Podszywanie pod graczy na Kaillerze

Dyskusje, sparing partner, emulacja, emulatory, a także wszystko na temat pojedynków sieciowych za pośrednictwem Kaillery.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Podszywanie pod graczy na Kaillerze

Post autor: Dumian »

Otóż ostatnio zauważyłem, że na Kaillerze ma miejsce bardzo nieprzyjemne zjawisko a mianowicie podszywanie się pod innych graczy. Już nie pierwszy raz spotkałem na serwerze jakiś frajerów, którzy siedzą na kogoś nicku i robią z siebie debili, wyzywają innych itd.

Najlepszą metodą sprawdzenia czyjejś wiarygodności jest po prostu zagadanie na GG, umówienie się na IRCu itp.

Podsumowując, jeśli następnym razem zobaczycie jakiś świrujący pawiana na Kaillerze, znany z tego forum nick to pamiętajcie, że nie zawsze musi to być osoba za którą dany delikwent się podaje.
Ostatnio zmieniony 01-01-1970, 01:00 przez Dumian, łącznie zmieniany 1 raz.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Podszywanie pod graczy na Kaillerze

Post autor: KRELIAN »

dzis mialem podobna sytuacje na kailerze , ktos wszedl i gral na moim nicku (dzieki Tygrys za info)

jesli ktokolwiek bedzie mial watpliwosci co do wiarygodnosci mojej osoby / podejrzanej gry niech rowniez mnie powiadomi na gg . poki nie ma mozliwosci rejestracji nicka na kailerze takie przypadki wystapia jeszcze niejednokrotnie bez zadnych konsekwencji co mam nadzieje z czasem sie zmieni

a do osoby ktora bawi dowartosciowywanie sie w ten sposob napisze tylko tyle : nie ma takiej opcji zeby sie podemnie podszyc poniewaz mam okreslony i niepodrabialny system zachowania w trakcie gry takze pograzaj sie dalej psychicznie majac swiadomosc ze nigdy nie dorosniesz mi do piet nie wspominajac o moim poziomie, na zdrowie :zdrowko:
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Żółw
Master
Master
Posty: 243
Rejestracja: 24-02-2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Podszywanie pod graczy na Kaillerze

Post autor: Żółw »

Ja też niedawno widziałem jakiegoś żółwia, no ale przecież nie tylko ja mogę mieć taki nick :P Dlatego nie można odrazu osądzać o podszywanie, zwłaszcza jak ktoś ma popularny pseudonim.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Podszywanie pod graczy na Kaillerze

Post autor: Action »

Pametajcie - jezeli zobaczycie na kaillerze Actiona grajacego w TK3 to odrazu dajcie mi cynk ;)
Awatar użytkownika
Lukas
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 11-12-2006, 00:59
Lokalizacja: z dużego pokoju

Re: Podszywanie pod graczy na Kaillerze

Post autor: Lukas »

Ja też wiele razy widziałem innych Lukasów na serwie... ale z moim nickiem dziwne byłoby, gdybym takowych nie widział. :D
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Podszywanie pod graczy na Kaillerze

Post autor: Yamada »

Dziś miałem taka akcje. Gosć dostał w pupe to zmienil na moj nick i zaczal wyzywac ludzi. Zaprawde ta instalka to byl zly pomysl :P
a do osoby ktora bawi dowartosciowywanie sie w ten sposob napisze tylko tyle : nie ma takiej opcji zeby sie podemnie podszyc poniewaz mam okreslony i niepodrabialny system zachowania w trakcie gry takze pograzaj sie dalej psychicznie majac swiadomosc ze nigdy nie dorosniesz mi do piet nie wspominajac o moim poziomie, na zdrowie
No Krelian grajacy Xiajką to faktycznie była by podejrzana sprawa :P
Obrazek
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Podszywanie pod graczy na Kaillerze

Post autor: Ren »

no jeżeli jakiś Krelian gra xiao to nie jest to na 100% "ten" Krelian :D
nie spotkałem się jeszcze z podszywaniem pod Graczy (standardowo można spotkać MDJ-ów, Leedych itd. ale to jest oczywiste i równie głupie )

Swoją drogą kiedyś grajłem pod nickiem "noname" a Yamada zczaił z kim ma do czynienia :D
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Podszywanie pod graczy na Kaillerze

Post autor: KRELIAN »

jakis tydzien temu wybralem pierwszy raz w zyciu Xiao online na jedna walke jak gralem ze Stiflerem ale nie lekajcie sie , nie dane wam bedzie ja zobaczyc ponownie w moim wykonaniu - tak , bylem trzezwy :P
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Podszywanie pod graczy na Kaillerze

Post autor: Yamada »

Swoją drogą kiedyś grajłem pod nickiem "noname" a Yamada zczaił z kim ma do czynienia
No tylko jeden gracz kuma tak Edka :)


...



I tylko jeden stosuje takie patterny jak <handstand>2, WS+4, d+4 :p


Nie było mowy o pomyłce :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Podszywanie pod graczy na Kaillerze

Post autor: Arucardo_1 »

ja od baaaardzo długiego czasu nie gościłem na Kailerze, jeśli zatem widzieliście gdzieś Arucardo to na pewno była podróba
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Podszywanie pod graczy na Kaillerze

Post autor: Yamada »

dobra - w ciagu kilku ostatnich dni na aep przesiaduje moj klon któremu prawdopodobnie stary wchodzi w nocy do łóżka i przez to czerpie satysfakcję z wywalania ludzi z gier. Zeby nikt nie miał watpliwości - TO NIE JESTEM JA. Nie podniecają mnie takie szczeniackie zabawy. Jako, ze niestety kailera śmierdzi pałą - nie można rejestrować nicków więc na upartego na serwie mogą się znajdować same Yamady, Kreliany, Dumiany itd. Oszusta poznacie po pingu - ja mam zawsze w przedziale 83-95. On z kolei z tego co sam widziałem ma albo ok 35 albo 120. Zresztą ten gość nie zna polskiego chyba (pomijajac fakt, że swojego angielskiego też do konca nie zna chyba:P) więc wątpię aby Wam odpowiedzial jak do niego po polsku zagadacie.

Pozdro
Obrazek
Awatar użytkownika
Chinczyk
Elite player
Elite player
Posty: 134
Rejestracja: 23-03-2007, 13:34
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Re: Podszywanie pod graczy na Kaillerze

Post autor: Chinczyk »

Nie wiem czy to dobry temat ale chciałbym poinformować ze pojawiła sie moja podróba,która na dodatek w ogóle grac ni umie i bardzo laguje gra chyba eddym.Pisze ciągle ze jest dobry bo jest 1 w rankingu i takie tam durnoty.I jeszcze dziwna rzecz przez cały czas myślałem ze na serwerze może być jedna osoba o danym nicku,a dzisiaj razem byliśmy pod nickiem Chińczyk w tym samym momencie :zdziwko:
Awatar użytkownika
yarosh
Master
Master
Posty: 249
Rejestracja: 17-05-2007, 14:42

Re: Podszywanie pod graczy na Kaillerze

Post autor: yarosh »

no raczej ktoś kto was zna to pozna po tym jak gra ten kto się podszywa że to nie wy jakby pod taką miernotę jak ja się ktoś podszył to pewnie nikt by nie zauważył :D
https://yarosh.deviantart.com/ zapraszam

trening czyni mistrza ale nie z każdego (to chyba o mnie ^^)
Awatar użytkownika
Phantom
Elite player
Elite player
Posty: 161
Rejestracja: 03-08-2006, 22:35
Lokalizacja: Tyle pytań
Kontakt:

Re: Podszywanie pod graczy na Kaillerze

Post autor: Phantom »

Ja też mogę od razu powiedzieć, że jeżeli spotkacie kogoś o moim nicku lub spotkaliście w przeciągu dłuższego czasu to nie byłem to ja ;)
Power dream within your finger
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Emulacja & Kaillera Center”