Ultimate MK3

Dyskusje na temat kultowej Smoczej Serii.

Moderatorzy: Adept, ModTeam

Awatar użytkownika
Żółw
Master
Master
Posty: 243
Rejestracja: 24-02-2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Ultimate MK3

Post autor: Żółw »

Aby zagrać w UMK3, trzeba ściągnąć obydwa romy:

MK3: http://romhustler.net/download/mame/2985
UMK3: http://romhustler.net/download/mame/5559

Hmm... Według mnie gra wymiata :] Dużo lepsza od MK2. Moje ulubione postacie to Smoke, Scorpion i SubZero :padam:
Info, screeny i spis ciosów: https://www.honmaru.pl/dzial.php?id=umk3

Jak dużo osób będzie zainteresowanych, to można zrobić kolejny turniej 2D :hyhy:
Ostatnio zmieniony 01-01-1970, 01:00 przez Żółw, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Ultimate MK3

Post autor: Action »

Pierwsze to Mahjong a drugie to SNK vs. Capcom :zdziwko:
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Ultimate MK3

Post autor: SubZero »

Żółw pisze:Dużo lepsza od MK2.
Z tym się nigdy nie zgodzę. Jak już kiedyś pisałem (chyba) bieganie i preprogramowane combosy dodane w MK3 zniszczyły klimat tej serii. A jak ktoś nie wierzy, że w MK2 można było robić dobre combosy to polecam filmik :)
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Ultimate MK3

Post autor: KRELIAN »

same here :)

mk1 i 2 to jedyne sluszne czesci a pozostale to tylko marne popluczyny ze sztucznym wprowadzeniem combosow i biegania

a ten filmik tylko pokazuje ze pierwsze czesci wcale nie sa archaiczne nawet na dzisiejsze czasy i hardcorowcy moga wycisnac z nich jeszcze sporo w walkach versusowych

po sesji trzeba bedzie wreszcie sobie przypomniec pare overkillow :P
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Żółw
Master
Master
Posty: 243
Rejestracja: 24-02-2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ultimate MK3

Post autor: Żółw »

MK3: http://romhustler.net/download/mame/2985
UMK3: http://romhustler.net/download/mame/5559
Teraz jest już dobrze :P

Nie wiem, co Wy chcecie od tych combosów i biegania... Mi się wszystko podoba :)
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Ultimate MK3

Post autor: Aserot »

KRELIAN pisze:mk1 i 2 to jedyne sluszne czesci a pozostale to tylko marne popluczyny ze sztucznym wprowadzeniem combosow i biegania

a ten filmik tylko pokazuje ze pierwsze czesci wcale nie sa archaiczne nawet na dzisiejsze czasy i hardcorowcy moga wycisnac z nich jeszcze sporo w walkach versusowych
true true zgadzam się w 100% MK2 ruless!!!
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Ultimate MK3

Post autor: Jo-Jo »

Aserot pisze:
KRELIAN pisze:mk1 i 2 to jedyne sluszne czesci a pozostale to tylko marne popluczyny ze sztucznym wprowadzeniem combosow i biegania

a ten filmik tylko pokazuje ze pierwsze czesci wcale nie sa archaiczne nawet na dzisiejsze czasy i hardcorowcy moga wycisnac z nich jeszcze sporo w walkach versusowych
true true zgadzam się w 100% MK2 ruless!!!
Podpisuje siępod tym zdaniem :]
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Ultimate MK3

Post autor: Dumian »

Ja tylko przypominam, że to temat o Ultimate Mortal Kombat 3 a jeśli chcecie rozmawiać o MK2 to zapraszam tutaj ;-)
Ostatnio zmieniony 01-01-1970, 01:00 przez Dumian, łącznie zmieniany 1 raz.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Gieferg
Beginner
Beginner
Posty: 27
Rejestracja: 25-03-2007, 12:29
Lokalizacja: Dabrowa Górnicza

Re: Ultimate MK3

Post autor: Gieferg »

ja też wolę MK1 i MK2 od MK3 i UMK3 :P

MK3 w ogóle był niewypałem. Klimat się gdzieś stracił, walka przeniosła się na ulice i ogólnie mniej ciekawe tereny. Skład się zepsuł, odpadło sporo z najciekawszych postaci, zamiast nich doszły jakiś ciućmoki (Stryker, Nightwolf, Sindel, Sheeva...), którzy nie mieli się co równać z wielkimi nieobecnymi takimi jak Reptile, Scorpion czy Rayden. Niby postaci było 14(+1) ale jakoś nie odczuwało się w tym względzie żadnej poprawy. Ninjów zastąpiły cyborgi, co było zmianą na minus, został tylko sub zero, ale zdjął maskę, doszły kolejne bzdety (animality) i ogólnie gra już nie była taka fajna, choć dodano też combosy, które nieco ją ubarwiły. Tak czy inaczej tą częśc lubię najmniej i najmniejw nią też grałem.

UMK3 troche poprawiał sytuację, ale nie do konca - moi ulubienie zawodnicy (czyli Scorpion, Reptile, Sub Zero) w tej grze beznadziejnie wyglądają... po prostu nie znoszę tych strojów z UMK3 i MKT. Poza tym sam fakt, że to nadal MK3 już mi przeszkadza. Dodano co prawda kilka aren dodających trochę klimatu, ale ogólnie to wciąż za mało. Postacie takie jak Jade i Ermac totalnie nieciekawe.
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Ultimate MK3

Post autor: Ana »

Jade jest IMO najciekawsza z "ninjasek" ;) a brak Scorpa w MK3 mi nie przeszkadzał..
Obrazek
Gieferg
Beginner
Beginner
Posty: 27
Rejestracja: 25-03-2007, 12:29
Lokalizacja: Dabrowa Górnicza

Re: Ultimate MK3

Post autor: Gieferg »

Jade jest IMO najciekawsza z "ninjasek"
a dla mnie wprost przeciwnie.;
brak Scorpa w MK3 mi nie przeszkadzał..
mi przeszkadzał brak Scorpa, Kintaro, Reptile, raydena, Cage'a, Baraki, Mileeny i Kitany oraz obecność Strykera, Nightwolfa, Sindel, Sheevy, Motaro, Sektora a takze wygląd Sub Zero (co to za Sub Zero bez maski :P), w sumie to Shqng Tsunga też zmienili na gorzej, wolałem wersję z MK2. To samo Kung Lao i Liu Kang. Jedynymi których nie zeszmacono byli Kano, Sonya i Jax. Swoją drogą szkoda że trilogy jest pozbawione najlepszych fatali z MK1 i MK2 (kręgosłup, rączki, przecinanie na pół kapeluszem) no i Cage jest lewy jakiś. Na szczęscie Rayden i Baraka powracają i majs się dobrze :] natomiast tacy gostkowie jak Noob, Rain, Human Smoke (taka upośledzona wersja scorpiona) czy Ermac są całkowicie zbędni.

Teraz sobie pogram na PSXie w MKII :] (nie lubie grać na kompie)
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Ultimate MK3

Post autor: Ana »

Może dlatego lubie Jade bo zawsze miałam pewną słabość do Bo-jutsu ;) a poza tym nią się kapiło na fireballe. W sumie z chęcią przetestowałabym w MK:A lub MK:D Jade, jak sie spisuje w 3D.

A Scorpion to najtansza postac w bijatykach ever. Nic mnie tak nie wkur... jak Scorp kompa ktory linke mogl puszczac i 6-7 razy pod rzad, gdy normalnie jako gracz mogl tylko 2. A Suba olac ze bez maski, fajnie go rozbudowali :]

Nightwofl byl całkiem ok, ale Stryker to dno totalne. Shivy fireball byl mocno ok na tych co za bardzo lubili skakać. Noob i Rain tez mi się jakoś podobali. Troche nad nimi siedziałam swego czasu

BTW: forum Magii i miecza? :>
Obrazek
Gieferg
Beginner
Beginner
Posty: 27
Rejestracja: 25-03-2007, 12:29
Lokalizacja: Dabrowa Górnicza

Re: Ultimate MK3

Post autor: Gieferg »

A Scorpion to najtansza postac w bijatykach ever. Nic mnie tak nie wkur... jak Scorp kompa ktory linke mogl puszczac i 6-7 razy pod rzad, gdy normalnie jako gracz mogl tylko 2. A Suba olac ze bez maski, fajnie go rozbudowali
Scorp w MKII na Amidze mógł robić nieskończone combo (nie wiem czy działało na innych platofrmach) bo linkę można było non-stop puszczać w gościa, który chwiał się po lince, jak zaczynałem w to grać to walczyłem tak z Kintaro jak mnie już obił tyle razy że miałem dość zabawy z nim :] w Trilogy (PSX) już tego się nie dało robić.
BTW: forum Magii i miecza? :>
A co? :P

A przed chwilą pomęczyłem trochę UMK ale nie miałem dobrze ustawionej klawiatury i przy Motaro dałem sobie spokój (trudno z nim wygrać jak nie wiadomo gdzie jest blok i nikskie kopnięcie :P), pograłem Jaxem, Scorpionem i Reptile. btw czy mi się wydaje, czy tu jest inaczej niż w MKT - linka skorpion przelatuje obok Motaro a wydawało mi się, że w MKT na niego działała :chytry:

Nightwolf to porażka jak dla mnie > dostał godną siebie rolę w drugim filmie :D

Rain i Noob - nie lubię ich bo beznadziejnie się z nimi gra, jeden kumpel grał ciągle nimi, co mi zupełnie obrzydziło zarówno granie przeciwko tym zawodnikom jak i granie z nim samym. Wygrać, wygrywałem, ale ciągłe użeranie się z tymi ich dziwnymi ciosami doprowadzało mnie do szału, więc zwykl w końcu zaczynałem grać Kintaro jak przesadzał z Rainem i Noobem (sam prawie nigdy nimi nei grałem bo nie gram postaciami, które mnie wkurzają i takimi, którymi ciągle gra ze mną ktoś inny)
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Ultimate MK3

Post autor: Ana »

Gieferg: tak mi sie skojarzyło bo tam zostawialm link ;)

Rain miał fajne combo po swoim piorunie. Bagatela pol paska szło, online dawało rade.
infiniteów nigdy mi się nie chciało uczyć, wiem że Kabal mial i na tym się moja wiedza kończy ;)
A propo Kabala- zajebista postać, szkoda tylko ze duza wiekszosc nim grala :D (wsrod znajomych popularni byli: Kabal, Baraka, Sub, Scorp, Liu i Mileena)
Obrazek
Gieferg
Beginner
Beginner
Posty: 27
Rejestracja: 25-03-2007, 12:29
Lokalizacja: Dabrowa Górnicza

Re: Ultimate MK3

Post autor: Gieferg »

infinite scorpa wyglądał tak: linka>linka>linka>linka>linka>linka>linka>linka>linka>linka>linka>linka>itd. :hyhy:
Gieferg: tak mi sie skojarzyło bo tam zostawialm link
a myślałem, że po tym co mam w podpisie :P btw wpadłaś tam tylko z okazji tematu o MK?
Rain miał fajne combo po swoim piorunie. Bagatela pol paska szło, online dawało rade.
i za to własnie go nie lubię.
btw - jak mozna grać w MKT online? wersja z PSXa? I przy okazji > a co z MK1 ?

Kabal jest spoko, choć jego cios z tymio ostrzami z ziemi jest do bani :P

Zasadniczo zawsze najbardziej lubiłem Reptile, Scorpiona, Sub Zero, Raydena, Jaxa, Barakę i Cage'a (ale nei tego z MKT),
jak widać w MK3 nie miałem za bardzo kogo lubić :P z postaci z MK3/UMK3 Kabal i trochę Cyrax oraz Smoke (linka :D) ale i tak zawsze pozostawali w cieniu tych z MK2.
Mileena była dobra jak sie grało z cienkim przeciwnikiem, jak z lepszym to już nie była taka dobra, ale w MKt trochę nią grałem. A z bossów Kintaro :]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mortal Kombat”