A moze turniej druzynowy?

Rozmowy związane z rozgrywką sieciową w najlepszą bijatykę online.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Shinhwa
Elite player
Elite player
Posty: 114
Rejestracja: 21-02-2006, 18:07
Lokalizacja: Częstochowa

A moze turniej druzynowy?

Post autor: Shinhwa »

Zastanawialem sie, czy moze nie dobrym pomyslem byloby utworzenie grup, tak zwanych druzyn inaczej klanow znanych z innych gier online i offline.

Zainspirowany jestem pomyslem turnieju koreanskiego Tougeki gdzie kazda druzyna wystawia po 3 graczy i graja bo1 (best of 1) na zasadzie wygrany przechodzi dalej. Moze wyjasnie to bardziej obrazowo graczy dryzyny X: to a, b, c a druzyny Y to: 1, 2, 3. Teraz na poczatku gra a z 1 jezeli wygra a to 1 odpada a jego miejsce zajmuje 2 i walczy z a... i tak dalej....

Oczywiscie liga i turnieje to dobra sprawa, ale czy nie fajnie byloby prowadzic ranking druzyn? Powiedzmy jedna druzyna umawia sie z kolejna na niedziele o 19 przychodza i graja, punkty sa zliczane do drabinki i mozna ogladac je na stronie glownej...

Do tego przydaloby sie zeby druzyny mialy swoje strony ze wpisem graczy, przywodcy, zadownikow i rezerwowych, zrobienie strony w html-u nie jest trudne a dostepnosc darmowych hostow jest ogromna... Taki moj maly pomysl na rozwoj sceny TK3O
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: A moze turniej druzynowy?

Post autor: czit »

Shinhwa pisze:...
Do tego przydaloby sie zeby druzyny mialy swoje strony ze wpisem graczy, przywodcy, zadownikow i rezerwowych, zrobienie strony w html-u nie jest trudne a dostepnosc darmowych hostow jest ogromna... Taki moj maly pomysl na rozwoj sceny TK3O
moim zdaniem jesteśmy zbyt leniwi żeby sie w takie coś bawić
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: A moze turniej druzynowy?

Post autor: Frizen »

Mam takie samo zdanie jak czit :zdegustowany: . Na lige juz kilka miechow czekamy a na takie cos to... wole nie myslec :znudzony:
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: A moze turniej druzynowy?

Post autor: SubZero »

Zobaczy się jak wyjdzie TK3Online Team Cup :P Wtedy będzie można myśleć o czymś więcej.
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: A moze turniej druzynowy?

Post autor: Dumian »

Myślę, że turniej drużynowy + tak jak to było planowane forumowy ranking do tego wystarczyłby w zupełności. Niestety po pierwsze za mało jest pewnych, sumiennych graczy, którzy nie lecą sobie w chu*a przy tego typu rozgrywkach (w końcu jak już robić takie coś to na szeroką skalę a nie jakoś kameralnie w kilka osób :P) a po drugie projekt Team Cup upadł z braku zainteresowania osób, które miały się nim zająć.

W przyszłości planuję jego reaktywację, jednak to będzie duży, wymagający tur a póki co nie mam czasu na taką zabawę.
Na lige juz kilka miechow czekamy a na takie cos to...
I jeszcze trochę poczekacie ale zobaczycie, że było warto.

Poza tym kto czeka ten czeka, przecież nie było nigdzie powiedziane, że liga ma w ogóle startować w jakimś terminie tylko był zwyczajny temat informacyjny, że kiedyś takie coś będzie.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Shinhwa
Elite player
Elite player
Posty: 114
Rejestracja: 21-02-2006, 18:07
Lokalizacja: Częstochowa

Re: A moze turniej druzynowy?

Post autor: Shinhwa »

No wiesz, mozna zalozyc grupe klanowa na forum i przyklejac tematy o istniejacych zespolach a w sespolach beda linki do ludzi z forum.
Pod spodem topic z regulaminem a ludzie beda sami sobie przeciez pisac o sparingach itp.
Za wygrana 3-0 (3pnk)
Za wygrana 3-1 (2pnk)
Za wygrana 3-2 (1pnk)

A jak chcesz bardziej zaawansowany system liczenia
5 klanow w gure albo wdol od swojego np. a, b, c, d, e, X, 1, 2, 3, 4, 5 (gdzie X to Twoj klan)
Za wygrana 3-0 (6pnk) przegrana 3-0 (4pnk)
Za wygrana 3-1 (4pnk) przegrana 3-1 (3pnk)
Za wygrana 3-2 (2pnk) przegrana 3-2 (2pnk)

Za gre z druzyna ponizej 5 miejsc od Twojej druzyny
Za wygrana 3-0 (4pnk) przegrana 3-0 (5pnk)
Za wygrana 3-1 (2pnk) przegrana 3-1 (4pnk)
Za wygrana 3-2 (0pnk) przegrana 3-2 (3pnk)

Za gre z druzyna powyzej 5 miejsca od Twojej druzyny
Za wygrana 3-0 (8pnk) przegrana 3-0 (3pnk)
Za wygrana 3-1 (6pnk) przegrana 3-1 (2pnk)
Za wygrana 3-2 (4pnk) przegrana 3-2 (1pnk)

Narazie nie bawic sie w jakies super systemy punktacji bo to jest ine potrzebne, jestem przekonany, ze znalazly by sie osoby na utworzenie zespolow, nie mowie nawet zeby bylo ich super duzo czy zawsze z super graczy np. admin team ;p Damian, Oen i Krelian, nie potrzenba na razie zadnej ligi, jak to urosnie to wtedy pomyslec, narazie po prostu zrobic mozliwosc na ich powstawanie

Przerobione forum wygladalo by tak:
"Forum klanowe" a w nim 2 kategorie
"Lista Klanow" Gdzie topici przenosi Admin i nie mozna tam zakladac nowych, po prostu spis druzyn, dodatkowo Regulamin i Pozniej dodatkowy topic zwany "Tabelka Ligowa".
Pod spodem inna kategoria, nie mam dla niej jakiejs nazwy, ale tam wpisywaloby sie rzeczy z zycia klanu, tupu transfery, sparingi, topici o nowopowstajacych klanach, po prostu wszystko co z druzynami zwiazane
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: A moze turniej druzynowy?

Post autor: Dumian »

Pomysł nie najgorszy, sęk w tym, że było już coś bardzo podobnego (ale prostszego w konstrukcji :P) i najzwyczajniej w świecie nie wypaliło ;-)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Sevopu
Student
Student
Posty: 44
Rejestracja: 06-10-2006, 08:47

Re: A moze turniej druzynowy?

Post autor: Sevopu »

Moim skromnym Zdaniem ten pomysł odpada. Admin Team i po zawodach...
Awatar użytkownika
Shinhwa
Elite player
Elite player
Posty: 114
Rejestracja: 21-02-2006, 18:07
Lokalizacja: Częstochowa

Re: A moze turniej druzynowy?

Post autor: Shinhwa »

Po to grasz po 7 godzin dziennei na kailerze, zeby im doruwnac nie? To czego sie boisz?
Awatar użytkownika
Sevopu
Student
Student
Posty: 44
Rejestracja: 06-10-2006, 08:47

Re: A moze turniej druzynowy?

Post autor: Sevopu »

Naprawde niemam nic przeciwko... rubta co chceta :)
Awatar użytkownika
Żółw
Master
Master
Posty: 243
Rejestracja: 24-02-2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: A moze turniej druzynowy?

Post autor: Żółw »

Shinhwa pisze:Do tego przydaloby sie zeby druzyny mialy swoje strony ze wpisem graczy, przywodcy, zadownikow i rezerwowych, zrobienie strony w html-u nie jest trudne a dostepnosc darmowych hostow jest ogromna...
Ja mogę zostać webdesignerem :hyhy:
Awatar użytkownika
Karington
Elite player
Elite player
Posty: 127
Rejestracja: 29-06-2007, 13:06
Lokalizacja: Poznań

Re: A moze turniej druzynowy?

Post autor: Karington »

średnio mi się to widzi...
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic "
Dydzio
Student
Student
Posty: 42
Rejestracja: 01-04-2008, 14:28
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: A moze turniej druzynowy?

Post autor: Dydzio »

ja bym zrobił klan, byśmy tworzyli grupę, wzajemnie byśmy przekazywali swoją wiedzę, np ja mogę o miltithrowach kinga czy o graniu doktorem. Moglibyśmy dawać lanie tym co nas by wyśmiewali. Po prostu grupa ludzi którzy trzymają sie razem
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: A moze turniej druzynowy?

Post autor: Schaiba »

I z jednego ładnego forum zróbmy klany, podziały, grupy rywalizujące ze sobą. Głupota.

Jak dla mnie pomysł może przejść, ale wszelkie ewentualne spięcia trzebaby sumiennie niszczyć w zarodku. Tylko nie wiem czy to możliwe.
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
szyper
Grand Master
Grand Master
Posty: 340
Rejestracja: 15-09-2007, 10:23

Re: A moze turniej druzynowy?

Post autor: szyper »

kto chce sie zapisac do mojego klanu "Szyper Team, aka Pozdro&Pocwicz"?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o TK3Online”