty bierzesz te teksty ? ja z nich nic nie kumam :/ do szuflady :lol: sam to wymyśliłeś czy ktoś ci pomagał :P ?
JackieL pisze:No napewno nie wyglada to na co innego niż paint lub temu podobne.
no wiesz ja to robiłem w Corelu 12 :hyhy: ale dopiero co się uczę go obsługiwać :P
JackieL pisze:Podsumowując, moim zdaniem, że z czymś się pokazywać ludziom trzeba to umieć robić conajmniej dobrze, a nie wystawiać tutaj coś takiego. Kup fotoszopa, wpisz w google "photoshop tutorials" i potrenuj to pogadamy.
wiesz Co nie rób ze mnie już takiego idioty że bym programu znaleść nie umiał, a gadać to my nie mamy o czym men :P
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Dumian »

Dobra dobra spasujcie już trochę bo powtarza się tu sytuacja z topicu tk3 combo movie Pitrexa ;-)

Wiadomo, że to nie forum graficzne i każdy wrzuca to co zrobił i jak umie. Wystawiając cokolwiek do publiki trzeba się liczyć z krytyką no i tutaj trudno odmówić trochę racji Jackielowi (moze troche za ostro to napisał ale...). Tak więc racja jak zwykle leży po środku i nie ciągnijcie już tego tematu bo się zrobi szopka jak we wspomnianym wcześniej topicu :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
JackieL
Student
Student
Posty: 46
Rejestracja: 01-08-2006, 19:52
Lokalizacja: Kace

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: JackieL »

Pitrex pisze:wiesz Co nie rób ze mnie już takiego idioty że bym programu znaleść nie umiał
No tak. Nie chciałem Ci napisać odrazu "ukradnij" bo byście mówili, że wyzywam od złodzieji... (A do do robienia z kogoś idioty, to ja nic nie robie, świetnie radzisz sobie sam ^^):
Pitrex pisze:Ej stary skąd ty bierzesz te teksty ? ja z nich nic nie kumam do szuflady sam to wymyśliłeś czy ktoś ci pomagał ?
To hasło mnie zabiło. Autentycznie spadłem z krzesła.
Pitrex pisze:no wiesz ja to robiłem w Corelu 12
Widzisz. Corel 12, a jak się go nie potrafi obsługiwać to nie jest w niczym lepszy od painta. Btw. to Corel nadaje się raczej do grafiki vectorowej, ale nic nie mówie bo Pitrex i tak wie lepiej XD
Dumian pisze:Dobra dobra spasujcie już trochę
Jakby co to nie chodzi mi tu o jakieś "wojny" i osobiste najazdy. Poprostu wyrażam swoje zdanie (dla niektórych może i kontrowersyjne) na tematy graficzne :)
Dumian pisze:każdy wrzuca to co zrobił i jak umie
Jak wolicie, w końcu Ty tu rządzisz XP
Obrazek
^stare, ale jare bo Asasyn rządzi ^.^
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Ana »

JackieL pisze:
Pitrex pisze:wiesz Co nie rób ze mnie już takiego idioty że bym programu znaleść nie umiał
No tak. Nie chciałem Ci napisać odrazu "ukradnij" bo byście mówili, że wyzywam od złodzieji...
Od tego jest sc.com :wstyd:

ok koniec offtopa

BTA: nice Feng :D (i pewnie zrobienie tego siga zajelo wiecej czasu niz opanowanie Fenga xD czytaj: wiecej niz 10 min? xD)
Obrazek
Awatar użytkownika
JackieL
Student
Student
Posty: 46
Rejestracja: 01-08-2006, 19:52
Lokalizacja: Kace

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: JackieL »

Ana pisze:Od tego jest sc.com
:D No patrz! Jak w morde - zapomniałbym! W końcu to już prawie rok <kręci się łezka w oku> XD

A przy tym sigu siedziałem chyba pół godzinki. Mogło wyjść lepiej, ale nawet mi się podoba :)
Obrazek
^stare, ale jare bo Asasyn rządzi ^.^
Baro
Elite player
Elite player
Posty: 110
Rejestracja: 02-05-2006, 12:29

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Baro »

Ale przynudzacie :D Macie tutaj pracki robione z nudów. Przdstawiaja one dwa kluby Ruch Chorzów i Gks Katowice jak wiadomo te dwa kluby sie nie nawidza :D Wole GKS Katowice, ale podobaja mi sie barwy Ruchu dlatego zrobilem dwie pracki :D

GKS KATOWICE:
Obrazek

RUCH CHORZÓW
Obrazek
Obrazek
...pRaWdZiWe ZyCiE ZaCzYnA SiE w EkWaDoRzE...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sztuka, muzyka, film”