Problemy z kierunkami

Zapytaj o cokolwiek.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Problemy z kierunkami

Post autor: Arucardo_1 »

mam problem: ściągnąłem z Waszej strony wszystko jak trzeba, odpalam Tekkena... i nie działają mi kierunki d/p i d/t przy jednoczesnym ataku, czego efektem jest m. in. niemożność wykonania d/p+3 Bryanem... Help! Sytuacja jest dziwna, ponieważ:

- Same d/p i d/t mogę zrobić
- Mogę zrobić g/p, np. g/p+4,4,4,4 Jina bez problemu
- qcf też na ogół wychodzi

Co mogę zrobić? To wina configa? Od razu zaznaczam, że wszystkie inne działają prawidłowo

Od razu mówię, że gram na klavie ale nie ma z nią problemów.
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Problemy z kierunkami

Post autor: Dumian »

Nic konkretnego nie przychodzi mi do głowy tym bardziej, że klawiatura jak piszesz jest sprawna i tylko ta konkretna kombinacja nie działa.

Jedyne co moge zrobić to poprosić o screena z okna konfiguracji pada, może tam znajdzie się jakaś przyczyna...
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
grzece
Elite player
Elite player
Posty: 104
Rejestracja: 24-02-2006, 14:56
Lokalizacja: Tychy

Re: Problemy z kierunkami

Post autor: grzece »

Jak na klawie gralem to dokladnie tak samo mialem. Moze to byc wina klawiatury tez.
PHPtournament progress
||||||______________ 30%
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Problemy z kierunkami

Post autor: Aserot »

Spróbuj ustawić kierunki lub przyciski ataku na inne ja miałem podobny problem tylko z kombinacją 3+4 plus jakiś kierunek a wszystkie inne działay normalnie. Prawdopodobie jak naciskasz d/p plus jakiś dodatkowy przycisk blokujesz ścieszke na klawie (inna przyczyna nie przychodzi mi do główy).
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Problemy z kierunkami

Post autor: Wawrzyn »

Aserot ma chyba racje jezeli chodzi o blokowanie sciezki na klawiaturze, myslalem ze mnie ten problem nie dotyczy chociarz jak sciagalem u kumpli t3 to czasami d/f+3 Bryana nie dzialalo.
U mnie nie wchodzi d\p+2+4 Jina(na szczescie to rzut) i jeszcze pare akcji z uzyciem 2+4:(
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Problemy z kierunkami

Post autor: SubZero »

Zdecydowanie wina klawiatury. Niektóre tak mają, że nie wyrabiają przy kombinacjach 3- i wiecej klawiszowych (np. moja). Możesz spróbować przekonfigurować na inne klawisze, może to pomoże, jak nie to zostaje tylko jeden ratunek - pad. (No ostatecznie można by jeszcze spróbować zmienić klawiaturę)
Awatar użytkownika
grzece
Elite player
Elite player
Posty: 104
Rejestracja: 24-02-2006, 14:56
Lokalizacja: Tychy

Re: Problemy z kierunkami

Post autor: grzece »

Ja naprzyklad gralem u czterech kumpli kiedys w san andreas i u zadnego nie dalo sie baczkow krecic w lewo i jescze glosniczek biosu pikal ale tylko u mnie 8)
PHPtournament progress
||||||______________ 30%
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Problemy z kierunkami

Post autor: Frizen »

ja gralem w star wars i nie moglem wolgle zrobic znaczka ^ (Shift+6) a potrzebny jest do zrobienia kolorowego nicku :) wiec.... wyciagnelem all litery cyfry nad nimi i reszte obok nich za pomoca noza :D (ale wyskakiwaly)powywalalem caly syf z klawiatury i zadzilaly . W tym momencie nie zartuje mowie calkiem serio.
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Problemy z kierunkami

Post autor: Wawrzyn »

ja gralem w star wars i nie moglem wolgle zrobic znaczka ^ (Shift+6) a potrzebny jest do zrobienia kolorowego nicku :) wiec.... wyciagnelem all litery cyfry nad nimi i reszte obok nich za pomoca noza :D (ale wyskakiwaly)powywalalem caly syf z klawiatury i zadzilaly . W tym momencie nie zartuje mowie calkiem serio.
:wOOt: To przeciez wina twojego niedbalstwa a nie klawiatury xD
Najlepiej w wypadku przyciskow(np jezeli chcemy taunta) ustawic sobie 2 po R-ka(tzn.klawiszem odpowiadajacym za R-ke) i po krzyku a z kierunkami to chyba nie ma na to rady :(
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania & Pomoc”