Xiao

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

Czy Xiao jest przegieta ?

tak
31
60%
nie
21
40%
 
Liczba głosów: 52

Awatar użytkownika
KingKY
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Xiao

Post autor: KingKY »

Czy wg Was ta mała azjatka jest przegieta w tekkenie 3, zapraszam do glosowania.
ObrazekKING SAYS:"DAMN, RAWR IS JUST TOO GOOD !"Obrazek
Awatar użytkownika
Dados
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 66
Rejestracja: 09-01-2007, 20:02
Lokalizacja: Maków Maz

Re: Xiao

Post autor: Dados »

Uważam ze xiao jest lekko przegięta ale jak ktos umie grac to se z nią poradzi
zbieram na konsole
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Xiao

Post autor: Nadine »

no wiesz zalezy po ktorej stronie stoisz :P (czy grasz xiao vs... , czy ...vs xiao)
czasem dla jaj se lubie pograc xio i... pomachac przeciwnikowi :hyhy: bo doskonale wiem ze to wkurza (sama niecierpie jak ktos mi wymachuje xiao przed nosem) :zly: , no ale przyznaje ze na xiao sie ciezko gra, a przede wszystkim dlastego ze jest malutka i szybka
Baro
Elite player
Elite player
Posty: 110
Rejestracja: 02-05-2006, 12:29

Re: Xiao

Post autor: Baro »

Dalem głos na tak, ale moja opinia o Xiao jest wyrazona graficznie w temacie "Wasze prace w photoshopie, corelu itp."
Obrazek
...pRaWdZiWe ZyCiE ZaCzYnA SiE w EkWaDoRzE...
Awatar użytkownika
luc_october
Friend
Posty: 339
Rejestracja: 07-11-2006, 22:39
Lokalizacja: libiąż called liban

Re: Xiao

Post autor: luc_october »

:) .............oczywiście że tak. jak ktoś chciałby się przekonać to wystarczy zagrać z Gokenem albo ze mną ;) . no w sumie nie widziałem jakiejś innej rządzącej xiajki na honmaru oprócz Gokena więc nie wiem skąd to narzekanie. ;) może poprostu nie potraficie na nią grać, bo trochę się różni od innych postaci. podobna sytuacja jak u eddiego.



KingKY chyba wiem dlaczego założyłeś temat. hehe
Awatar użytkownika
Emu
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 70
Rejestracja: 28-11-2006, 09:24

Re: Xiao

Post autor: Emu »

A mnie się wydaje, że ten temat to założony przez to, że ktoś tu zwyczajnie nie potrafi wygrać z jakąś mocną Xiajką ;) Może i jest lekko przegięta - trudno się z nią walczy i jest wkurzająca (ach to jej machanie), a w rękach dobrego gracza to już w ogóle. Jednak bez przesady, nie wyolbrzmiałabym tego aż tak bardzo.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Xiao

Post autor: KRELIAN »

Nie jest. xiao potrafi napsuc krwi, ale dopiero na wyzszym stopniu wtajemniczenia. jej sila tkwi w 'kasaniu' przeciwnika, a przez swoje postawy wszedzie jej pelno co potrafi zirytowac osoby na nia nie ograne. Jednak w generalnej klasyfikacji duzo brakuje jej do miana przegietej. z pewnoscia wymagany jest spory wklad w jej wymasterowanie ktory na szczescie potrafi sie zwrocic z nawiazka jednak aby skutecznie nia dawac rade trzeba korzystac z pelnego arsenalu zagran. imo najlepszy wybor na 'piszczaca azjatke' to Jin, Nina i Law ze wzgledu na spora ilosc skutecznych midow ktore potrafia ja uspokoic do momentu kiedy znow sie nie rozbuja :)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Xiao

Post autor: Wawrzyn »

luc_october pisze::) .............oczywiście że tak. jak ktoś chciałby się przekonać to wystarczy zagrać z Gokenem albo ze mną ;) . no w sumie nie widziałem jakiejś innej rządzącej xiajki na honmaru oprócz Gokena więc nie wiem skąd to narzekanie. ;) może poprostu nie potraficie na nią grać, bo trochę się różni od innych postaci. podobna sytuacja jak u eddiego.



KingKY chyba wiem dlaczego założyłeś temat. hehe
Glosowalem na tak :) Oprocz Gokena jeszcze Yamada niezle kapi xiao :P Wkurza mnie jej WS+2, d+3+4,+3+4 z rds i to ze jak gram z mocna xiao to nie potrafie sie wciac pomiedzy jej ataki :/
Ostatnio zmieniony 04-03-2007, 19:00 przez Wawrzyn, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
-=MASTA=-
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 03-09-2006, 22:24
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Xiao

Post autor: -=MASTA=- »

Jezeli chodzi o mnie to moim zdaniem Xsiajojooo ;) jest jednym z Topow w T3. Mala, szybka, skuteczna z mocnymi i niespecjalnie trudnymi jugglami i zabojczymi customami. Posiada tez chyba najbardziej rozbudowane uniki i mozliwosci obchodzenia przeciwnikow. Gra z nia zmusza do turtlowania a czesto jeden nietrafiony cios kosztuje bardzo wiele z paska energii. Nieprzypadkowo w historii poslkich turniejów Xsjao jako postać zajmowała czołowe lokaty [vide Icek, Kaczka]. Nieprzepadam za gra z ta postacia, zeby nie powiedziec nienawidze :P Ale tez drugiej strony nie jest tak zle, walki z nia wymagaja duzego skupienia, panowania nad nerwami i rozwagi, ale zato przynosza sporo emocji.
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Xiao

Post autor: K' »

Jak ktoś naprawde potrafi grać to gra sie z nią naprawdę ciężko... Jeśli się za bardzo przy niej zagolopuje to odrazu leci się w powietrze :/ (Łatwe wskakiwanie za plecy ssr b+3+4 itp.) Podstawa to chyba wiedzieć jak na nią grać, aby niepotrzenie nie wyskakiwać z jakimiś zagraniami, które przeciwko niej łatwo odwrócą się przeciwko nam. W trójce chyba nie za wiele midów ściąga ją z AOP co dodatkowo sprzyja na jej korzyść (jeśli się nie mylę to w DRce EWGF kaza zbiera ją z AOP).
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Xiao

Post autor: Pitrex »

Zupełnie zgadzam się z KingKY, bo żeczywiście Xiajka to taka mała *urwa,tu skoczy tam skoczy i zostało 1/4 Życia jednym słowem TOP......nie znoszę jej Pozdro all
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Awatar użytkownika
Żółw
Master
Master
Posty: 243
Rejestracja: 24-02-2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Xiao

Post autor: Żółw »

Czy Xiao jest przegieta ?
To chyba pytanie retoryczne :lol:
Nie nawidzę tej latającej dz*wki :]
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: Xiao

Post autor: czit »

w tej grze tylko julka jest przegięta
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Xiao

Post autor: Frizen »

Ale wy sie jej czepiacie jakby byla taka przegieta jak jinpachi w T5 ^^. Jak kogos denerwuje te jej machanie i atakuje byle jakim atakiem to sie nie dziwcie ze przegrywacie :P. Mnie sie az tak zle z Gokenem nie gra zeby nazywac jego gre "kapieniem" dlatego dalem w ankiecie na nie ;)
Awatar użytkownika
mazurkorn
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 78
Rejestracja: 17-01-2007, 18:15

Re: Xiao

Post autor: mazurkorn »

eeee tam przegieta...napewno jest mocna i ciezko sie z nia gra, ale czy miszimy nie sa przegieci??? Ja tam lubie pograc Xiao i na Xiao tez, jak sie ciezko gra wyzwalaja sie niesamowite emocje, a jak ktos nie potrafi opanowac nerwow to dostaje w dupsko :-)
"Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili pokaż, że sie mylili"
Zablokowany

Wróć do „Tekken”