Sekrety TK3?

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ

Czy Kazuya jest w T3?

Tak
15
14%
Nie
89
86%
 
Liczba głosów: 104

Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Aserot »

To nic dziwnego przecież można było oglądać filmiki z T1 i T2.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: KRELIAN »

prosze was przestancie juz trolic o kazie i innych niepotwierdzonych dziwactwach, to jest temat o SEKRETACH a nie PLOTACH

ostatni raz napisze o Leiu zakuwajacym w kajdanki - to byl lipny fotomontarz z automatu o czym sam Kali napisal miesiac po prima aprilis wiec koniec rozmowy

wlasciwie to ten temat powinien byc juz dawno zamkniety , ale z checia zobacze kto sie wylamie by dostac osta :)

zeby nie bylo : z ukrytych postaci w tk3 jest tylko Crow o ktorym zalozylem temat w dziale Postaci , z ukrytych mykow ktore nie kazdy musi znac to bugi z akcjami po chickenie , specjalny blok Leia , akcje z niewidzialna sciana po ktorych wchodza chociazby 4 ewgfy w zwykla postac , latajace boskony - wiekszosc mozecie zobaczyc na filmikach M&B , jest tego wiecej ale w tej chwili nie chce mi sie wymieniac wszystkiego

takze od teraz tolerowane sa wylacznie posty udokumentowane jakas akcja, moga byc nawet ogolnie znane bo pewnie zawsze znajdzie sie osoba ktora czegos nie widziala
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Di »

Chciałbym zobaczyć latającego Boskona.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: KRELIAN »

napisalem boskony a nie Boskona to raz , a dwa skoro wiesz o co chodzi to po co sie zgrywac dla spamu , a jesli nie wiesz to sobie odswiez ich filmiki :)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Di »

Napisałeś w liczbie mnogiej, ale mi chodziło tylko o jednego, tego co mieszka na południu Polski ;]

Nie, nie widziałem jeszcze tego. Na którym ich filmie można to obejrzeć?
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: KRELIAN »

o ile dobrze pamietam ta akcja jest na filmiku 'We are the bugs' tylko nie pamietam ktory act a byly 2
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
!Dan!
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 20-05-2006, 12:37
Lokalizacja: Kraków ^^
Ogrywam: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.

Re: Sekrety TK3?

Post autor: !Dan! »

Hej hej ja bym chciał nawiązać do Kazka w T3. W teorii i w praktyce DA SIĘ to zrobić.
Tłumaczę i objaśniam...
Była sobie taka gierka (daruje sobie z "ą","ę" itp bo mi sie spieszy :P)..
A wiec... byla sobie taka gierka co sie nazywala Monster Farm bodajze... duzo na jej temat czytalem ale nie gralem w nia. (cos na wzor poketow tylko ze nie takie tandetne) Otoz... byla taka opcja ze mozna bylo zczytywac potworki z innych gierek na peesa (podobno potworek zczytany z MGS'a byl zabawny ^^) Tych gierek bylo multum!! (mozna bylo zczytac Jinowatego potworka z T3 xD). Dlaczego w takim razie nie moznaby zczytac Kazka? I to wcale niebylby Jin z morda Kazia ale Kazio z krwi i kosci (a raczej z brył i ... bryl... - co za niefart, nie ma odpowiednika kosci...) To wcale nie jest nowe rozwiazanie. Bylo powszechnie stosowane we wczesniejszych grach jako "bonus" umilajacy dodatkowo gre. W ankiecie zaznaczam "TAK" ^^.
Wiec teoria Nadine ma rece, nogi i inne konczyny w zaleznosci od... niewazne! Ta teoria ma sens!!
NADINE!! WIERZE W CIEBIE!!
DO THIS FOR OUR NATION!! ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Pitrex »

!Dan! pisze:Hej hej ja bym chciał nawiązać do Kazka w T3. W teorii i w praktyce DA SIĘ to zrobić.
Tłumaczę i objaśniam...
Była sobie taka gierka (daruje sobie z "ą","ę" itp bo mi sie spieszy :P )..
A wiec... byla sobie taka gierka co sie nazywala Monster Farm bodajze... duzo na jej temat czytalem ale nie gralem w nia. (cos na wzor poketow tylko ze nie takie tandetne) Otoz... byla taka opcja ze mozna bylo zczytywac potworki z innych gierek na peesa (podobno potworek zczytany z MGS'a byl zabawny ^^) Tych gierek bylo multum!! (mozna bylo zczytac Jinowatego potworka z T3 xD). Dlaczego w takim razie nie moznaby zczytac Kazka? I to wcale niebylby Jin z morda Kazia ale Kazio z krwi i kosci (a raczej z brył i ... bryl... - co za niefart, nie ma odpowiednika kosci...) To wcale nie jest nowe rozwiazanie. Bylo powszechnie stosowane we wczesniejszych grach jako "bonus" umilajacy dodatkowo gre. W ankiecie zaznaczam "TAK" ^^.
Wiec teoria Nadine ma rece, nogi i inne konczyny w zaleznosci od... niewazne! Ta teoria ma sens!!
NADINE!! WIERZE W CIEBIE!!
DO THIS FOR OUR NATION!! ^^
jak ktoś odkryje kazka w T3 (i oczywiście będę mógł nim zagrać :hyhy: ) to normalnie Browca stawiam :D
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Yamada »

Co!? Trzeci Mishima w T3?! NOOOOOOOOOŁŁŁŁ :P
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: KRELIAN »

!Dan! pisze:Hej hej ja bym chciał nawiązać do Kazka w T3. W teorii i w praktyce DA SIĘ to zrobić.
Tłumaczę i objaśniam...
Była sobie taka gierka (daruje sobie z "ą","ę" itp bo mi sie spieszy :P)..
A wiec... byla sobie taka gierka co sie nazywala Monster Farm bodajze... duzo na jej temat czytalem ale nie gralem w nia. (cos na wzor poketow tylko ze nie takie tandetne) Otoz... byla taka opcja ze mozna bylo zczytywac potworki z innych gierek na peesa (podobno potworek zczytany z MGS'a byl zabawny ^^) Tych gierek bylo multum!! (mozna bylo zczytac Jinowatego potworka z T3 xD). Dlaczego w takim razie nie moznaby zczytac Kazka? I to wcale niebylby Jin z morda Kazia ale Kazio z krwi i kosci (a raczej z brył i ... bryl... - co za niefart, nie ma odpowiednika kosci...) To wcale nie jest nowe rozwiazanie. Bylo powszechnie stosowane we wczesniejszych grach jako "bonus" umilajacy dodatkowo gre. W ankiecie zaznaczam "TAK" ^^.
Wiec teoria Nadine ma rece, nogi i inne konczyny w zaleznosci od... niewazne! Ta teoria ma sens!!
NADINE!! WIERZE W CIEBIE!!
DO THIS FOR OUR NATION!! ^^

wiesz co ci powiem? to ma sens !!!
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
!Dan!
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 20-05-2006, 12:37
Lokalizacja: Kraków ^^
Ogrywam: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.

Re: Sekrety TK3?

Post autor: !Dan! »

KRELIAN pisze:wiesz co ci powiem? to ma sens !!!
Tak tylko komu się chce grać 1000 razy Jinem... xD
Obrazek
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Nadine »

!Dan! pisze:Tak tylko komu się chce grać 1000 razy Jinem... xD
ja bym mogla sie pobawic :), no tylko tylko nie mam t3 i t2 :(, (ilekroc mi sie sciaglo, czy to t3 czy t2) to nie moglam wypalic na cd, bo jakies errory wyskakiwaly :/, tylko nie pamietam jaka to musi bys wersja czy angielska czy jap bo na ktorejs sie nie da tego zrobic!
Liberty
Student
Student
Posty: 37
Rejestracja: 29-10-2006, 19:41
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Liberty »

Ja przed chwilą rozegrałem dziewięćset dziewięćdziesiątą dziewiątą walkę, jutro dokończę i wam powiem.
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Nadine »

BeautifulTiming pisze:Ja przed chwilą rozegrałem dziewięćset dziewięćdziesiątą dziewiątą walkę, jutro dokończę i wam powiem.
po 1 to nie ma byc 1000 walk tylko 1000 przejsc Arcade Mode Jinem a po 2 tylko na jednej wersji to dziala, jak, juz wspominalam wyzej, nie pamietam na ktorej

PS wpadlam na pomysl (bo to tylko mi sie tak zdaje) aby jakis mod moze zrobil jakis topik co do kaza w t3 bo to troche nie pasuje co do 'sekretow t3' i wtedy by sie toczyla jakas dyskusja na ten temat, bo tutaj to raczej wyglada na... offtop? (no ale to tylko moje zdanie-mozecie je olac totalnie
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Sekrety TK3?

Post autor: Action »

no... dalej nie jestesmy pewni co do tego kazia wiec topicow do czegos, czego nie ma raczej nie bedzie xP
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”