Nooby,boty i karmienie trola

Wszystko z czego można się pośmiać.

Moderator: ModTeam

Zablokowany
sahiel
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 02-02-2007, 22:23

Nooby,boty i karmienie trola

Post autor: sahiel »

nowy jestem ale powiem tak mnie denerwują tacy ludzie jak np: masta czy inny bot zaprogramuje sobie w głowie jakąś kombinacje combo juggli i uporem maniaka ją wystukuje osobiście nie widze w tym nic godnego pochwały niedźwiedzia nauczono tańczyć ,słonia jeździć na rowerze a małpę języka migowego,a taki chodzący plugin nauczył się wyżywać na padzie ,tacy goście nie myślą nie kalkulują.Oni nawet ie muszą patrzeć na przeciwnika i w tym są jak ludzie co pierwszy raz do tekkena usiedli.
Czysto teoretycznie:gdyby dodano nową postać dla nikogo nieznaną i zagrał taki bot z niezłym i myślącym graczem to dupa w szafie bot wykazuje się inteligencją korniszona.

Ludzie często mylą i nazywają takich gości "dobrymi" ja mówię że oni są "skuteczni" a to wielka różnica.

Kombinacja,choć nie wiem jak skuteczna zawsze pozostanie tylko bezmyślną kombinacją.

[ Dodano: 02-02-2007, 22:54 ]
i zanim się zacznie,czy ktoś z was zna może stronkę gdzie ciosy,combo i juggle opisane są w sposób bardziej przystępny (jak choćby w samym T3)nie wymagający tygodnia studiowania tych szyfrów.Zwłaszcza że co stronka to inny klucz do tego rebusu.Albo inaczej ta metoda jest do dupy o nawet najprostsze ciosy wyglądają na nie wiadomo co
Ostatnio zmieniony 01-01-1970, 01:00 przez sahiel, łącznie zmieniany 1 raz.
Spróbuj zagrać na klawce...
Rusz mózgiem nie kciukiem...
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Nooby,boty i karmienie trola

Post autor: Dismaster »

nowy jestem ale powiem tak mnie denerwują tacy ludzie jak np: masta czy inny bot zaprogramuje sobie w głowie jakąś kombinacje combo juggli i uporem maniaka ją wystukuje osobiście nie widze w tym nic godnego pochwały niedźwiedzia nauczono tańczyć ,słonia jeździć na rowerze a małpę języka migowego,a taki chodzący plugin nauczył się wyżywać na padzie ,tacy goście nie myślą nie kalkulują.Oni nawet ie muszą patrzeć na przeciwnika i w tym są jak ludzie co pierwszy raz do tekkena usiedli.
Czysto teoretycznie:gdyby dodano nową postać dla nikogo nieznaną i zagrał taki bot z niezłym i myślącym graczem to dupa w szafie bot wykazuje się inteligencją korniszona.

Ludzie często mylą i nazywają takich gości "dobrymi" ja mówię że oni są "skuteczni" a to wielka różnica.

Kombinacja,choć nie wiem jak skuteczna zawsze pozostanie tylko bezmyślną kombinacją.

Akurat co do Masty to nie moge sie zgodzic jest to osoba ktora jako jedyna wykorzystuje (i tu zeby nie przesadzic) 90% Henka albo i 100% gra najbardziej zroznicowanym Henkiem jakiego mialem okazje ogladac i nie jest to przesada a to ze zalazl komus za skure wygrywajac do zera czy jakos tak to juz inna sprawa gra dobrze i nie schematycznie wedlug mnie ale ja tu tylko sprzatam :D


Edit: ...a poza tym to tekken jak wszyscy dobrze wiemy jest gra ogrniczona istnieje skonczona liczba mozliwosci na efektywny kontratak po np zablokowanym high zatem botem mozna nazwac kazdego gracza ktory wie jak wykozystac sytlacje a i jeszcze jedno, dobry gracz = efektywny, czy sie to komus podaoba czy nie
Ostatnio zmieniony 03-02-2007, 11:39 przez Dismaster, łącznie zmieniany 1 raz.
Before you see the light you must die...
sahiel
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 02-02-2007, 22:23

Re: Nooby,boty i karmienie trola

Post autor: sahiel »

fakt korzysta z wielu (jeśli nie wszystkich)ciosów ale robi to jak bot

jeszcze raz się zapytuję czy zna ktoś ową wspomnianą wyżej stronkę
Spróbuj zagrać na klawce...
Rusz mózgiem nie kciukiem...
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Nooby,boty i karmienie trola

Post autor: KRELIAN »

sahiel : twoje przemyslenia odnosnie botow i pluginow wykuly mi sztyftem dluta glebokie rysy na czaszce, rekonwalescencja zajmie mi pare tygodni takze prosze cie abys przestal juz wypowiadac sie w tym temacie nie tyle w obawie o moje zdrowie ale innych uzytkownikow tego forum
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Nooby,boty i karmienie trola

Post autor: SubZero »

To ja się tylko odwołam do drugiej części posta. Sytem zapisywania ciosów używany na Honmaru jest ogólnie przyjęty jako standard przez społeczność tekkenową na całym świecie (patrz tekkenzaibatsu), więc chyba będziesz musiał się do niego przyzwyczaić. Inna sprawa, że imho wcale nie jest taki skomplikowany, to już zapis z Soul Calibura może być nieco bardziej niezrozumiały dla początkującego :P
Awatar użytkownika
-=MASTA=-
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 03-09-2006, 22:24
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Nooby,boty i karmienie trola

Post autor: -=MASTA=- »

O lol. O nie moge. Ale sie usmiałem.Widze że rozwija się mała dyskusja dotycząca mnie w jakis sposób, więc nie wypada sie nie wypowiedzieć. Otóż ja znany powszechnie na honmaru jako -=MASTA=- [tudzież MASTKA ;) dla niektórych] oświadczam z pełną konsekwencja i świadomością wypowiadanych słów, że jestem BOOTEM, gram na programowalnych stickach hori i stworzyłem sobie specjalny algorytm powtarzający w kółko te same kombinacje. Dzięki temu nie muszę nawet nic naciskać a i tak wygrywam z każdym do zera. Buahahah taki ze mnie masta fantasta mastah :D O LOL> :szok: :cwaniak:

Nie no a tak na poważnie to Sahiel nie ośmieszaj się :D:D

A tak żeby nie było offtopa w temacie, to mnie denerwuje niedoinformowanie i nieumiejętność pogodzenia się z przegraną :D :spi:
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Nooby,boty i karmienie trola

Post autor: Frizen »

a Mnie zaczelo kilka nowych rzeczy denerwowac :P :
-Osoby podszywajace sie pod kogos i wyzywajace pod twoim nickiem :znudzony:
- Obrazajacy 1 lepsza osobe ktora sie odezwie na kailerze :wstyd:

PS
Goken wie o co biega (byla taka 1 ciekawa sytuacja :P)
sahiel
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 02-02-2007, 22:23

Re: Nooby,boty i karmienie trola

Post autor: sahiel »

chyba ktoś nie do końca doczytał co w poście napisałem a to źle .ja nigdy nie napisałem że ktokolwiek robi cokolwiek co jest niezgodne z regulaminem ,używa cheatów czy innych...nie było w tym zarzutu jedynie stwierdzenie że mało w tym polotu, nick masta podałem jako przykład.niestety źle mnie zrozumieliście(doczytaliście się czegoś czego chcieliście się doczytać a co nie było napisane)

KRELIAN dziękuję ci za tą jakże bezwartościową i nie mająca ani sensu ani związku z tematem wypowiedź (po przeczytaniu innych twoich wypowiedzi ze spokojem stwierdzam że trzymasz poziom,swój poziom)

SubZero tobie z kolei pragnę zwrócić uwagę iż zapytałem się o możliwą inną transkrypcję i/lub jej lokalizację a to że wspomniana metoda pochodzi z zaibatsu i jest najpopularniejsza to wiem bez ciebie
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Nooby,boty i karmienie trola

Post autor: SubZero »

To też napisałem ci, że taki jest standard ogólnie używany - co (przynajmniej dla mnie) samo w sobie implikuje, że innego zapisu raczej nie znajdziesz (poza samą grą).

[edit]
Mój błąd, jednak znalazłem movelistę w innym zapisie (czy łatwiejszy to już zależy od ciebie):
Tekken 3

[edit]
Niestety bezpośredni link nie działa, szukaj na tej stronie.
Ostatnio zmieniony 03-02-2007, 18:14 przez SubZero, łącznie zmieniany 4 razy.
sahiel
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 02-02-2007, 22:23

Re: Nooby,boty i karmienie trola

Post autor: sahiel »

czy to ma być link czy naprowadzenie gdzie mam szukać bo jeśli to link to coś mi nie działa

a tak na marginesie,to trenujesz karate??też trenuję sztuki walki,są extra, OSS
Spróbuj zagrać na klawce...
Rusz mózgiem nie kciukiem...
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Nooby,boty i karmienie trola

Post autor: KRELIAN »

widzisz sahiel twoj problem polega na tym ze skompromitowales sie na calej lini pasa startowego i nie potrafisz tego odpowiednio uargumentowac, najlepsze jest to ze podales chyba najgorszy z mozliwych przykladow graczy stosujacych opisana przez ciebie metode a teraz zalosnie probujesz sie bronic odpierajac pojedyncze posty zamiast koncentrowac sie na postawionym problemie , a przez chwile naprawde mialem nadzieje ze to potrafisz

dziekuje , poziom trzymam zdecydowanie ponad norme , podobnie jak wartosci moich postow o czym juz zapewne sie przekonales czytajac pozostale z nich - szacun :)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Nooby,boty i karmienie trola

Post autor: Aserot »

Sahiel masz jakiś dziwny problem czy naprawdę tak trudno nauczyć się notacji znanej wszystkim fanom Tekken'a. Zbyt skomplikowana to ona nie jest.

Co do gry "dobrych" graczy z Honmaru nie mam im nic do zarzucenia, z wszystkim gra się bardzo dobrze :) ( pozdro for all ) a jak nie potrafisz z kimś wygrać to mogę ci poradzić tylko jedno trening i jeszcze raz trening.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
sahiel
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 02-02-2007, 22:23

Re: Nooby,boty i karmienie trola

Post autor: sahiel »

KRELIAN po twoim ostatnim poście nie dało się poznać że chcesz abym ci coś wyjaśnił czy dopełnił myśli której nie zrozumiałeś powiedz co dla ciebie jest niejasne a z chęcią cie po edukuję i ty na razie żadnego problemu nie postawiłeś.

Ja się wcale nie bronie bo nie mam przed czym ,mam racje czy wam się to podoba czy nie,nawet jeśli to stawia taką "śmietankę" jak wy w niekorzystnym świetle,a zaprzeczanie temu (Aserot) to ignorancja.Chciało by się powiedzieć uderz w stół a nożyce się odezwą,wiem że to dla was wstrząs iż ktoś śmiał ot tak o wejść na nasze forum i zamiast grzecznie poklaskiwać i przytakiwać jacy to my wspaniali honorowi i w ogóle on najzwyklej nie chce się podporządkować(ot bezczelny).

Na posty odpowiadam pojedynczo bo zbiorowo się nie da,inaczej wyjdą z tego farmazony typu pas startowy i łupaniem dłutem po czaszce (to ironia,byś tym razem zrozumiał) nie obrażając nikogo.

Aserot chyba już nie po raz 1 ktoś ci mówi coś takiego bo automatycznie napisałeś o wygrywaniu/przegrywaniu treningu.
Spróbuj zagrać na klawce...
Rusz mózgiem nie kciukiem...
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nooby,boty i karmienie trola

Post autor: Oen »

Jestes spokrewniony z Sylvanem? :wstyd:
sahiel
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 02-02-2007, 22:23

Re: Nooby,boty i karmienie trola

Post autor: sahiel »

dziwny problem to jest ja ktoś widzi różowe słonie (zamiast niebieskich)a nie jak ktoś pyta o stronke

[ Dodano: 03-02-2007, 22:50 ]
nie wiem o co chodzi z tym Sylvanem?

a czy ty jesteś spokrewniony z leperem (leper z ang. trędowaty) :wstyd: :wstyd: :wstyd:
:wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd:
Zablokowany

Wróć do „Humor”