Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Action »

draq pisze:jest postać (hwoarang) która ma technike walki którą ćwicze
Oen pisze:Taka postac byla juz z tego co pamietam w 2
Była a była i jest nią Baek sam zaczelem swoją przygodę z Playstation od Tekkena 2 i jakiejś ścigalki to pamiętam ;)
Awatar użytkownika
elvis1886
Student
Student
Posty: 45
Rejestracja: 17-09-2006, 19:14
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: elvis1886 »

oj w Tekkena gram od pierwszej czesci. Zaczeło sie w salonie gier oczywiscie. pozniej czasy PSX i tak do dzis
Obrazek
Obrazek
Inferno
Master
Master
Posty: 218
Rejestracja: 03-10-2006, 23:53
Lokalizacja: Pszczyna
Ogrywam: FEAR, UT, UT3, GRID, CnC 3 Tiberium Wars, Tekken 3/5

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Inferno »

Zaczynałem kiedyś kiedyś na automatach...
Oczywiście była tylko dwójeczka, później dostałem playa i zaczeła zabawa z t3 :]
Jeżeli chodzi o grę Online to nie gram zbyt długo... jakieś 2 miesiące ;)
Obrazek
Chainer
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 24-11-2006, 22:02

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Chainer »

Dawno. dawno temu w odległym zakątku z telewizorkiem i konsolką PS1 pierwszy raz zagrałem w demo Tekkena 3. Od razu się w nim zakochałem, zapragnąłem pełnej wersji, no ale jakoś tak wyszło, że nigdy jej nie dostałem w swoje ręce.

No i teraz po tylu latach postanowiłem wrócić do tej gry, którą niegdyś się zachwycałem... I nie żałuję ;)

Pozdro dla fanów :D
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Komandos »

Ja po raz pierwszy grałem w Tekkena 3 u kolegi z klasy jakieś 6-7 lat temu. Oczywiście giera spodobała mi się od razu i tak zostało, aż do dziś.
Awatar użytkownika
Kijo
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 07-12-2006, 10:07
Lokalizacja: Kraków

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Kijo »

ja zagrałem pierwszy raz w tekken 2 na automatach niedaleko mojego bloku potem jakoś kupiłem PSX i wiem że pierwsza gra jaka miałem to był orginalny tekken 3 którego mam do dzis no a tak to teraz gram w Tekken 5 na PS2 heh wymiata ale i tak mam sentyment do T3
"Kiedy wreszcie Uda Ci Się Coś To Za Ciosem Wyprowadź Cios..."
Awatar użytkownika
kubasz
Student
Student
Posty: 49
Rejestracja: 14-12-2006, 15:08
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: kubasz »

Witam Wszystkich .
Ładne parę lat temu , na dworcu był salon gier no i tekken jedynka :)
Niezliczone ilości godzin i gry które utopiłem w tekkena i inne gry ...
Awatar użytkownika
Dawid
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 14-12-2006, 21:59

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Dawid »

Zaczelo sie od Tekkena 1 u kuzyna w domu pozniej sie zebralem do kupy uzbieralem hajs i do sklepu po psxa... pozniej tylkoe tekken 2 i jak wyszla 3 to noce nie przespane... niestetypozniej psx siadl, dostalem kompa i zapomnialem o tekkenie;p Teraz sobie wszystko przypominam na piecu=]
Capoeira meu amor
Awatar użytkownika
gizi
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 06-09-2006, 00:02
Lokalizacja: Przysucha

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: gizi »

Tekken 1 na automatach wyczaiłem na jakiejś koloni , rok później i Tekken2 był w tym samym miejscu. W 3 to juz na PSX grałem a miałem taką fajną wersje co musiałem konsole do góry nogami ustawiac bo inaczej nie chciała konsola czytac płyty :)
Aloha :)
Awatar użytkownika
simian ratics
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 28-01-2007, 12:56

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: simian ratics »

Zaczełem od Tekkena 2 - kumpel pożyczył mi orginała na kilka dni jak nie miałem jeszcze przerobionej konsolki :-) Potem Tekken 3 oczywiście i Tekken Tag . . . potem przerwa i grałem trochę w Virtua Fighter 4 . . . po kilku latach przerwy zamierzam znowu pograć w Tekkena 3 na emulacji :-) 1 lutego dostaje nowy limit w neostradzie i jazda :-)
Duże mam braki w T3 ale lubiłem bardzo grać Heihachim i Kingiem :-) Dwóch kumpli będzie jeszcze ze mną grało więc chętnie popykam online jak wszystko skonfiguruję. Pozdrawiam!
Obrazek
Awatar użytkownika
-=MASTA=-
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 03-09-2006, 22:24
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: -=MASTA=- »

Moja przygoda z tekkenem zaczęła się ... a juz nawet nie pamiętak konkretnej daty. W czasach "salonowych modrobić" i znamienitego komputera Amiga :) słyszałem coś o Tekkenie 1, później w dwójke było mi nawet dane zagrać na jakimś automacie, bo sam miałem wtedy Nintendo 64 :D Był u mnie w mieście taki salon konsolowy, ze stanowiskami PSX do gry [5 zł za godzine] i od czasu do czasu tam chodziłem pogrywać w różne fightery [min Tekken 2], był to jakoś koniec 1997 r. Aż pewnego dnia przychodzę a tu na wszystkich stanowiskach jest włączona jedna i ta sama gra - patrzę a tu nowy Tekken 3. Od razu się wciagnąłem i postanowiłem zamienic N64 na PSXa. Miałem jako takie znajomości na giełdzie komputerowej w Katowicach, więc nie przyszło mi to z trudem. Łatwo się domyśleć, że moją pierwszą grą na Playa był właśnie Tekken 3. No i poźniej się już zaczęło giercowanie w gronie kolegów z osiedla. Wydawało mi się, że jestem dobry, bo się wyrobiłem i katowałem ich niemiłosiernie. Byłem takim typowym osiedlowym wymiataczem :D:D Zacząłem juz wtedy coś jugglować i kombinować różne akcje z gazet. Pewnego dnia przez kolegę z klasy ustawiłem się na sparring z jego znajomym, który, jak sie poźniej okazało mieszka kilkadziesiąt metrów od mojego bloku. Rozegraliśmy kilkadziesiąt walk i ten jegomość sprawił mi niezły łomot, a mojemu kumplowi, któremu się wydawało, że jest mistrzem [grał Chepafistem Paulem ;)] założył trzy perfecty pod rząd Pandą [kolega obraził się i przestał grać w tekkena :P]. To zdarzenie błyskawicznie nauczyło mnie pokory. Dopiero przy wyjściu ów tajemniczy i małomówny jegomość przedstawił się, okazało się, że był to Gemi. Heheh a ja jeszcze w ten sam dzień w którym graliśmy czytałem jego biblie jugglera z Psx Extreeme. Wtedy postanowiłem ostrzej zacząć grać, a jak nie było sparring partnerów to jugglowałem sobie na practice. Później samoistanie era Tekkena 3 minęła, moja pasja wygasła [albo raczej sie uśpiła ;)], nastało panowanie PS2, którego nie kupiłem i przstałem grać praktycznie zapominając o Tekkenie na 4 lata. Czasami pogrywałem przez emu na kompie w jakieś bitki 2D na kaillerze i kiedyś zobaczyłem, jak ktoś zakłada grę w T3. Wpisałem w google Tekken 3 Online i tak znalazłem się na stronce honmaru. Kupiłem przejściówke usb, żeby grać na padzie od PSX i tak od września 2006 pogrywam sobie czasami mishimami online. :) Tyle z mojej historii tekkenowej...
BuSiEk
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 30-01-2007, 21:48
Lokalizacja: z nikad

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: BuSiEk »

jakies 4 latka jak mala agatka :D
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: luc_october »

gdzieś w 95 chyba roku w domu handlowym sprowadzili psx'a. kosztował na nasze czasy 1400PLN. jeszcze przed denominacją to było. hehehe. a później na automacie w knajpie. oczywiście tekken 1, bo 2 to dopiero 96. w czasach dwójki sadziło się łamania kingiem i combo 10 i wtedy to było coś. później tk3 i juggle i inne dziadostwa ;) hehe. 12 lat?? :szok: pół mojego życia.
Awatar użytkownika
!Dan!
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 20-05-2006, 12:37
Lokalizacja: Kraków ^^
Ogrywam: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: !Dan! »

Hmm... moja historia Panowie i Panie... zaczęła się w salonie gier około 11 lat temu ^^ Byłem wtedy w 1 klasie podstawówy xD Na początku uważałem że Tekken to shit, bo był tam tylko Tekken 2. Mój kumpel mnie zajawił, bo przechodził go całego ^^ Troszke w to pogrywałem, dopuki nie "wprowadził się" do salonu Tekken 3 :P Wtedy codziennie w niego ciupałem, aż do zamknięcia saloniku xD Katowałem gałeczkę aż dotarła do mnie szokująca wiadomość... Mój najlepszy kumpel (Kei) MA T3 NA PSX!!! AAAAAA!!!! Zwariowałem ze szczęścia :) (nie muszę chyba dodawać, że jego wydatki na jedzenie wzrosły na 1 osobę? :D) Wtedy Jeszcze nie wiedział co to "gra w tekkena"... Grał Paulem i kosił wszystkich jakże nieblokowanym (:D) ciosem "f, 1+2" xD Ale ja wkroczyłem Kingiem i pokazałem mu pare jego "sztuczek". NO I SIĘ ZACZĘŁO!!!! Całe noce, całe dnie peesik buczał i starał sie nie dostać udaru wszelkimi sposobami. Nie jeden pad został pogryziony, nie jeden wyleciał za okno... a i konsolce sie dostało :D Następnym etapem było granie na jakich automatach w inne części Tekkusia (prawie wszystkie - oprócz T5DR, czego szczerze żałuję). Aż w końcu Kei kupił PSX2 !!! I T5 poszło!! Znowu tak jak poprzednio, czyli nocki itp. ^^ Ale Kei szybko sprzedał konsolkę ;( Myślałem "przecież musi być jakiś sposób żeby sobie pograc za darmoszkę..." Wpisałem w BearSharze "Tekken" i wyszukało mi pliki "Tekken3Online"... "jaki znów online??"-pomyślałem...
Zabrałem sie do szperania w necie.... I Tak oto poznałem Honmaru i tak dalej ^^ Oczywiście myślałem że jestem champion itp (wiecie jak to jest - tyle lat nie przegrywac :D) Ze wszystkimi wygrywałem ale pierwszy lepszy koleś który umiał choćby 1 juggla brał mnie na SZCZAŁ. "JAK ON TAK MOŻE PODBIJAĆ W POWIETRZU??!!" - ta myśl nie dawała mi spokoju... "O nie.... Naucze się grać i pokonam was WSZYSTKICH!!!"

The Legend Begins....
Obrazek
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: K' »

Jeszcze w podstawówce słyszałem "legendy" ,że jest jakaś super gra :) Tekken, ale ja, że mieszkałem na jakby to powiedzieć wsi (gdzie o konsoli mogłem sobie jedynie pomarzyć) nie miałem możliwości skosztować przyjemności gry w tą jakże wybitną grę. Potem przeprowadziłem się do trochę większej mieściny i jakieś 6 lat temu kiedy byłem na wagarach u kumpla (a jakże :) ) odpalił mi na Bleemie Tekkena 3, to był dopiero szok dla człowieka który z bijatyk 3D widział co najwyżej Mortal Kombat 4... I tak TEKKEN stał się moją ulubioną grą :]
Zacząłem się ogólnie interesować emulacją różnych konsol, automatów itp. Grałem w Tekkena 3 dużo z kumplami, ale żaden nie posiadał zbyt dużego pojęcia o grze ale fajnie się zawsze grało. Sprawiłem sobie nawet PSXa coby zakosztować "prawdziwej" konsolowej przyjemności gry. Potem zobaczyłem w PSX Extreme recenzje Tekkena 5 i byłem pewny, że muszę kupić PS2 :) Poznałem też kumpla który mieszka w moim mieście co nawet kuma system i można z nim bardzo przyjemnie posparować (hi Hakuzaijo :) ). We wakacje znalazłem honmaru i tak zaczęła się moja gra online :). Tutaj poznałem kilku dobrych graczy i polepszyłem trochę skila. Oprócz tego jako, że w danym momencie chodzę jeszcze do szkoły gram trochę na przerwach jednak blokująca się klawiatura kiedy gra się na jednej we dwóch trochę denerwuje, ale można to nawet przeżyć liczy sie zabawa :) (Najlepsze są momenty gdy ktoś ze mną gra zada mi jakiegoś hita i cieszy się, że nie dostanie mu sie PERFECTEM :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”