Gracze

Rozmowy związane z rozgrywką sieciową w najlepszą bijatykę online.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Gracze

Post autor: Yamada »

Taki temacik w którym mozemy pisać o graczach i ich poziomie. Czemu ma to służyć? Wykazaniu błędów w gameplayu i ewentualnych radach itd.

Posty obraźliwe dla kogoś, obrzucanie się mięsem itd jest tutaj zabronione i bedzie karane warnem, bez względu na staż na honmaru itd.

Myślę, ze kumacie o co mi chodzi.

No to zaczynamy.

Dismaster
char:Yoshi
Nie ukrywam, że z Disem gra mi się najprzyjemniej bo wie jak bawić się grą i przez to walki są często mega efektowne. Ciężko znaleźć jakieś wyraźne minusy w jego grze. Brak ogrania przeciwko niektórym postaciom może, ale to standard;]. Jest to gracz który moim zdaniem zrobił największe postępy. Był bardzo przeciętny, a teraz gra naprawdę fajnie. Dodatkowy plus leci za to, że gra Yoshkiem a to dosyć rzadko wybierana postać. Co prawda czasem wspomoze sie jinem, ale to się wytnie :p .
Ostatnio zmieniony 14-10-2009, 15:55 przez Yamada, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Gracze

Post autor: Dismaster »

Kurcze ja nie wiedzialem ze mnie takie mile slowa spotkaja na tym forum dzieki Yamada :D
Od siebie dodam ze jak gram z Yamada to czuje ta sama frajde jest fajnie i efektownie a nie na sile efektywnie.

A co do pozostalych graczy to chcialbym tez napisac cos o Gokenie

Gra Ling, Yoshim i jeszcze paroma postaciami ale chcialem sie skupic na tych dwoch.
Yoshka ma wydaje mi sie lepszego od mojego i tez gra nim ladnie i pomyslowo bo chyba Yoshkiem nie da sie grac inaczej ;)
Ling: gra chyba najszybciej jak tylko mozna ta dziewczynka i oczywiscie roznorodnie. Pozatym bardzo szybko sie uczy i dodam ze byl dla mnie pewnego radzaju wyznacznikiem w moim skillu bo jak zaczynalem grac online byl jednym z pierwszych ludzi z jakimi gralem i oczywiscie lal mnie potwornie pozniej jakis czas go nie widzialem zaczalem z powrotem z nim grac jakis czas temu i juz bylo troche lepiej nawet zdarza mi sie wygrywac :D

EDIT: O MASTA tez chcialem napisac tylko w innym poscie :P ale juz niech bedzie tu.
Gra zajebiscie skutecznie i do tego roznorodnie (wiem ze pare osob teraz pomysli ze Henkiem nie da sie grac efektownie bo jest tani ;) ) ale jak dla mnie ma najlepszego Henka jakiego widzialem i za kazdym razem gdy z nim gram czyms mnie zaskakuje szkoda ze tak zadko gra Jinem bo jest naprawde niezly nawet mnie inspirowal swego czasu siedzialem pozniej na practise i myslalem nad jakimis nowymi zagraniami :) ale nie chce nim grac sie uparl :D ale ma to swoje plusy wykoxa bardziej Henka...

Co prawda mozna jeszcze pisac o wielu graczach np o Dumianie ale na jego temat chyba wszyscy juz wszystko wiedza, najlepszy na honmaru (jeszcze :D )

PS.:Yamada pograj sobie z Gokenem nie pozalujesz (mam nadzieje ;) )
PS2: Temat taki troche do lizania sie po tylkach ale dobrze ze jest cos takiego bo mozna sie oficjalnie wypowiedziec na temat innych
Ostatnio zmieniony 23-11-2006, 23:32 przez Dismaster, łącznie zmieniany 2 razy.
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
TomU
Elite player
Elite player
Posty: 127
Rejestracja: 07-07-2006, 13:53
Lokalizacja: Kalisz

Re: Gracze

Post autor: TomU »

Dismaster Dzieki Fajne slowa :] :] Ty tez byles Dla mnie Wyznacznikiem Tez na poczatku Mojej przygody na Honmaru Gralem tylko z toba I naprawde zajebiscie mi sie gralo i nadal gra Z Dismasterem :]

Czy ja wiem ze muj Yoshek jest lepszy od Twojego napewno porezebuje on jestcze wiele czasu spedzonych przy padzie Ale dzieki :]
G-I-R-L---P-O-W-E-R
Awatar użytkownika
-=MASTA=-
Elite player
Elite player
Posty: 155
Rejestracja: 03-09-2006, 22:24
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Gracze

Post autor: -=MASTA=- »

A to ciekawy wątek :P Ja ze swej strony moge dodać, że najwiecej sparrów stoczyłem z Dismasterem i bardzo lubie z nim grać, bo gra widowiskowo, nie boi sie zaryzykować a przy tym gra skutecznie. Jego Jin to sama radośc dla oka :P:D Póki co jeszcze z nim wygrywam, ale coś czuje, że sie to zmieni niebawem. Szybko się uczy skubany :) Co do Yamady to sie nie wypowiadam, bo grałem z nim może ze dwa razy. Goken jak najbardziej pozytywnie - diabelnie skuteczna gra Xijaoyu, chociaż grałem znim ledwo kilka razy. Ogólnie można stwierdzić, ze poziom na honmaru sie podnosi i tak trzymać.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: Yamada »

Tu nie ma miejsce na lizanie tyłkow dis. ten temat jest dosyć poważny.

Granie postaciami typu Heniek to droga na skróty więc nie mogę ich traktować równorzędnie z graczem na takim samym poziomie grajacym dajmy na to Yoshem. Oczywiście istnieje coś takiego jak wolnosć wyboru, jasne. Ale w takim razie ja również mogę dokonać wyboru "czyją grę mam bardziej szanować".

Dlatego również nie zamierzam komentować tutaj zadnych Jinów, Heńków, Pauli etc. Gra nimi jest zbyt jednoznaczna aby się rozpisywać, bo każdy gra nimi tak samo, z tym, ze niektórym to wychodzi, a niektórym jeszcze nie do końca.
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: KRELIAN »

no to lecimy po kolei , nadeszla chwila prawdy , oczywiscie czekam rowniez na riposty :P

Dumian - zdecydowanie najskuteczniejszy gracz online w tk3 . no wlasnie ONLINE - swiadomosc swojego miejsca w szeregu i ciaglych zwyciestw wyrobila w tej osobie kilka glupich nawykow ktore offline spotykaja sie z natychmiastowa miazga . zdaje sobie sprawe ze miedzy offline a online jest spora roznica ale Dumian - musisz odzwyczaic sie od takich rzeczy jak 10 hit combo czy niekiedy atakowanie na jana . oczywiscie czesto taki styl odnosi skutek jednak jak juz wspomnialem wiekszosc z tego dziala wylacznie dzieki 'sprzyjajacym' warunkom online . poza tym sam wiesz ze offline to juz inna bajka - nie bede wypisywal innych poszczegolnych bledow bo to nie ma sensu ale mysle ze rozumiesz co mam na mysli - wiecej ostrozniejszej gry zawsze w cenie :)

Adriankiller - osoba ktora radzi sobie calkiem niezle , mam tu jednak kilka zastrzezen - przede wszystkim zbyt schematyczna gra Jinem - musisz wiecej kombinowac z podjazdami , rowniez przewidywalne koncowki w postaci 1.2,4 nie zawsze powinny miec miejsca w kluczowych momentach , za duzo tu rowniez ciosow w powietrze i kombinowania z flajami ktoere nie wychodza :P - generalnie nie jest zle , ograniczac sie co do niektorych zagran pokroju 'tandera' bo takie ciosy sie gasi ze spora kara a bedzie lepiej niz lepiej :)

Yamada - ambicja ponad wszystko , "przegram 100 - 0 ale gralem ambitna postacia " :) - moze troche przesadzam ale wiesz o co biega :) , przede wszystkim klania sie brak ogrania bo technicznie swoimi postaciami dajesz rady , za to widok kilku bolkow pokroju ogra czy pawla juz sprawia ze stajesz sie bezradny :P . i prosze darowac sobie stwierdzenie ze heniek i jin to tanie postaci bo tak nigdy nie bylo , nie jest i nie bedzie (mowie o jinach do ttt i teraz DJu)

Masta - imo najlepszy online'owy Heniek , widac tu opanowanie swojej postaci do perfekcji , masa setupow itp . no wlasnie - problem polega na tym ze opanowanego masz na poziomie wylacznie Henka przez co po dluzszym pograniu szybko mozna go rozkminic . w kazdym razie twoj dziad potrafi zaskoczyc o czym przekonalem sie juz niejednokrotnie , z tym ze ogranie na innych rowniez wskazane

Dismaster - osoba ktora zrobila zdecydowanie najwieksze postepy na scenie online , ambicja ponad wszystko i to sie ceni , yoshi powoli sie rozkreca jednak uwazam ze robisz nim zdecydowanie za slabe juggle co czesto kosztuje porazka - w tym aspekcie wciaz uwazam ze Grizzly (ktory juz nie gra online) jest nie do przebicia , ale jesli postep bedzie szedl w takim tempie jak dotychczas to mysle ze niedlugo namieszasz jeszcze na scenie

Czit i Veritas - dlaczego pisze o tych dwoch panach jednoczesnie? bo gdyby nie ich nicki to nigdy bym sie nie domyslil z kim gram :) . Jak dla mnie osoby te graja praktycznie na tym samym poziomie i BARDZO podobnie chociaz roznia sie kilkoma postaciami :) Czit przede wszystkim potrafi napsuc sporo krwi Xiao , natomiast Veritas ma najlepszego Bryana online (chyba nic nie pomyslilem ? :) ) . oboje graj na dobrym poziomie , ogranie rowniez nie najgorsze i szczerze mowiac nie wiem w jakim aspekcie mam sie tu doczepic (a lizac nikomu nie zamierzam jak widac powyzej :P) - ot osoby ktore stale zajmuja wysokie pozycje na scenie co zapewne bedzie mialo miejsce jeszcze przez dlugi czas

Wiecej osob narazie nie wymienie . Opisalem tych a nie innych osobnikow bo z nimi online gram zdecydowanie najczesciej .

A jeszcze wypisze tu liste osob ktore IMO graja badz graly najlepiej (najskuteczniej + najefektowniej) danymi postaciami - oczywiscie nie uwzgledniam tutaj siebie bo to nie ma sensu :P

Hwo - Grisha (juz nie gra)

Yoshi - Grizzly (juz nie gra)

Jin - Dumian lub Got (ciezko powiedziec)

Heniek - Masta

Julia - Dumian

Nina - K

King - Got

Law - Dumian lub K

Bryan - Veritas

Xiao - Czit no i Yamada fajnie kapi :P

Co do innych postaci to nie mam narazie wyrobionego zdania , chyba ze ktos o sobie przypomni to wtedy dopisze :)
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: Ana »

Hehehe a skoro mozna to i ja napisze cos od siebie :) Online jak do tej pory grałam z 4 osobami: Yamada, Oen, Dumian i chybaaa Adriankiller (kiedys turniejówka? Jin, Heniek?), z czego 90% bylo z Yamada :) . Jak na moje noobowe oko swietna Xiajka. Inna sprawa, że z nim się naprawde fajnie gra, bo to nie sprowadza sie do "wygrac za wszelka cene", ale bawi sie postacia :) . Kilka razy wybrał Yoshka, tez niezle (heh Pogo Sword mi sie bedzie po nocach snilo :looka: :zdegustowany: ) i chyba z raz Hwo. Mysle, ze jeszcze zagramy jesli bedzie chcial :)

PS. Nie twierdze, że Oen czy Dumian graja zle/brzydko bo tak absolutnie nie jest, po prostu ja za malo z nimi grałam...
Obrazek
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Gracze

Post autor: Wawrzyn »

Dismaster
char:Yoshi
Nie ukrywam, że z Disem gra mi się najprzyjemniej bo wie jak bawić się grą i przez to walki są często mega efektowne. Ciężko znaleźć jakieś wyraźne minusy w jego grze. Brak ogrania przeciwko niektórym postaciom może, ale to standard;]. Jest to gracz który moim zdaniem zrobił największe postępy. Był bardzo przeciętny, a teraz gra naprawdę fajnie. Dodatkowy plus leci za to, że gra Yoshkiem a to dosyć rzadko wybierana postać. Co prawda czasem wspomoze sie jinem, ale to się wytnie :p .
Tak, tak pamietam jeszcze kiedy toczylem z Disem mniej wiecej wyrownane walki, a teraz zazwyczaj latam choc dawno juz nie gralismy ;)Ogromne postepy w krotkim czasie :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: Dumian »

Temat bardzo fajny i ciekawy więc i ja coś tutaj skrobnę ;-)

Na pierwszy ogień idzie nie kto inny jak Krelian. Gracz, który zasłynął przede wszystkim dzięki swojej niesamowicie skutecznej grze na klawie. Gdybym nie doświadczył tego osobiście to nigdy w życiu nie uwierzyłbym, że można za pomocą klawiatury grać tak skutecznie jak on. Grając właśnie na tym swoim jak to ktoś nazwał "semi sticku" trzy razy z rzędu dostał się do finału Tekken 3 Online Tournament. Spore doświadczenie, duża wiedza (od zawsze w sprawach tekkenowych na Honmaru jego zdanie mialo dla mnie najwyzsze znaczenie), ogranie i umiejętności sprawiły, że od kiedy pojawił się na Honmaru był w ścisłej czołówce graczy online i tak też pozostało do dziś. Trudno mi mówić o jego wadach, bo tak naprawdę od kiedy ma pada gramy ze sobą bardzo mało (trzeba to w końcu zmienić ;) ) ale jedna rzecz przychodzi mi do głowy - brak ogrania online. Nie od dziś wiadomo, że online gra się trochę inaczej niż offline i aby grać maksymalnie efektywnie trzeba ogrania i sporo sparów w sieci.

Teraz czas na Dismastera. Jak już wielu z was zauważyło, tak i ja uważam, że zrobił on największe postępy jeśli chodzi o tekkena online na całej scenie. Zaczynając od bardzo przeciętnego gracza sumiennie trenował, ćwiczył i sparował z najlepszymi długi czas co w rezultacie przyniosło spodziewane efekty - Dis stał się kolejnym graczem z onlajnowej czołówki. Swego czasu zaimponował mi jego styl gry Jinem - był zdecydowanie inny od pozostałych - sporo kombinował, stosował ciekawe patenty i juggle. Tak samo jak Yamada uważam, że Disowi przede wszystkim brakuje ogrania na niektóre postacie. Chodzą głosy, że uzależnienie i pasja do tekkena nadal go nie opóściły także strach się bać co z niego będzie za jakiś czas :)

Got, kolejny zawodnik z najwyższej onlinowej półki, z którym zawsze bardzo chętnie sparuję, nasze wielogodzinne pojedynki Jin VS Jin sporo mnie nauczyły. Got przede wszystkim stara się grać ładnie i efektownie a szybkie dashe, elektrony i skillowe juggle to cechy charakterystyczne tego gracza. Podobnie jak u Dismastera dosyć wyraźnie widać tutaj brak ogrania na niektóre postacie.

Yamada, zdecydowanie ambitny gracz, który gra ciekawie, efektownie i zarazem skutecznie. Z naszych sparingów wynosze często sporo doświadczenia, fajnych patentów oraz kilka pomysłów na grę różnymi postaciami. Nie widzę tutaj jakiś szczegolnych braków w grze Yamady, jest to poprostu solidny zawodnik, z który zawsze bardzo chętnie powalczę :)

Adriankiller, całkiem niezły graczy, który jednak gra bardzo schematycznie przez co doświadczeni przeciwnicy mogą szybko wyczaić styl gry i skutecznie odpierać ataki. Na uwagę zasługuje przede wszystkim szybki dash i mega kapa True Ogrem, która już niejednemu dała popalić :P
Popracuj nad urozmaiceniem swojej gry a będzie bardzo dobrze.

Sil3nt, początkujący gracz przed którym jeszcze długa droga do prowadzenia wyrównanej walki z najlepszymi. Póki co trenuje swoją postać, którą myślę, że z czasem może sporo namieszać. Jeśli już sparuje to głównie z graczami na wysokim poziomie co z czasem z pewnością zaprocentuje, życzę powodzenia :)

Czit, początkowo grał Paulem jednak szybko przejrzał na oczy i pozostawił na dobre tego fightera. Teraz gra Xiajką i poczynając od bardzo przeciętnej gry, poprzez mega wieśniacką kape aż do coraz ciekawszej i skutecznej gry. Ćwicz swoją postać bo cały czas robisz postępy a jeszcze dużo jest do odkrycia ;)

KingKY, od początku do końca wierny swojej postaci cokolwiek by się nie działo. Dawniej sporo sparowaliśmy i muszę przyznać, że w dużym stopniu poznał moją grę głównymi postaciami co pozwoliło nam prowadzić bardzo fajne pojedynki z niejednokrotnie świenymi akcjami z obu stron. Dodatkowo gra na klawiaturze co u mnie zawsze budzi szacunek (sam tego nie potrafię zupełnie), stosuje zbicia, multipartsy, czasem ciekawe patenty ale potrafi też nieźle przykapić :]
Tutaj również bardzo wyraźnie widać brak ogrania na sporą liczbę postaci.

Ren, doskonała znajomość teorii, pojęć i zagadnień tekkenologii, niestety często błędnie interpretuje fakty ulegając nie zawsze prawdziwym stereotypom :P
Z powodu bardzo małego ogrania często dostaje ostre lanie. Uważam, że gdyby więcej grał online osiągnąłby całkiem niezły poziom. Na obecną chwilę wozi się Brazylijczykiem korzystając z braku ogrania przeciwników na tą postać. Zdecydowanie najlepszy Eddy z jakim grałem ;)

Masta, gracz który przełamuje wszelkie stereotypy, że mishimami gra się tak samo na jedno kopyto. Doskonale opanował swoją postać, stosuje różnorodne juggle, ciekawe akcje, niejednokrotnie mnie zadziwiał pomysłami i stylem gry. Niezaprzeczalnie najlepszy Heihachi na scenie, z którym zawsze dobrze mi się gra :)

Aserot, chyba nikt nie zaprzeczy, że jest to najbardziej "uniwersalny" gracz na scenie. Prezentuje wysoki poziom w chyba każdej bijatyce, która zagościła na Honmaru. Trudno odmówić mu talentu prawdziwego fightera i jako fan oldschoolu może być multiplatformowym wzorem dla początkujących adeptów ;-)

Na koniec jeszcze kilka osób, których gra bardzo miło mnie zaskoczyła i dzięki temu ich zapamiętałem a nie wiem co więcej się rozpisać: Grizzly, Grisha, Jamor, Tibilisi, Calops, vho, K', Goken, Veritas.

To narazie tyle, jest już późno, ide w kime, pewnie o kimś jeszcze zapomniałem a jak coś mi się przypomni to na pewno dopiszę.

PS. Tak czy siak niezła ekipa się nam się na tym Honmaru wytworzyła, poziom graczy rośnie bardzo szybko a ja jestem niezmiernie zadowolony, że tak się stało. Pozdro dla wszystkich! :pifko2:
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Got
Elite player
Elite player
Posty: 116
Rejestracja: 21-03-2006, 12:56
Lokalizacja: Krosno

Re: Gracze

Post autor: Got »

Dumian pisze:
Got, kolejny zawodnik z najwyższej onlinowej półki, z którym zawsze bardzo chętnie sparuję, nasze wielogodzinne pojedynki Jin VS Jin sporo mnie nauczyły. Got przede wszystkim stara się grać ładnie i efektownie a szybkie dashe, elektrony i skillowe juggle to cechy charakterystyczne tego gracza. Podobnie jak u Dismastera dosyć wyraźnie widać tutaj brak ogrania na niektóre postacie.
<zawstydzony> kurka szkoda, ze i ja nie moge sie wypowiedziec, bo ostatnio zaniedbuje t3online za to tearz duzo siedze na sticku ;). Od przyszlego tygodnia zaczne grac tak czesto jak gralem kiedys, wtedy bede mogl co nie co napisac ;)
got nice dash...soon maybe ;)
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: Ren »

Dumian pisze: Na obecną chwilę wozi się Brazylijczykiem korzystając z braku ogrania przeciwników na tą postać.
Nic dodać, nic ująć :). Tylko dlatego jakoś daje rade ;)
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Gracze

Post autor: Aserot »

Jeśli chodzi o T3Online to trzeba przyznać, że poziom bardzo się podniósł od czasu startu Honmaru co cieszy.

Chyba nikt nie ma wątpliwości że Dumian, Krelian, Got to najbardziej skuteczni gracze jeśli chodzi o scena Tekkena online. Dużo mi jeszcze brakuje żeby tak elektrykami napierać. KingKY zapadł mi w pamieć za dużą ilość pojedynków King vs King w których nie brakowało ciekawych końcówek.

Pattrick już nie aktywny przedstawiciel scenny 2d dobry Street Fighter player przyznam że jego Ryu nieźle mi zamieszał czasami.

Got jeden z nielicznych sparing partnerów z którym można pograć w TSS i musze przyznać, że nasze walki robią się coraz ciekawsze (najlepsza onlinowa „wróżka” :P).
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Gracze

Post autor: Dismaster »

Temat troche sie zakurzyl wiec moze ogarne go z deka :P

Gracz: Mad
Postac: Law, Ling, Lei

Zaczne od tego ze tak naprawde nie wiem jak on to robi ze caly czas unika moich atakow :P przyznam szczerze ze bardzo mnie to irytuje bo w walce wchodza moze w niego ze 2 ewgfy :/ ogolnie gracz o bardzo dobrym refleksie i ciekawej taktyce. Mozna powiedziec ze gra bardziej defensywnie a to sprawia mi niemaly klopot (odziwo bo ponoc atak w tekenie przynosi wiecej korzysci). Mad jako gracz jest chyba malo znany i sam zadko go widuje na killerze ale okazuje sie ze jego poziom wcale nie spada dzieje sie wrecz na odwrot i to jest godne podziwu moze nie robi jakis niesamowitych ciekawych i innowacyjnych akcji ale swoja gra sprawia mi nie male klopoty i niestety nie moge chlopaka ugrac :P co prawda nie duzo mi brakuje (ostatnio 2 walki) ale jednak ma przewage...

Osobiscie polecam go na sparing partnera ;)
Before you see the light you must die...
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: Gracze

Post autor: Nadine »

ten Mad to polak czy angol jakis?? bo znam jednego i nie wiem czy to ten
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Gracze

Post autor: Dismaster »

ten Mad to polak czy angol jakis?? bo znam jednego i nie wiem czy to ten
Polak, puki co nie planuje opisywac tutaj ludzi z zagranicy bo to jest temet takze dla tych ktorzy sa opisywani, aby mogli wyciagnac ewentualnie jakis wnioski z wypowiedzi innych, a obcokrajowcy jak mniemam mieli by z tym spore problemy :)
Before you see the light you must die...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o TK3Online”