Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Dział dla wszystkich lubiących posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć film i zachwycić się sztuką.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Action »

Pitrex pisze:A co powiecie na taką sygnaturkę :D ?
eee... co to za piorun? Twoj Bryan za Harrego Pottera robi? :rotfl: ale sama sygna jak to powiedzial Tygrys "o niebo lepsza od twoich poprzednich wyrobow" :P

3/10
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Nadine »

no Pitrex lepsza od poprzedniej :) no ale (o ile to fotoszopowo) to wycisnij z niego hardy bo jest masa fajnnych opcji no i ten napis daje mocno po oczach (czcionka) no i ten piorun jakis taki nie wtopiony we tlo i smiesznie odstaje :)

no ale ogolnie jest juz lepiej niz ostatnio 3/10 :P
czytaj tutki i ucz sie probujac wszystkiego, nie boj sie efektow itp :)
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Oen »

Pitrex przyjrzyj sie tej sygnaturce, teraz wywal piorun i napisy i juz w tej chwili ocena za ta prace podskoczyla o 3 punkty, teraz dodaj jeszcze jakas rameczke (moze byc nawet malutka ale musi byc) i pokombinuj z wtopieniem w tlo innych mniejszych i inaczej umieszczonych napisow i bedziesz mial ode mnie 7/8 za prace ktorej narazie dalbym 2.

PS: Nie wiem ale imo wasze sygnaturki sa za duze i nawet nie mowie tu tego jako czepialski admin tylko jakos tak estetyczniej wygladaja troszke mniejsze :

EDIT: Tak w ramach ciekawostki dam moja pierwsa prace w photoshopie robiona jakis czas temu ;] Obrazek
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Pitrex »

Oen pisze:EDIT: Tak w ramach ciekawostki dam moja pierwsa prace w photoshopie robiona jakis czas temu ;]
no nawet nieźle muszę przyznać.....

jak teraz ocenicie tego mojego syga :) ?
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Oen »

Kolorki sie gryza ale ogolnie to juz kilka klas wyzej od tamtego czegos co kiedys robiles wiec dam Ci 6+/10 ;]
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Tygrys »

Pitrex pisze:jak teraz ocenicie tego mojego syga :) ?
O ramka jest :P 3+/10
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Awatar użytkownika
Emu
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 70
Rejestracja: 28-11-2006, 09:24

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Emu »

Pitrex pisze: jak teraz ocenicie tego mojego syga :) ?
Z reguły nie lubię być niemiła, zwłaszcza, jak ktoś stara się i próbuje, ale... To na prawdę trzeba być ślepym, żeby łączyć czerwień z zielenią :dontgetit: I kończąc tę wyczerpującą wypowiedź powiem, że nie podoba mi się, podobnie jak pozostałe twoje prace :P
Awatar użytkownika
Fury
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 93
Rejestracja: 29-11-2006, 20:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Fury »

Oen pisze:Kolorki sie gryza ale ogolnie to juz kilka klas wyzej od tamtego czegos co kiedys robiles wiec dam Ci 6+/10 ;]
Kolorki wg. się gryzą ale to nie kilka klas ale niebo, a ziema w porównaniu z poprzednimi :D :D :D Żebyś skakał jeszcze wyżej... :D
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Pitrex »

Emu pisze:Z reguły nie lubię być niemiła, zwłaszcza, jak ktoś stara się i próbuje, ale... To na prawdę trzeba być ślepym, żeby łączyć czerwień z zielenią :dontgetit: I kończąc tę wyczerpującą wypowiedź powiem, że nie podoba mi się, podobnie jak pozostałe twoje prace :P
Ale jesteś nie miła :P dobra spoko i tak już się przyzwyczaiłem do tego typu tekstów więc nie jest źle ;)

ps. twoja sygnaturka też nie jest jakimś nie wiadomo czym :D
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Awatar użytkownika
Emu
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 70
Rejestracja: 28-11-2006, 09:24

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Emu »

Pitrex pisze:Ale jesteś nie miła :P
Oj, raz nie zawsze... ;)
Pitrex pisze:ps. twoja sygnaturka też nie jest jakimś nie wiadomo czym :D
Aż chce mi się powiedzieć 'w takim razie zrób taką', ale się powstrzymam :] Przecież wiem, że mistrzostwo toto nie jest, nigdy tak nie twierdziłam :niepewny:
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Oen »

Pitrex pisze:ps. twoja sygnaturka też nie jest jakimś nie wiadomo czym :D
Pitrex blagam Cie :wstyd: sygnaturka Emu jest jedna z lepszych jakie tu widzialem, daje jej z czystym sumieniem 9/10 jesli bym juz musial sie przyczepic to jedynym minusem jest tam delikatnie gryzacy sie napis tekken3 ale ogolnie sama kolorystyka desing i wszytkie inne pierdoly stoja na jak najwyzszym poziomie.
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Pitrex »

Oen pisze:Pitrex blagam Cie :wstyd: sygnaturka Emu jest jedna z lepszych jakie tu widzialem, daje jej z czystym sumieniem 9/10 jesli bym juz musial sie przyczepic to jedynym minusem jest tam delikatnie gryzacy sie napis tekken3 ale ogolnie sama kolorystyka desing i wszytkie inne pierdoly stoja na jak najwyzszym poziomie.
wiesz nie myśl że nie wiem nic o grafice itp. ja poprostu nie umiem jeszcze obsługiwać programów i tyle a jeżeli chodzi o jej sygnaturkę to poprostu widziełm lepsze dlatego napisałem że to nie jest nie wiadomo co a tak to syg jest spox ;)
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Nadine »

Emu a wes cos powiedz o moich prackach :)
Awatar użytkownika
SHAKA
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 12-02-2007, 21:11
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: SHAKA »

Szczerze muszę przyznać Nadin że Twoje prace mają Klasę :cool:
Awatar użytkownika
Emu
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 70
Rejestracja: 28-11-2006, 09:24

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Emu »

Nadine pisze:Emu a wes cos powiedz o moich prackach :)
Czemu akurat ja? :P

Avatary - ciekawe, całkiem niezłe efekty, jednak w obu coś mi nie pasuje. W pierwszym - mało wyraźne i ogólnie złe jakościowo zdjęcie, a w drugim kolory - jakieś takie bez wyrazu to. Ale ogólnie świetne, takie akurat forumowe.
Sygna - Fajna, na plus żywe kolory i oryginalna czcionka. Ja może bym tylko Ninę jakoś rozjaśniła, albo wykontrastowała, żeby bardziej pasowała do tła. Ale to już tylko moje fanaberie ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sztuka, muzyka, film”