Sekrety TK3?

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

Czy Kazuya jest w T3?

Tak
15
14%
Nie
89
86%
 
Liczba głosów: 104

Awatar użytkownika
Gotix
Student
Student
Posty: 49
Rejestracja: 31-12-2006, 09:03

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Gotix »

Ja uzywam PEC
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Nadine »

niedlugo wam udowodnie ze Kaz jest w T3 i to nie jest moj wymysl czy ze ja zmyślam tylko taka jest prawda bo widzialam na wlasne oczy
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Komandos »

Kaza nie ma w T3 bo jest na dnie wulkanu. Ale jak komuś się nudzi to może spróbować tego:

Unlock Kazuya:
You must have a copy of Tekken 2 before doing this. Finish Arcade mode with Jin Kazama 1000 times you should hear a noise after doing this. When you go back to character select go to the very left so the the cusor is off screen, the box will read Kazuya. If you want to use him push x, press EJECT on your Sony console and remove the Tekken 3 disc, and replace it with the Tekken 2. It will load Kazuya`s data. Now eject it and put back in Tekken 3. You can now use Kazuya. I think you can get other character`s by doing this again, maybe Devil and Jun will make an appearence...
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Nadine »

Komandos pisze:Unlock Kazuya:
You must have a copy of Tekken 2 before doing this. Finish Arcade mode with Jin Kazama 1000 times you should hear a noise after doing this. When you go back to character select go to the very left so the the cusor is off screen, the box will read Kazuya. If you want to use him push x, press EJECT on your Sony console and remove the Tekken 3 disc, and replace it with the Tekken 2. It will load Kazuya`s data. Now eject it and put back in Tekken 3. You can now use Kazuya. I think you can get other character`s by doing this again, maybe Devil and Jun will make an appearence...
no i wlasnie o to mi chodzi, a nikt mi nie wierzyl :zly:
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: SubZero »

Akurat na Kazie mi szczególnie nie zależy, ale o Jun bym się nie obraził :P z braku Asuki... Teraz tylko czekam na screena/filmik potwierdzający, że to rzeczywiście działa :P
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Nadine »

SubZero pisze:Akurat na Kazie mi szczególnie nie zależy, ale o Jun bym się nie obraził :P z braku Asuki... Teraz tylko czekam na screena/filmik potwierdzający, że to rzeczywiście działa :P
no spoko, jestem w trakcie ale najlepiej jak przyjedzie kiedys moj kuzyn ten to na cuda na tej memorce jak bedzie mial czas bo teraz to sie z nim nie moge zgadac na dluzsza gadke to mi dokladnie powie co on tam jeszcze ma na tej karcie

a caly czas mowila ze widzialam na wlasne oczy to mnie omalo nie wysmialiscie perfidnie :P
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Komandos »

Nadine, spoko. Zapodaj screena z Kazkiem w T3 to oddam ci swojego nowego duala (mocna wibra) :hyhy: . A słyszał ktoś o specjalnej edycji T3 na SNESa (jest Kazek!)? Jak nie to patrzcie:
:szok:
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Nadine »

Komandos pisze:Nadine, spoko. Zapodaj screena z Kazkiem w T3 to oddam ci swojego nowego duala
trzymam cie za slowo bo jakis nowy by sie przydal :hyhy:

a jak dobrze pojdzie to bede miec jeszcze inne ciekawe rzeczy na memorze :cool:


Dodano: mam zamiar udowodnic ze Kaz jest w T3, jakie sa wasze skojarzenia co do tego zadania. Mozliwe czy nie i dlaczego.
Ostatnio zmieniony 03-01-2007, 21:20 przez Nadine, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
TomU
Elite player
Elite player
Posty: 127
Rejestracja: 07-07-2006, 13:53
Lokalizacja: Kalisz

Re: Sekrety TK3?

Post autor: TomU »

Nadine wierze w ciebie :]
G-I-R-L---P-O-W-E-R
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Frizen »

Mi sie wydaje ze jednak moze byc w T3 bo moze dane sa na plycie tak zapisane ze pliki kaza i jina sa pod ta sama nazwa ... ale pewnie sie myle bo sie na tym nie znam ;) Powodzenia
Awatar użytkownika
Żółw
Master
Master
Posty: 243
Rejestracja: 24-02-2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Żółw »

Czekam na dowód :aikido:
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Oen »

Nadine juz jest bardzo podobny temat wiec go tu przenioslem i dodalem ankiete naprawde nie tworzcie po 10 topicow na ten sam temat szczegulnie jesli sa to tematy bardziej do nabijania postow.

PS: Nie radze przesadnie spamowac bo beda lecialy warny...
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Komandos »

Nie, bo nie :P Kaza nie może być w T3 z jednego prostego powodu:
Twórcy gry go tam nie umieścili. Można kombinować z jakimiś podmiankami ale Kaz nigdy nie będzie pełnoprawną postacią w T3, bo niby jak miałby się przenieść z T2 :rotfl: ? Poza tym gdyby była tako możliwość to już dawno na necie byłyby jakieś fotki lub filmiki a nic takiego nie ma. Koniec, kropka.
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Nadine »

Komandos pisze: ...bo niby jak miałby się przenieść z T2...
moze teleportacja?

nie no ale teraz tak serio to ja sie juz nie odzywam w tym temacie bo znowu mi ktos wyskoczy ze spam czy cos w tym stylu (no ale jak tu mozna siedziec cicho jak sie cos widzialo na wlasne oczy, a reszta spolecznosci ci wmawia cos innego) to wiec napisze cos jak beda screeny i bedziecie mieli swiety spokuj, bo jak na razie to ze mnie robicie nie wiem kogo (kłamce, Ezopa, czy niewiadomo kogo jeszcze) i troche mnie to oburza ze tak mnie traktujecie no ale coz, jak mowie ze sie da to sie da i koniec tematu na dzisiaj.

Bo jak na razie to mi sie rola Ezopa nie widzi wogóle, wiec darujcie se komenty w stylu ze 'wszyscy by go mieli' czy ze to jest 'zwykly fake'

dziekuje za uwage :suchy:
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Ren »

Kazuya w tk3? LOL
Nadine nie wiem co paliłaś :rotfl:
To jest po prostu niemozliwe :) Co prawda można (teoretycznie) ryj Jina podmienic na Kaza ale to jednak nie bedzie Kaziu :|
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”