Sekrety TK3?

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

Czy Kazuya jest w T3?

Tak
15
14%
Nie
89
86%
 
Liczba głosów: 104

Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Tygrys »

Teoretycznie Kaziu mógłby byc w T3 ale jako nakladka na Jina tak jak w wersji arkadowej Anna na Ninie, czyli alternatywny stroj.
Taa ale dziwi mnie jedno, ze przez tyle lat go nikt nie wygrzebal.
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Awatar użytkownika
Sevopu
Student
Student
Posty: 44
Rejestracja: 06-10-2006, 08:47

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Sevopu »

Coś słyszłem z przenoszeniem kazuya z 2 częsci tekkena za pomoca memorki....
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Yamada »

Ja wiem, że te plotki brzmią fajnie i intrygująco, ale to są bzdury wymyślane dla frajerów którym odbije i zaczną tego szukać;]. Każda gra, która obrosła legendą posiada sporo takich "rumors". Absolutnym liderem jest tutaj Final Fantasy VII - niektóre plotki są bardzo intrygujące i aż kusi aby je sprawdzić, ale 99% z nich to kłamstwa. Alpha Leviathan, Silver Chocobo, nowe Weapony, Meteor jako final boss itd - to wszystko bzdura.

Więc dajcie sobie spokoj z szukaniem tych pierdół:).
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: SubZero »

Yamada pisze:Absolutnym liderem jest tutaj Final Fantasy VII
No i nie zapominajmy o chyba najpopularniejszym, czyli ożywianie Aeris :) (chociaż to akurat jest wykonalne przy użyciu Action Replaya).
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Jo-Jo »

SubZero pisze:
Yamada pisze:Absolutnym liderem jest tutaj Final Fantasy VII
No i nie zapominajmy o chyba najpopularniejszym, czyli ożywianie Aeris :) (chociaż to akurat jest wykonalne przy użyciu Action Replaya).
Dokładnie :) .....ale to ożywienie niestety nie wpływa ani trochę na dalszą fabułę itp. ......pojawia się tylko kilka nowych tekstów w paru miejscach ( np. w Rocket Town )
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Dismaster »

A ja mielem gdzis poradnik co zrobic zeby zagrac Zackiem w FFVII ;] oczywiscie koles ktory to napisal mial wuja w Squaresofcie i wszystko to prawda ;] napisal dokladna instrukce jak to zrobic smieszne rzeczy oczywiscie wbudzily kontrowersje i nie male zainteresowanie ale brak screenow to pograzyl ;]

Edit: to nie to co pisalem wyzej ale tez dobre ;]
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Arucardo_1 »

Nadine pisze:mam zamiar udowodnic ze Kaz jest w T3, jakie sa wasze skojarzenia co do tego zadania. Mozliwe czy nie i dlaczego.

To jest tak samo możliwe jak odblokowanie Arucardo... zresztą, jeśli masz nadmiar czasu to możesz się zająć jednym i drugim :P
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Tygrys »

Kod: Zaznacz cały

Unlock Kazuya: 
You must have a copy of Tekken 2 before doing this. Finish Arcade mode with Jin Kazama 1000 times you should hear a noise after doing this. When you go back to character select go to the very left so the the cusor is off screen, the box will read Kazuya. If you want to use him push x, press EJECT on your Sony console and remove the Tekken 3 disc, and replace it with the Tekken 2. It will load Kazuya`s data. Now eject it and put back in Tekken 3. You can now use Kazuya. I think you can get other character`s by doing this again, maybe Devil and Jun will make an appearence...
Kto sie podejmie tego zadania?? lol :D
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Action »

a ja znalazlem cos takiego:
Unlock Kazuya:
You must have a copy of Tekken 2 before doing this. Finish Arcade mode with Jin Kazama 1000 times you should hear a noise after doing this. When you go back to character select go to the very left so the the cusor is off screen, the box will read Kazuya. If you want to use him push x, press EJECT on your Sony console and remove the Tekken 3 disc, and replace it with the Tekken 2. It will load Kazuya`s data. Now eject it and put back in Tekken 3. You can now use Kazuya. I think you can get other character`s by doing this again, maybe Devil and Jun will make an appearence...
Purple Kazuya:
Enable all characters including secret characters, then highlight Kazuya and press start.Look lower to unlock Kazuya.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Ana »

pierdu pierdu
Obrazek
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Wawrzyn »

Komandos pisze:Gon z afro na łbie - WTF? A tą Niną to troche przekombinowane, pozatym jakoś nie chciałoby mi się tega sprawdzać (500 walk). Moim zdaniem- bullshit.
Słyszałem jeszcze kiedyś, że jest taki myk, że Lei zakówa w kajdanki i strzela z pistoletu a Nina walczy nożem. Mam nawet screeny w którymś numerze extrima.
Jak masz mozliwosc moglbys wrzucic te screeny bo z checia bym je zobaczyl :]
Cytat z niedawno wygrzebanego PE #1(opis Leia w T4) - "Aha, i zeby nie bylo, w T4 Lei nie ma zakuwania w kajdanki, choc to jeszcze nie potwierdzona wiadomosc." Jak widac nikt tego nie sprawdza, kazdy powtarza ploty :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Raziel
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 80
Rejestracja: 24-01-2007, 14:50
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Raziel »

Ja natomiast słyszałem ( i sprawdziłem ) mit który mówił że Kazuya staje się grywalny gdy Jin'em przejdziemy 10 razy na hardzie Arcade za każdym razem mając perfect. Zrobiłem to przez emulator :P Load/Save i jakoś Kazuya mi się nie objawił >__>
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Pitrex »

Wawrzyn pisze:Cytat z niedawno wygrzebanego PE #1(opis Leia w T4) - "Aha, i zeby nie bylo, w T4 Lei nie ma zakuwania w kajdanki, choc to jeszcze nie potwierdzona wiadomosc." Jak widac nikt tego nie sprawdza, kazdy powtarza ploty :)
no ale każdy przecież wie że lei nie może zakuwać w kajdanki (jeszcze...zobaczymy co pokaże t6 :hyhy: ) , bodajże ściera (z PE ofkorz :P ) zamienił miejscami lei'a na kinga i tak niby wyszło że lei zakuwa w kajdanki...

ps. w jakimś tam numerze PE to jest z tego screen :D
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Awatar użytkownika
Shinhwa
Elite player
Elite player
Posty: 114
Rejestracja: 21-02-2006, 18:07
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Shinhwa »

Unlock Kazuya:
You must have a copy of Tekken 2 before doing this. Finish Arcade mode with Jin Kazama 1000 times you should hear a noise after doing this. When you go back to character select go to the very left so the the cusor is off screen, the box will read Kazuya. If you want to use him push x, press EJECT on your Sony console and remove the Tekken 3 disc, and replace it with the Tekken 2. It will load Kazuya`s data. Now eject it and put back in Tekken 3. You can now use Kazuya. I think you can get other character`s by doing this again, maybe Devil and Jun will make an appearence...

Lepsze jest 5 strojow bob-a

Hwoarangs 5 suits:
At start menu PRESS R2 R2 R2 R2 R1 R1 R2 L1 L1 L2.
Activates hwoarangs 5 suits.


GOOGLE NIE KLAMIE WIEC TO MUSI BYC PRAWDA
Capslock user: lepiej widoczni, widocznie lepsi
Awatar użytkownika
Raziel
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 80
Rejestracja: 24-01-2007, 14:50
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Raziel »

:) Nie sądzę, swoją drogą pomysłem na sprawdzenie tych mitów jest przejrzenie tekstur w T3 wiem że to ponad 8k obrazków ale tam jest przecież wszystko. Najdziwniejsze że podczas przeglądania tych obrazków znalazłem okładkę T1 :O !
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”