Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Dział dla wszystkich lubiących posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć film i zachwycić się sztuką.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Labik
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 18:22

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Labik »

chociaz ten napis moglbys zrobic porzadnie a nie odwalony jak w paincie :P
Baro
Elite player
Elite player
Posty: 110
Rejestracja: 02-05-2006, 12:29

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Baro »

Pitrex pisze:
Baro^SiTe pisze:Co do Pitrexa to hmm jezeli podoba Ci sie to co zrobiles to dobrze :) Ale ja Ci polecam rozmiary 400 x 200 do sigów
Jeżeli twój sig ma 400X200 to normalnie :padam: , zrobiłem w tej rozdzielczości i jakoś na forum nie chce przyjąć :|
Trzeba wiedziec jak wgrac :) Podajesz w Podpisie link do obrazka :) i mozesz nawet tapete miec w podpisie :D
Obrazek
...pRaWdZiWe ZyCiE ZaCzYnA SiE w EkWaDoRzE...
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Dumian »

a później dostać za to osta :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Baro
Elite player
Elite player
Posty: 110
Rejestracja: 02-05-2006, 12:29

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Baro »

Dumian, w ogole kto Cie pytał o zdanie :P
Obrazek
...pRaWdZiWe ZyCiE ZaCzYnA SiE w EkWaDoRzE...
Awatar użytkownika
Żółw
Master
Master
Posty: 243
Rejestracja: 24-02-2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Żółw »

Dumian pisze:a później dostać za to osta :P
A ktoś już dostał? :niepewny:

Nadine: jak na painta, to całkiem nieźle :ok:
Pitrex: zrób w końcu 1 duża postać, a nie takie spłaszczone :idiota:
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Nadine »

nie wiem co kocham bardziej, tekkena czy zabawe fotoszopem :serce: no i juz nie moglam wytrzymac i musialam zaczsc szukac... no i wkoncu trafilam na jakiegos normalnego fotoszopa (bo ktorego bym nie sciagla to mi nie chodzil jak powinien no ale to tez wina mojego kompa, bo on czasem tak ma), wiec do rzeczy... co powiecie na mojego siga? robiony 100% fotoszopowo :cool:

Obrazek

PS troche wyszlam z wprawy no ale w tym topiku widzialam duzo slabszych prac, wiec moja nie jest zla... co ja pie*dole, ta jest dobra (to moje zdanie), tylko potrafie tworzyc jeszcze lepsze :P

a jutro sie zabieram za jakies tapety, bo avaka se tego zostawie jeszcze troche bo mi sie podoba....

no ale czekam na opinie (przede wszystkim expertow, innych jak najbardziej mile widziane) :)
... co do tej pracki (robiona kolo 3 godzin z przerwami :rotfl: ... bo se musialam przypomniec co i jak :P)

EDIT:
i od teraz wprowadzamy szesciostopniowa skale oceniania kazdej pracki (1/6, 3/6 itp) bo ktos wyskoczy ze pracka "daje rady" to wes sie domysl czy to ledwo, dedwo czy srednio czy co... :P
Ostatnio zmieniony 23-02-2007, 18:02 przez Nadine, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Oen »

Osobiscie wole skale od 1/10 bo pozwala dokladniej cos ocenic wiec takiej uzyje ;)

Nadine:
Avatar - klasa sama w sobie jest swietny i w zyciu bym nie pomyslal, ze robiony w paincie daje 9+/10

Sygnaturka - Bardzo ladna praca generalnie nie mialbym sie do czego przyczepic tylko, ze chym kolorystyka nie pasuje Ci do avatara i domyslnego stylu tego forum xD ale masz ode mnie 8/10

Pitrex:
Ucz sie lepiej grac Taki zamiast bawic sie w grafika :P zrobie Ci przysluge po znajomosci i nie bede ocenial ;)

Baro:
Za duzo efektow napackales na ta Xiajke 6/10
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Pitrex »

Oen pisze:Pitrex:
Ucz sie lepiej grac Taki zamiast bawic sie w grafika :P zrobie Ci przysluge po znajomosci i nie bede ocenial ;)
Ej no Oen nie przesadzaj przecież człowiek nie żyje samym SCjest jeszcze Tekken a tak pozatym to oceniaj moje prace także,nawet jeśli to będzie 2/10 :P
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Baro
Elite player
Elite player
Posty: 110
Rejestracja: 02-05-2006, 12:29

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Baro »

Nadine ja Ci powiem ze twoj sig daje rade czyli jest dobry :) Nie lubie oceniac jakimis cyferkami.... Podoba mi sie w nim tło jak i napis :) Jezeli chodzi o render to mogłas sie bardziej wysilic :) To na tyle :)

PitreX jezeli chodzi o Ciebie to masz słabe te prace, jako ze ja tez tak zaczynałem i nikt mi nie chcial pomoc szukałem samemu ale zrobie Ci ta ulge i dam Ci linka jak wtopic render i zrobic tło :) Moze i znalazles cos takiego, kiedys ale mowie Ci czytaj duzo czytaj tutoriali i rob z nimi az wkoncu bez nich bedziesz sam kombinowal i robil zajebiste pracki :)

A tu masz tego linka co obiecałem: http://forum.pclab.pl/lofiversion/index ... 34757.html
Obrazek
...pRaWdZiWe ZyCiE ZaCzYnA SiE w EkWaDoRzE...
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Nadine »

wiec tak :P .... render troche poprawilami i taki mial byc efekt jaki jest widoczny w tej chwili :) teraz drugie, wiem ze nie pasuje do avatara no ale niech tak zostanie, a co do jego kolorystyki to dlugo nad tym myslalam przed wykonaniem pracy i patrzac na niebieskiego siga Baro stwierdzilam ze niebieski idealnie tu pasuje do stylu forum (a ty baro jaki masz styl forum?), a co do fotoszopa to sie musze przyznac ze jeszcze NIGDY nie czytalam zadnego poradnika, poprostu zapoznalam sie z mozliwosciami programu i robie prace... no a ja nie mam jak niektorzy ze otworza program i dopiero kombinuja i moze cos im fajnego wyjdzie... ja najpierw widze to w glowie i juz wiem co dokladnie musze zrobic... i zawsze osiagam to co mialam w glowie, a nie jakas improwizacja... "bo moze cos wyjdzie fajnego" no takie eksperymenty to lubie no ale jak cos widze to robie tak jak ma byc a eksperymenty po drodze zapisuje bo sie kiedys moga przydac :)

EDIT:
macie tu avatar :) oczywiscie podlega ocenie i jak chcecie to go bierzcie do galerii czy cos :P
Obrazek
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Tygrys »

Avatar oceniam na 6+/10 bo taki troszke mdlawy ale podoba mi sie to ze robisz w wielkosci 120x120 pix , a jak wezma go do galerii to zmniejsza do 100x100 pix :/ to mnie boli ...
Ostatnio zmieniony 11-02-2007, 22:46 przez Tygrys, łącznie zmieniany 1 raz.
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Baro
Elite player
Elite player
Posty: 110
Rejestracja: 02-05-2006, 12:29

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Baro »

Avatar ładniutki taki hmm do schrupania :P A styl forum jest ten poczatkowy czyli czarny :)

EDIT: Tygrys co Ci sie w tym Avatarze nie podoba...Wszsytko jest tak jak powinno byc :P
Obrazek
...pRaWdZiWe ZyCiE ZaCzYnA SiE w EkWaDoRzE...
Awatar użytkownika
Labik
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 18:22

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Labik »

www.labig.ovh.org robilem chyba z godzine :D
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Pitrex »

A co powiecie na taką sygnaturkę :D ?
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Tygrys »

Pitrex pisze:A co powiecie na taką sygnaturkę :D ?
Nic specjalnego 2+/10
Powiem jedno: napewno o niebo lepsze od poprzednich twoich wyrobow.
Jest tak jakby bardziej przejrzyste.
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sztuka, muzyka, film”