Junior Tournament

Archiwum zakończonych turniejów.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Zablokowany
szpan3r
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 19-01-2007, 17:41
Lokalizacja: Okonek

Re: Junior Tournament

Post autor: szpan3r »

przemo(c) - szpan3r
0 : 5
było miło
LP Underground 6.0
Awatar użytkownika
erROr
Beginner
Beginner
Posty: 22
Rejestracja: 18-01-2007, 14:00

Re: Junior Tournament

Post autor: erROr »

GRUPA C .......

Mam problem z dwoma graczami z mojej grupy (htm7 v7 i Xerion) pierwszy z nich podejrzewam ze ma zle skonfigurowana gra bo gdy chce z nim grac i klikam juz na Start Game to wysakuje ablo Game Is Out Of Sync , albo Lost Connection lub gdy wejdziemy juz w VS Mode nie moge wybrac zadnej postaci tak jakby moj pad byl odlaczony czy cos a on jest na 100% sprawny . zreszta pare chwil po tem gralem z Bad Dogiem i bylo Ok. Zreszta Bad Dog tez probowal grac z htm7 v7 i bylo tak samo jak u mnie tzn. nie dalo sie wybrac ludzika albo byl lost connection. Drugi z wymienionych Xerion olewa jak do niego pisze na gg TZN. wczoraj pisalem byl dotepny to napisal ze nie ma czasu to rozumiem, ale dzis byl dostepny i pisalem i pisalem i pisalem i zadnej reakcji z jego strony , nagle zrobil sie nie dostepny wiec dalem sobie spokoj a za pare minut znow Żółte Słoneczko :) (dostepny) i znow pisze i pisze i pisze i pisze i pisze i znow zadnej reakcji tylko wylaczyl GG. Trzeba cos z tym zrobic. DUMIAN zaradz cos. Co do HTM7 V7 to Bad Dog ŚWIADKIEM!! :kwasny: :kwasny: :kwasny:
szpan3r
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 19-01-2007, 17:41
Lokalizacja: Okonek

Re: Junior Tournament

Post autor: szpan3r »

szpan3r - QNO$Z
0 : 5
LP Underground 6.0
ToMeCzEk :D
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 19-01-2007, 10:34

Re: Junior Tournament

Post autor: ToMeCzEk :D »

ToMeCzEk vs denzet 2 do 5 Zlał mnie w fatalnych warunkach!! :D hehe
Pozdrooo
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Junior Tournament

Post autor: Dumian »

erROr, jeśli chodzi o Xeriona to na potwierdzenie musisz zarzucić screenami z GG a co do htm7 to jeśli w ciągu najbliższych dni nie rozwiąże tego problemu będą walkowery, ewentualnie wprowadzenie rezerwowego.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
QNO$Z
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 18-01-2007, 17:53

Re: Junior Tournament

Post autor: QNO$Z »

QNO$Z vs Rogal
5:1
joshi
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 19-01-2007, 23:52

Re: Junior Tournament

Post autor: joshi »

joshi-QNO$Z 5:1 dla joshiego
QNO$Z
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 18-01-2007, 17:53

Re: Junior Tournament

Post autor: QNO$Z »

musze z przykroscia z twierdzic ze to co sie dzis stalo to wielkie zniewazenie turnieju honmaru i mnie. mianowice yoshi i undeadslayer scisle ze soba wspolpracuja, malo tego te podle obwiesie maja ustawione kombosy( to niemozliwe zeby obydwaj robili takie dlugie kombosy i zawsze im sie udawalo). Dumian wywal tych oszustow!!!!
joshi
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 19-01-2007, 23:52

Re: Junior Tournament

Post autor: joshi »

co jaka wspolpraca?? ja tylko obserwowalem jak oni graja.ja nie robie dlugich kombosow .ale undead owszem umie robic jeden dlugi combos ale da sie z nim wygrac.
Undeadslayer
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 22-01-2007, 08:22

Re: Junior Tournament

Post autor: Undeadslayer »

hehe dziekuje QNO$Z to dla mnie komplement :) i nie mysl ze jestes najlepszy przegrales jedynie ze mna i yoshim dlatego jestesmy oszustami? muahahhahahahahahahhahaha
walka zaczelo sie od 2 : 0 z przewaga dla QNO$Z
jednak ostateczny wynik :

5:2 dla mnie wygralem =)))))))))
^^
lepsi zostaja przykro mi nie wyjdziesz z grupy :P
QNO$Z
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 18-01-2007, 17:53

Re: Junior Tournament

Post autor: QNO$Z »

wy podle swinie normalny tekkeenowiec nie wlacza co chwile nachalnie pauzy!!!!
yoshi i ten drugi to poprostu wstyd i hanba dla tej strony won z nimi!!!
Undeadslayer
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 22-01-2007, 08:22

Re: Junior Tournament

Post autor: Undeadslayer »

po pierwsze dlaczego dopiero teraz o jakies pauzie wymyslasz? po drugie na 7 zawodnikow z ktorymi walczylem tylko tobie jednemu caly czas walilem pauze? uehehe po trzecie co ja mam wspolnego ze strona ? czym ja hanbie? nie obrazaj serwisu Honmaru -.- po czwarte jesli masz zamiar obrazac innych graczy to do piaskownicy wracaj grabkami pomachac moze to potrafisz bo grac w tekkena na pewno nie :)


Mam nadzieje ze Dumian przyzna punkty karne tak jak jest to opisane w regulaminie dla QNO$Z za obrazanie/wyzywanie innych graczy (mnie i Yoshi'ego) na forum tk3online gadu gadu a przedewszyskim na forum Honmaru .
Ostatnio zmieniony 24-01-2007, 23:09 przez Undeadslayer, łącznie zmieniany 2 razy.
joshi
Beginner
Beginner
Posty: 19
Rejestracja: 19-01-2007, 23:52

Re: Junior Tournament

Post autor: joshi »

ja bylem obserwatorem on wogole nie pauzowal .Dumian rozstrzygnij to
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Junior Tournament

Post autor: Action »

QNO$Z pisze:musze z przykroscia z twierdzic ze to co sie dzis stalo to wielkie zniewazenie turnieju honmaru i mnie. mianowice yoshi i undeadslayer scisle ze soba wspolpracuja, malo tego te podle obwiesie maja ustawione kombosy( to niemozliwe zeby obydwaj robili takie dlugie kombosy i zawsze im sie udawalo). Dumian wywal tych oszustow!!!!
QNO$Z pisze:wy podle swinie normalny tekkeenowiec nie wlacza co chwile nachalnie pauzy!!!!
yoshi i ten drugi to poprostu wstyd i hanba dla tej strony won z nimi!!!
Jedno słowo - ROTFL :rotfl:
Awatar użytkownika
Rogal
Student
Student
Posty: 62
Rejestracja: 16-01-2007, 18:01
Lokalizacja: Jeżewo
Ogrywam: Tekken, Call of Duty

Re: Junior Tournament

Post autor: Rogal »

_Action_ pisze:wy podle swinie
To nie jest za miłe określenie...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”