Nooby,boty i karmienie trola

Wszystko z czego można się pośmiać.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nooby,boty i karmienie trola

Post autor: Oen »

Eh zal mi by bylo to wywalac do kosza albo cos, wiec poszlo tam gdzie sie najlepiej nadawalo ;]
I na koniec popre apel Dumiana
Obrazek
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Nooby,boty i karmienie trola

Post autor: Frizen »

Baro^SiTe pisze:Ja mam patcha :D
Baro plz daj patcha i'm noob :D
jinpachi
Beginner
Beginner
Posty: 9
Rejestracja: 20-01-2007, 17:40

Re: Nooby,boty i karmienie trola

Post autor: jinpachi »

całkowicie się z tobą zgadzam sahile dlatego,że Masta jak zdążyłem zauważyć gra na tak zwanych schematach tekkenowskich i nie dysponuje on zbyt wielkim wachlarzem ciosów,lecz no niestety jest bardzo skuteczny i trzeba uszanować to jak gra
piotrek
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Nooby,boty i karmienie trola

Post autor: Frizen »

Nie no nastepny do ostrzalu :wstyd: zlitujcie sie
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Nooby,boty i karmienie trola

Post autor: Action »

jinpachi pisze:nie dysponuje on zbyt wielkim wachlarzem ciosów
To ty widocznie nie dysponujesz zbyt wielkimi goglami na nosie :/ Geeez ludzie/lamy/nooby/trolle odpuśćcie sobie jechanie na kogoś ponieważ 'jest lepszy od was'. Jeżeli nie macie pojęcia o tekkenie, nie znacie pojęcia 'juggle', nie odróżniacie ewgfa od qcf+1/2 i myslicie, ze najlepsi gracze używają czitów/pluginów lub w ogóle sami nimi są to zapewniam was, ze lepiej zrobicie nic nie pisząc.
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Nooby,boty i karmienie trola

Post autor: Frizen »

jak chcecie pograc z kims o "duzym wachlazu ciosow " to pograjcie w T5 na Arcade :P
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Nooby,boty i karmienie trola

Post autor: Dismaster »

Te nieporozumienia moga sie wiazac z tym ze MOZE Masta na noobow i kapiarzy gra na sprawdzone zawsze siedzace akcje ;] ja tak czesto robie bo jak wchodze do gry z noobem i widze ze wybiera Boba albo Edka to tez sie czaje tylko na jakis glupi blad (ktorych za zwyczaj jest sporo) i odpalam ewgfa albo WS+2 bo nie ma co sie przesilac jak koles napierdala do bolu 3, 3, 3, 3....i tez mozna mnie posadzic o robienie schematow ale a takimi graczami nie ma co sie produkowac ;)

PS: lubie sobie pocwiczyc juggle na noobach jest fajnie bo wystepuje wysoka czestotliwosc powietrznych lotow rywala oczywiscie nie pisze tego bo jestem niewiadomo co, nie gram dobrze, ale prawda jest taka ze cwicze na nich juggle i juz :D
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Nooby,boty i karmienie trola

Post autor: Action »

Dismaster pisze:bo wystepuje wysoka czestotliwosc powietrznych lotow
i w ogóle lecą wyżej niż przeciętnie, ich postacie są bardziej aerodynamiczne i stawiają mniejszy opór w pierwszej fazie lotu... i czasem nawet 4xewgf na zwykła wpadnie... wiec się nie dziwić, ze niektórzy ćwiczą na was swoje juggle :P
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Nooby,boty i karmienie trola

Post autor: Frizen »

ja probuje np w zycie wprowadzic ws+2 ewgf ewgf ;P czasem sie udaje ale nei zawsze ;/. A najbardziej lubie jak przeciwnik bierze ogra lub kume :D
jinpachi
Beginner
Beginner
Posty: 9
Rejestracja: 20-01-2007, 17:40

Re: Nooby,boty i karmienie trola

Post autor: jinpachi »

kto jak to ale ja nie jestem noobem:D i mogę się założyć,że nie macie wszystkich częście tekkena,a ja posiadam wszystkie i nikt się tak nie zna na trylogii tej serii jak ja,może nie jestem jakimś specjalistą od jungle ale umiem większość combosów tylko trudniej jest je zastosować w pojedynku z żywym przeciwnkiem
piotrek
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Nooby,boty i karmienie trola

Post autor: Frizen »

jinpachi pisze:kto jak to ale ja nie jestem noobem:D i mogę się założyć,że nie macie wszystkich częście tekkena,a ja posiadam wszystkie i nikt się tak nie zna na trylogii tej serii jak ja,może nie jestem jakimś specjalistą od jungle ale umiem większość combosów tylko trudniej jest je zastosować w pojedynku z żywym przeciwnkiem

Jezu tera zes dowalil - z kim chcialbys grac poza czlowiekiem ? Aha i co to sa jungle ? Dżungla ? :D i to ze masz cala trylogie to o niczym nie swiadczy poza tym ze nie umiesz zyc bez tekkena. Aha i nauka samych combo to sa 2 moze 3 dni - zastosowanie to podstawa (tak jak bys powiedzial - umiem ewgf to 3x ewgf to bedzie tak samo latwe)
Baro
Elite player
Elite player
Posty: 110
Rejestracja: 02-05-2006, 12:29

Re: Nooby,boty i karmienie trola

Post autor: Baro »

jinpachi pisze:kto jak to ale ja nie jestem noobem:D i mogę się założyć,że nie macie wszystkich częście tekkena,a ja posiadam wszystkie i nikt się tak nie zna na trylogii tej serii jak ja,może nie jestem jakimś specjalistą od jungle ale umiem większość combosów tylko trudniej jest je zastosować w pojedynku z żywym przeciwnkiem
Jungle ? :P aha no jungle, a co to ? :P

EDIT:
A tak w ogole to fajnie sie z noobami gra :D Na HWO wszystkie reversy wlaza :D Kolesia dzisiaj samymi reversami rozwalilem :D
Obrazek
...pRaWdZiWe ZyCiE ZaCzYnA SiE w EkWaDoRzE...
Awatar użytkownika
Dados
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 66
Rejestracja: 09-01-2007, 20:02
Lokalizacja: Maków Maz

Re: Nooby,boty i karmienie trola

Post autor: Dados »

To są juggle z dżungli, diabelnie skuteczne i zrzerajo caly pasek życia :P
zbieram na konsole
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Nooby,boty i karmienie trola

Post autor: Frizen »

Jungle sa the best pewnie tarzana wprowadzili do tekkena i on jungluje w dzungli :D.
Baro
Elite player
Elite player
Posty: 110
Rejestracja: 02-05-2006, 12:29

Re: Nooby,boty i karmienie trola

Post autor: Baro »

Tanczy tak zwanego jungle'a :D w T3 i jak ktos to widzi to umiera czyli 100% energi ucieka :D
Obrazek
...pRaWdZiWe ZyCiE ZaCzYnA SiE w EkWaDoRzE...
Zablokowany

Wróć do „Humor”