TK3O Christmas Cup 2k6

Archiwum zakończonych turniejów.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Zablokowany
Awatar użytkownika
-=MASTA=-
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 03-09-2006, 22:24
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: -=MASTA=- »

-=MASTA=- 5 : 0 Adis
Awatar użytkownika
TomU
Elite player
Elite player
Posty: 127
Rejestracja: 07-07-2006, 13:53
Lokalizacja: Kalisz

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: TomU »

No i wkoncu rozegralismy
Goken 5 : 0 Kubasz
:]
G-I-R-L---P-O-W-E-R
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: Dumian »

Dumian 5 : 1 Krelian
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: KRELIAN »

czytac pierwszy post
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: Dumian »

[Hwo, Law, Nina] Dumian 5 : 3 Goken [Xiaoyu]

Nie wypada przy tej walce pozostawić samego "bezpciowego" wyniku bo pojedynek był naprawde świetny, dla takich warto grać w Tekkena ;-)
Cieżka walka, rundy niejednokotnie kończyły się "na żyletkach". Świetna Xiao Goken, taka prowokatorka, skubie lowami a jak przyjdzie co do czego i sie człowiek schyli to leci wybitka. Procz tego uchyla się przed czym się tylko da, cieżko wbić się w customy, było ostro, pozdro i do następnego razu :ok:

PS. Myśle, że na tym etapie rozgrywek warto byłoby zostawić jakiś komentarz lub małe sprawozdanie z walki. Było już tak po pólfinale i finale Dismaster Cup i myślę, że to dobry pomysł poza tym na pewno urozmiaci turnieje. W końcu w walkach liczy się coś więcej niż sam wynik ;)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: Ren »

[Eddy] Ren 3:5 Czit [Xiao, Heniek, Law, Paul, Hwoarang]

Czit nigdy nie grał z moim edkiem więc postawiłem na atak. Ciągłe wymianki, ataki z dystansu i zmiany pozycji przynosiły całkiem niezły rezultat :). Nie było łatwo, wiele walk kończyło się wynikiem 3:2 w rundach. Czit żonglował postaciami choć ostatecznie to jego główna postać czyli xiaoyu przyniosła mu zwycięstwo. Trzeba go pochwalić za dobrą w defensywie z umiejętnym przejściem do ataku. Myśle ze cos wyniose z tych pojedynkow z xiao. Dzięki Czit, mam nadzieje ze przy następnych turniejach walki będą rownie zacięte ;).
Awatar użytkownika
TomU
Elite player
Elite player
Posty: 127
Rejestracja: 07-07-2006, 13:53
Lokalizacja: Kalisz

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: TomU »

Dumian pisze:Cieżka walka, rundy niejednokotnie kończyły się "na żyletkach". Świetna Xiao Goken, taka prowokatorka, skubie lowami a jak przyjdzie co do czego i sie człowiek schyli to leci wybitka. Procz tego uchyla się przed czym się tylko da, cieżko wbić się w customy, było ostro, pozdro i do następnego razu
Dzieki Dzikei Dumian takie slowa mnie tylko nakrecą.Walki byly naprawde zajebiscie emocjonujace .Adrenalinka Emocje I Like That :D :D .Ale nie martw sie Dumian Ogram sie na postacie na jakie nie umiem grac np Hwo Law i wiele innych no i jeszcze jedna nie przespana noc z Xiao w practice i bedzie Git.Do nastepnego :]
G-I-R-L---P-O-W-E-R
Awatar użytkownika
kubasz
Student
Student
Posty: 49
Rejestracja: 14-12-2006, 15:08
Lokalizacja: Wrocław

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: kubasz »

Ja wychodze teraz do pracy , będę po 22.30.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: KRELIAN »

Krelian 5 : 2 Adam
(lei,paul,law) - (heniek,xiao,nina)
pomysl z opisywaniem walk ok wiec i ja sie wyprodukuje

ze swoim przeciwnikiem gralem pierwszy raz takze niewiele moge powiedziec o jego grze . ze swojej strony chce tylko dodac ze wrocilem do klawy bo wczoraj moj pad rozlecial sie chyba na dobre (w trakcie proby zrobienia ewgfa jak gralem z Dumianem) :/ stad musialem siegnac po ambitnego pawla , ok wracam do reanimacji ;)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: Dumian »

Info od Kreliana: Czas na dokończenie pojedynków w tej fazie DE do jutra, popołudniu zostaną podane kolejne pary w drabinkach.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
TomU
Elite player
Elite player
Posty: 127
Rejestracja: 07-07-2006, 13:53
Lokalizacja: Kalisz

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: TomU »

Dumian pisze:Info od Kreliana: Czas na dokończenie pojedynków w tej fazie DE do jutra, popołudniu zostaną podane kolejne pary w drabinkach.
Nie moge sie doczekać :] :D
G-I-R-L---P-O-W-E-R
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: Dismaster »

Walkower :(
MASTA 5:0 Dismaster

Co tu duzo pisac pad juz po poludniu przestal dzialac jak nalezy przyczyna jest peknieta gumka od krzyzaka :( a nie chcialem grac w takich warunkach bo moj Jin ciagle by skakal :/ a to napsulo by mi tylko krwi a o jakiej kolwiek konkurecji dla Masta nie ma co mowic. Postaram sie skombinowac pada aby dokonczyc turniej jak mi sie nie uda bede musial zrezygnowac :( a tego nie chce...

PS: Niech to bedzie dla was przestroga nie kupuje sie pada za 8 zl nowka :)
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
-=MASTA=-
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 03-09-2006, 22:24
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: -=MASTA=- »

Potwierdzam relacje Dismastera. Jego Jin skakał jak szalony kiedy zagralismy pierwszą rundę. Nie dziwie mu sie, bo tak sie nie da grać. Współczuje i mam nadzieje, że przed nastepna walką skombiunuje sobie pada albo dobre gumki do niego. Szkoda by było odpaść z turnieju w tak pechowych okolicznościach. Powodzenia i trzymam kciuki. Żałuje, że nie udało nam sie zagrać, bo lubie grać z Disem :P
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: AK »

ja juz nie mam cierpliwosci do tego tura....

Yamada (30-12-2006 13:32)
jest sprawa - najwczesniej moge zagrac jutro ok 16
Yamada (30-12-2006 13:32)
mam czas od 16-18
Yamada (30-12-2006 13:32)
ew w nowym roku juz
Yamada (30-12-2006 13:33)
praca a reszta czasu to sen wiec sam wiesz
Yamada (30-12-2006 13:33)
wlasnie ide spac
Yamada (30-12-2006 13:33)
od 1go powinienem miec ze 2-3 dni wolnego wiec bedzie luz
Adrian good (30-12-2006 14:38)
oki ja moge dzisiaj grac miedzy 16 a 18 wiec bedzie dobrze

czekałem 2h na niego...nie pojawil sie i wali mnie to ze nie mogł bo pracuje itp pisze ze ma byc wtedy i wtedy a go nie ma...
ja bylem dostepny CODZIENNIE przez okres trwania tego tura!! ale moj czas sie konczy a własciwie juz sie skonczyl bo mial byc to turniej swiateczny i na taki tez sie zapisalem!!
i nie siedzialem codziennie dlatego ze jestem maniakiem bo gram raz na tydzien a nawet miesiac ostatnimi czasy ale dlatego ze chcialem byc wporzadku!! wiecej nie mam zamiaru nikogo prosic o to zeby zagral! teraz to Wy bedziecie pytac mnie czy jestem bo to juz jest do ch**a nie podobne! Krelian to juz chyba zwatpił i zastanawia sie po co sie w to mieszał bo na pierwszej stronie nawet nie ma wynikow wpisanych sprzed dwoch dni.
a zreszta po co ja tu się produkuje jak i tam to spłynie po wszystkich :kwasny:
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: KRELIAN »

caly myk polega na tym ze ja nie zwatpilem. sledze wszystko na biezaco. nie bylo mnie wczesniej dlatego powiedzilem Dumianowi zeby przedluzyl czas - przedluzyl dokladnie dla walki Yamada vs Adriankiller . od Yamady tez dostalem info wczesniej ze moze rozegrac ta walke dopiero jutro. skoro jednak Adrian przedstawil tego loga i Yamada jak sam pisze nie stawil sie w wyznaczonym czasie to sprawa jest dla mnie jasna

Yamada 0: 5 Adriankiller

i jeszcze jedno : kilka osob zarzuca mi pewne sprawy odnosnie organizacji tego turnieju . jako ze nie zamierzam odpowiadac kazdemu z osobna powiem tylko jedno : wszystko w swoim czasie :)


a co do aktualizowania wynikow - od samego poczatku turnieju aktualizuje je zawsze Z CHWILA ROZEGRANIA WSZYSTKICH WALK W DANYM PRZEDZIALE CZASU - to rowniez ma niemaly wplyw na aktualizacje tabel i terminarzu rozgrywek . a ze dany przedzial czasu zostaje naruszony to spogladnijcie na dane walki i wyciagnijcie wnioski czyja tak naprawde to wina :) ah no i oczywiscie to ze ja do tego podchodze spokojnie nie znaczy ze dane osoby moga to wykorzystac - konsekwencje zostana wyciagniete rowniez w swoim czasie :)

stay tuned :)


ps . wyobrazcie sobie ze wlasnie wrocilem z imprezy a jednak nie poszedlem od razu spac tylko zagladnalem co sie tu dzieje , kurcze chyba faktycznie mi zalezy na tym turze :D

aktualizacja pozniej :)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”