SUPER GRY POLECAM !!!

Wszystko z czego można się pośmiać.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: SUPER GRY POLECAM !!!

Post autor: Dumian »

Mnie akurat ten gościu nie smieszy, można się zdenerwować ale ten koleś jest już jakiś psyhiczny. Widać, że mu się przelewa i ma za dobrze w du.pie. Rozwydrzony szwab i tyle :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
KorAs
Elite player
Elite player
Posty: 149
Rejestracja: 13-05-2006, 07:50
Lokalizacja: ze wsi :)

Re: SUPER GRY POLECAM !!!

Post autor: KorAs »

MEGA BABA rozbraja juz nie moge sie doczekać jak to kolesiom pokaze hihi a z tego szwaba to polewe z kumplem mniałem nieziemską :)
Obrazek
Inferno
Master
Master
Posty: 218
Rejestracja: 03-10-2006, 23:53
Lokalizacja: Pszczyna
Ogrywam: FEAR, UT, UT3, GRID, CnC 3 Tiberium Wars, Tekken 3/5

Re: SUPER GRY POLECAM !!!

Post autor: Inferno »

Gierki spoko, ale ten "najspokojniejszy człowiek" rządzi heheheeheh :P
Obrazek
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: SUPER GRY POLECAM !!!

Post autor: Nadine »

szczerze to ja mam podobnie jak ten typek i jak przegrywam w t3 to nie patrze na sprzęt, czyli pady zaczynaja latac i klawa tez czasem zostanie pozbawiona kilku naciskow :P
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: SUPER GRY POLECAM !!!

Post autor: Action »

Jo-Jo pisze:A tutaj zobaczycie jak mniej-więcej ja się zachowuje jak np. przegrywam w T3 Online
Nadine pisze:szczerze to ja mam podobnie jak ten typek i jak przegrywam w t3 to nie patrze na sprzęt, czyli pady zaczynaja latac i klawa tez czasem zostanie pozbawiona kilku naciskow
Akcja "Zadbajmy o psychike i sprzet userów Honmaru" - kto pokona w jakiejs grze Jo-Ja lub Nadine dostanie WARNa :D :luka:
Baro
Elite player
Elite player
Posty: 110
Rejestracja: 02-05-2006, 12:29

Re: SUPER GRY POLECAM !!!

Post autor: Baro »

Kolo ma najebane w glowie drze tego ryja jak by go za przeproszeniem je***i w dupe :D Ja ino raz cos rozjebalem ale sie tak nie wydzieralem jedynie mowilem do monitora tak : TYY KU**O Z***BIE CIE i takie tam. A to co rozwalilem to byla karta graficzna za mocno kopnolem w kompa :P a tak to ino z klawiatury przyciski wylatywaly no i myszka jebnolem o sciane ale to jak juz bylem na maxa wkurwiony :D i dlatego teraz proboje sie powstrzymac i jak widze ze przegrywam to juz nie gram :D Ale ten szwab ladnie pier**iety jest :D I tak nigdy niemcow nie lubialem mogl rozj**ać ta klawiature i by byl spokoj :P
Obrazek
...pRaWdZiWe ZyCiE ZaCzYnA SiE w EkWaDoRzE...
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: SUPER GRY POLECAM !!!

Post autor: Nadine »

Baro^SiTe pisze: mogl rozj**ać ta klawiature
no i to zrobil :P zauwazcie ze byl moment gdy typek juz 'doszedl do siebie' i probowal jakos grac spokojnie ale ponownie zaczyna sie wrurzac z powodu tego ze przegrywa (a przegrywa poniewaz juz mu guziki nie dzialaja) i sie jeszcze bardziej wkurzyl :rotfl:

PS dlatego w moim padzie nie dziala trojkat, kwadratlewe skosy, R2, lewy analog troche 'wykrzywiony' pomijam ze start i select dziala jak chce a po polamanej obudowie nie wspominam :(

ale ja sie nie poddaje i gram na tym co mam, wiec sie prosze nie dziwic ze teraz przegrywam :P
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: SUPER GRY POLECAM !!!

Post autor: Dumian »

Ja za to jestem oaza spokoju i sie nie wyładowuje na sprzecie a mimo to mi select nie działa :cry:
Tak sam z siebie, najmniej uzywany przycisk, co za peszek :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: SUPER GRY POLECAM !!!

Post autor: Tygrys »

Ja kiedys jak sie naprawde wkurzylem (chyba najmocniej kiedy kolwiek przez gre) to klawe pogryzlem :D Heh troche obudowe na kancie :P Jeszcze gdzies ja mam (tak na pamiatke :D ) Naszczescie juz dawno wyroslem z niszczenia sprzetu przez nerwy.
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
ODPOWIEDZ

Wróć do „Humor”