TK3O Christmas Cup 2k6

Archiwum zakończonych turniejów.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: AK »

moj blad nie spojrzalem na date we wpisie Yamady chodzilo mu o dzisiajszy dzien bo pisal to przecierz wczoraj...sory za komplikacje ale zagrac i tak nie zagramy pewnie bo mnie nie bedzie dzisiaj,wpadłem tylko na chwile.
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Adis
Beginner
Beginner
Posty: 29
Rejestracja: 14-10-2006, 20:22
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: Adis »

Hmmm.... to ja dorzuce swoje 3 grosze :P.



Adis (30-12-2006 16:28)
Cześć, zagrasz teraz walkę turniejową. Jeśli nie, to napisz kiedy będziesz miał czas, jak najszybciej ;). ADIS...

Adis (30-12-2006 16:40)
tylko odpisz bo zdaje się że mamy czas dzisiaj do 24.00 ....

Adis (30-12-2006 17:59)
to jeszcze raz ja.... napisz do mnie bo nie wiem czy będę dzisiaj w godzinach "późno-wieczornych" ;)....

Adis (30-12-2006 21:48)
jestes?? napisz jak najszybciej ok?? ale obawiam się, że dzisiaj mnie już nie będzie.... czekam jeszcze chwile :D...



OK...

UltraKnight vs Adis

jak na razie wynik 0 : 0 :D... czekamy dalej.

PS: to w sumie ile mamy jeszcze czasu??
Obrazek
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: Frizen »

Wiesz co oznacza status "niedostepny" ? Teraz ciebie nie ma i moge napisac cos do Ciebie na gg i wrzucic na forum... pisz jak bedziesz
Adis
Beginner
Beginner
Posty: 29
Rejestracja: 14-10-2006, 20:22
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: Adis »

Wiesz co oznacza status "niedostepny" ? Teraz ciebie nie ma i moge napisac cos do Ciebie na gg i wrzucic na forum... pisz jak bedziesz
1. Podkreślam, że sprawa już wyjaśniona... będziemy rozgrywać itp. itd.

2. A co miałem zrobić kiedy minął termin ?? :P??



EDIT

Ultraknight 5 : 3 Adis
Ostatnio zmieniony 31-12-2006, 16:55 przez Adis, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: KRELIAN »

update pierwszego posta - czytac
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: Dismaster »

(Jin, Heniek) UltraKnight 3:5 Dismaster (Jin, Heniek, Bryan)

Jak wiadomo UltraKnight sporo cwiczy i widac efekty ma jeszcze zle nawyki ktore doprowadzily go do kolejnej porazki zelazne nerwy tez nie sa jego mocna strona co bylo widac podczas pojedynku ale mimo to walka byla bardzo napieta i efektowna. Sam gralem na porzyczonym padzie co zmusilo mnie do zmiany zawodnikow na mniej wymagajacych :D (pewnie ktos teraz sie smieje jak to czyta :D ) i UltraKnight dorobil sie 3 wygranej. Dziekuje za uwage.

Ja juz nie chce pisac wiecej tych opisow :/ ja tego nie umiem...
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: Yamada »

Całą sytuację pozostawię bez komentarza...

Yamada 5:1 Kubasz
Obrazek
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: czit »

MASTA(henryk) 5 :1 czit (xiao,paweł,nina)
ogólnie pojedynek stał na równym poziomie , wiekszosc walk konczylo sie 3:2 z tym że to MASTA wykazał wiekszy spokój i opanowanie , myśle że nic dodać nic ująć :P
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
-=MASTA=-
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 03-09-2006, 22:24
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: -=MASTA=- »

Jak dla mnie to ciężka walka była, bo Czit jest trudnym przeciwnikiem. W końcu udało nam sie ją rozegrać. Grałem standardowo Heńkiem. Czit grał Xjiao [głównie] Paulen i Niną. W tym miejscu muszę przeprosić mojego przeciwnika za kapustę jaką odstawiałem :/ Kilka rund udało mi się wygrać fuksem na żyletkach. Np tę w której po SS wszedł mi jakimś cudem na jego Nine Unblock. Ogólnie byłem zdenerwowany i ręce mi się bardzo pociły ;). Pozdrawiam rywala, z którym jeszcze napewno posparuje. Powodzenia :)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: Dumian »

[Hwo, Law, Nina] Dumian 5 : 2 Adriankiller [Jin, True Ogre]

Co tu dużo pisać, walka turniejowa 2 graczy, którzy znają swoją grę dosyć dobrze z racji częstych sparingów. Z obu stron widać było turniejowy stres i głupie błędy z niego wynikające (nie pomogła tu nawet specjalna turniejowa muza z Winampa :P) a sporo fightów kończyło się wynikiem 3:2 w rundach.
Pierwsze 2 pojedynki zupełnie nie mogłem się przełamać, Adriankiller pokonał kolejno Ninę i Lawa co dało wynik 2:0. Postanowiłem wziąść się w garść, kontynuowałem Lawem, Adrian z kolei postanowił zmienić postać na True Ogra co jednak okazało się złą decyzją, gdyż przegrał podwójnie najpierw z Lawem, później z Hwo, którym kontynuowałem już grę do końca naszego starcia. Zacieta walka i mamy 2:2. Mój przeciwnik próbował z kolejnymi zmianami - tym razem wybór padł na Heihachi'ego, kolejna porażka i 3:2. Teraz Adriankiller wybierał już tylko Jina a ja dalej Hwoaranga i tak do końca pojedynku, w którym dzięki bardzo dobre znajmości gry Jina nie straciłem już żadnej walki.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: AK »

a wiec przystapilismy z Dumianem do bratobujczej walki :P
Dumian Nina ja Jin moja wiktoria
Law : Jin moja wiktoria
Dumian nadal zostal przy Lawie ale ja chcialem go przechytrzyc i wzialem True Ogre :P
przy stanie 2:2 w rundach majac ponad pol energi a Dumian zyletke totalnie zglupialem nie wiedzialem co zrobic :)
wyszlo na to ze stalismy przy sobie Dumian mi wsadzal szubkie punche a ja juz praktycznie skakalem po padzie zeby ta wolna klucha sie jakos wbila tym jednym nedznym punchem ale niestyty nie poszlo i Ogre padl :P

dalej Dumian pełen animuszu bierze Hwo ja ze lzami w oczach(mogło byc ta pięknie :P) wybieram ponownie Ogra przegrywam 3:1 w rundach.
stan 2:2 ja juz totalnie bezmyslnie wybieram henia :) przegrywam 2:0 w rundach ale jakos udaje mi sie doprowadzic do 2:2 no po raz kolejny nie daje rady w najwazniejszym momecie.

3:2 dla Dumiana on juz totalnie wyluzowany nadal Hwo ja za to totalnie zmieszany powracam do jina...
Jin sie chyba obrazil ze zamienilem go na ogórka bo jebak nie chcial mi szczupaka(p,p+1+2) robic gnida jedna :P wsumie lecac na pale przegrywam nie stawiajac juz wiekszego oporu przez dwie walki...
Dumian 5:2 Adriankiller dziekuje za uwage ;)
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: KRELIAN »

Krelian 5:0 Ren (walkower) - bylo 1:1 , nastepnie przerwa z powodu lagow , pozniej brak zainteresowania z drugiej strony

Aktualizacja w pierwszym poscie
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: AK »

ja juz jestem w akademiku...ale mysle ze da rade zagrac tylko trzeba doporwadzic do naprawde dobrych warunków....ale postaram sie dac rade ;)
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: Ren »

sorry ze nie rozegrałem walki, tym razem szkoła była sprawą priorytetową ;/

co do braku zainteresowania to starałem sie byc dostępny w godzinach nocnych co potwierdzą osoby z irca

zresztą nie zaluje tego turnieju, przynajmniej teraz juz nikt nie przejdzie do następnego etapu fartem dzięki znakom zapytania :)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: TK3O Christmas Cup 2k6

Post autor: Dumian »

Graliśmy wczoraj z MASTA i nagle przy stanie 2:1 był Lost. Od tego czasu MASTA sie nie odezwal, pewnie jakies problemy z kompem/netem, wiec jak mozna to niech termin bedzie przedłużony chociaż do jutra. Teraz musze wyjść i będe dopiero ok 22 dlatego może nam się już nie udać zagrać.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”