RANDOM CUP

Cykl turniejów wyłaniających 'miszcza' danej postaci

Moderatorzy: ModTeam, Support

yarosh

Re: RANDOM CUP

Post autor: yarosh »

szkoda ze nie mam stałego dostępu do neto bo bym edkiem wystartował
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: RANDOM CUP

Post autor: Ren »

gg: 5261735

postacie: wszystkie poza boskonem i gonem
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: RANDOM CUP

Post autor: KRELIAN »

czy naprawde tak ciezko jest nauczyc sie czytac ze zrozumieniem? :niepewny:

Ren : nawet na to nie licz :P
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
htm7
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 67
Rejestracja: 22-07-2006, 16:37
Lokalizacja: Sosnowiec
Ogrywam: tekkena

Re: RANDOM CUP

Post autor: htm7 »

Dlaczego osoby z juniora nie mogą tu startować.Przecierz jak to napisał Dumian chodzi o zabawe,a tu szanowny kolega jej pozbawia.Są poza tym osoby ktore by dały dobre walki a nawet stawiły opór nie mówiąc o tym że mogly by wygrywać.Ta decyzja jest nielogiczna.Podważanie tego że ktoś musi udawadniać że jest wojownikiem jak nim po prostu jest przez wzgląd na pier#olone wyniki.Wam z czołówki odbija i ładnie sie widze bawicie we własnym gronie ,zacznijcie brać opłaty za gre wtedy to będzie jakoś jaśniej.Są osoby z juniora ktore nie grają 3 miesiace a nawet kilka lat (jak pisało jest to turniej dla nowoprzybylych też)a co z jeszcze nowszymi zawodnikami?To jest niesprawiedliwe takie poprawianie sobie pozycji,sztuczne dowartościowanie sie kosztem innych ,próba wywyższenia sie intelektualnego,nie masz gdzie hooja wsadzić?
Nie podoba mi sie ta decyzja ,jestem głosem za zmianą.
Awatar użytkownika
TomU
Elite player
Elite player
Posty: 127
Rejestracja: 07-07-2006, 13:53
Lokalizacja: Kalisz

Re: RANDOM CUP

Post autor: TomU »

To zes dowalił hihii

Ja tez sie pisze na kazda postac :D

gg 7005211.
G-I-R-L---P-O-W-E-R
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: RANDOM CUP

Post autor: KRELIAN »

htm7 pisze:Dlaczego osoby z juniora nie mogą tu startować.Przecierz jak to napisał Dumian chodzi o zabawe,a tu szanowny kolega jej pozbawia.Są poza tym osoby ktore by dały dobre walki a nawet stawiły opór nie mówiąc o tym że mogly by wygrywać.Ta decyzja jest nielogiczna.Podważanie tego że ktoś musi udawadniać że jest wojownikiem jak nim po prostu jest przez wzgląd na pier#olone wyniki.Wam z czołówki odbija i ładnie sie widze bawicie we własnym gronie ,zacznijcie brać opłaty za gre wtedy to będzie jakoś jaśniej.Są osoby z juniora ktore nie grają 3 miesiace a nawet kilka lat (jak pisało jest to turniej dla nowoprzybylych też)a co z jeszcze nowszymi zawodnikami?To jest niesprawiedliwe takie poprawianie sobie pozycji,sztuczne dowartościowanie sie kosztem innych ,próba wywyższenia sie intelektualnego,nie masz gdzie hooja wsadzić?
Nie podoba mi sie ta decyzja ,jestem głosem za zmianą.

Oczywiscie ze chodzi tutaj o zabawe. Dlaczego uwazam ze juniorzy powinni miec bana? Polecam zapoznac sie z tematem Christmas Cup , tym co dzialo sie w poszczegolnych grupach , DE no i z moim podsumowaniem bo powtarzac sie nie bede. W wiekszosci nawalili ‘juniorzy’ (zeby nie mowic n00by :oczami: ) . Teraz popatrz na obecny Junior Tournament. Nawet forumowa ‘oaza spokoju’ Ana nie wytrzymala. Dla ciebie to jest zabawa? No pewnie czemu nie, fajnie jest sobie przyjsc na gotowe. I ty mi mowisz o dowartosciowaniu? Blagam tylko nie po kostkach bo nie dojde do kaloryfera. Zanim nie pojawil sie ten burdel nie bylo tak masowych patologii jak kilka kont, olewactwo do potegi , ze nie wspomne o wyzwiskach nie za gre ale odnoszace sie bezposrednio do osob. Dalej uwazasz ze to dla wszystkich zabawa? :)

Jest jeszcze jeden powod. Kilka osob z najwyzszych miejsc obecnego Junior Tour zostala sprawdzona i nie prezentuje praktycznie niczego. I nie , tu nie chodzi o to ze ktos jest slabszy, tylko ze swoim pojeciem o danej postaci nie zasluguje na to zeby poswiecac mu swoj czas podczas podliczania wynikow. Oczywiscie jak juz sie domyslasz moim jedynym zyciem jest Honmaru i zalezy mi wylacznie na podliczanie wynikow kazdego, logika na A+ . Juz nawet nie wspomne o dokladnym czytaniu bo gdybys rozumial idee tych turow to przeciez nie tracilbys czasu na pisanie posta. No i oczywiscie musze takze przemilczec prawdopodobny termin odbywania sie tego cyklu czyli po zakonczeniu waszego tura. I po co ja pisalem zeby ludzie na spokojnie wszystko przemysleli zanim zaczna tu pisac? . Ah no tak, kurtyna milczenia idzie takze w strone faktu, ze ten tur nie organizuje sam i przeciez skoro ktos bedzie chcial wieksza ilosc uczestnikow przy prowadzeniu swojej postaci to przeciez co mi do tego (przyklad Xiao Cup) . Ale po co sie powtarzac czyz nie?

To tyle jesli chodzi o ogol , niestety twoja argumentacja nie ma skilla, swojej decyzji zmieniac nie zamierzam.

A co do pana szanownej osoby. Specjalnie oblukalem profil i widze ze kilka wygranych walk uderzylo komus do glowy. Zabawa we wlasnym gronie? Jakim gronie? :zdziwko: Pisalem wyraznie o selekcji zawodnikow i to niewazne czy pije z nimi wodke czy widze pierwszy raz na servie. Jesli ktos spelnia odpowiednie wymogi to sie zalapie. Tak bardzo ci zalezy? No to zagadaj do kogos z ‘wlasnego grona’ i pokaz sie z dobrej strony. Zdaje sobie sprawe ze nawet wsrod nowicjuszy sa osoby ktore podchodza fair do tematu dlatego nie zamierzam ich dyskryminowac jesli na to nie zasluguja ale o tym pewnie wiesz juz od dawna.

Ps. Jeszcze z rok i bedziemy lezec na kasie takze o nic sie nie martw :cool:
Ostatnio zmieniony 13-02-2007, 14:39 przez KRELIAN, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: RANDOM CUP

Post autor: SubZero »

htm7 pisze:...
Pytanie dlaczego nie mogą? Zobacz sobie ostatni większy tur który się odbył (np. niedawny Christmas Cup) a potem zobacz sobie temat Junior Tournament. Porównaj. Komentarz chyba zbędny (Bardzo ładnie podsumowała to Ana w poście zamykającym pierwszą część tura). Oczywiście w żadnym wypadku nie uogólniam tutaj niczego, po prostu nowi gracze powinni najpierw pokazać po sobie, że warto z nimi grać. Nie mówię tutaj, że od razu muszą prezentować poziom światowy (każdy kiedyś zaczynał), ale komentarze w stylu:
htm7 pisze:nie masz gdzie hooja wsadzić
na pewno nie pomagają. Niestety taka jest prawda, że wraz z upowszechnieniem się T3O pojawia się duża ilość ludzi, którzy myślą że są nie wiadomo kim i pozują na wielkich twardzieli rzucając epitetami na każdego, kto wejdzie na serwer.
Graj z ludźmi, daj się poznać jako godny zaufania i pewny członek naszej społeczności i wszystko będzie ok. A do rozpoczęcia turniejów jeszcze trochę czasu zostało, więc dużo rzeczy może się zmienić... ;)

No a co by nie było offtopa :P
GG: 2547862
Postacie: Hwoarang, Julia, Bryan.
Myślałem jeszcze o Jinie, ale poziom Miszim na Honmaru jest tak wysoki, że wolę sobie darować :P
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: RANDOM CUP

Post autor: KRELIAN »

Sub spozniles sie o cwierc sekundy :P

Bywa :P
Ostatnio zmieniony 13-02-2007, 14:25 przez KRELIAN, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Nadine
Grand Master
Grand Master
Posty: 381
Rejestracja: 09-07-2006, 02:12
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: RANDOM CUP

Post autor: Nadine »

to ja sie tez zapisze :)
ten typek mnie rozsmieszyl masakrycznie :rotfl:

gg:3992528
postacie: nina jin paul king julia :)
Awatar użytkownika
Emu
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 70
Rejestracja: 28-11-2006, 09:24

Re: RANDOM CUP

Post autor: Emu »

To może i ja:

gg: 3506555
Postacie: Nina, Anna, Julia

A htm7 powinien trafić do rodzynów, bo zadatki do tego to ma wielkie :D
Ostatnio zmieniony 02-03-2007, 18:16 przez Emu, łącznie zmieniany 1 raz.
Ren
Friend
Posty: 368
Rejestracja: 11-06-2006, 02:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: RANDOM CUP

Post autor: Ren »

muszę coś napisać bo nie wytrzymam:


Te turnieje są szansą dla słabszych graczy którzy mogą się czegoś dowiedzieć o swojej postaci, zobaczyć najlepszych graczy w akcji, poznać nowe patenty itd.
Selekcja na turnieju? ŚMIECH NA SALI! kur**!
Najlepiej panie krelian, zaszufladkuj wszystkich graczy i niech grają cięgle na tym samym poziomie stojąc w miejscu.

Jedne co powinno być brane pod uwagę to postawa danego Gracza - zaangażowanie, chęć nauczenia się czegoś, frekwencja na poprzednich turniejach

"swoim pojeciem o danej postaci nie zasluguje na to zeby poswiecac mu swoj czas podczas podliczania wynikow" - LOL
do początkujących Graczy: nie przejmujcie się, takie turnieje nie zasługują na Wasz cenny czas.

P.S. Udowodnij mi panie krelian ze nie mam żadnego pojęcia o jakiejś postaci...

pozdro dla początkujących których naprawdę interesuje tekken i chcą się nauczyć w niego grać
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: RANDOM CUP

Post autor: Dumian »

Od siebie dodam tylko, że twój post htm7 jest pisany trochę za wcześnie, gdyż do cyklu turniejów "RANDOM CHAR CUP" zostało jeszcze trochę czasu (jak pisał Krelian co najmniej zakończenie JT). Do czego zmierzam? Ano do tego, że Junior Tournament ma na celu właśnie wyłonienie dobrych graczy z dotychczasowych "juniorów", którzy swoją postawą i grą mogą udowodnić, że zasługują na grę w takich turach jak ten a nawet (co jest nagrodą główną dla zwycięzcy) do udziału w lidze ;-)

Edit:
Ren pisze:Te turnieje są szansą dla słabszych graczy którzy mogą się czegoś dowiedzieć o swojej postaci, zobaczyć najlepszych graczy w akcji, poznać nowe patenty itd.
Te turnieje mają wyłonić najlepszego gracza danymi postaciami. Jeśli dalej nie rozumiesz dlaczego w tym wypadku selekcja jest wskazana to już tego nie zrozumiesz. Zobaczyć najlepszych graczy w akcji, poznać nowe patenty itd. można na sparach lub na tradycyjnych turniejach, w których selekcji nigdy nie było i nie będzie.

Poza tym napiszę to ponownie: JT sie jeszcze nie skończył, kto nie jest "juniorem" i ma szansę walczyć o tytuł "najlepszego operatora danej postaci" udowodni to podczas przebiegu/na koniec tura.
Ostatnio zmieniony 13-02-2007, 18:02 przez Dumian, łącznie zmieniany 1 raz.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: RANDOM CUP

Post autor: KRELIAN »

Ren pisze:muszę coś napisać bo nie wytrzymam:


Te turnieje są szansą dla słabszych graczy którzy mogą się czegoś dowiedzieć o swojej postaci, zobaczyć najlepszych graczy w akcji, poznać nowe patenty itd.
Selekcja na turnieju? ŚMIECH NA SALI! kur**!
Najlepiej panie krelian, zaszufladkuj wszystkich graczy i niech grają cięgle na tym samym poziomie stojąc w miejscu.

Jedne co powinno być brane pod uwagę to postawa danego Gracza - zaangażowanie, chęć nauczenia się czegoś, frekwencja na poprzednich turniejach

"swoim pojeciem o danej postaci nie zasluguje na to zeby poswiecac mu swoj czas podczas podliczania wynikow" - LOL
do początkujących Graczy: nie przejmujcie się, takie turnieje nie zasługują na Wasz cenny czas.

P.S. Udowodnij mi panie krelian ze nie mam żadnego pojęcia o jakiejś postaci...

pozdro dla początkujących których naprawdę interesuje tekken i chcą się nauczyć w niego grać
chca sie dowiedziec czegos o swojej postaci? obczaic nowe patenty? zobaczyc najlepszych graczy w akcji? a od czego niby sa spary , poza tym ja na kailerze jestem dostepny praktycznie codziennie :)

tak - nie warto dla nich poswiecac czas co juz pokazal Christmas Cup i Juniorzy , ludzie ile razy mam to jeszcze powtarzac, wierzyc mi sie nie chce ze to az tak trudno zrozumiec :|
te tury sa po to zeby wylonic NAJLEPSZYCH - takie sa zalozenia i jesli sie to komus nie podoba to :

a) niech sobie podaruje
b) niech udowodni ze go na to stac

aha Ren pojecie to moze i masz w teorii , ale w praktyce juz nie bardzo (procz Eda nic nie pokazales do tej pory a najwiecej krzyczysz) . wiem wiem , zaraz bedzie cos o tym ze sie wywyzszam i takie tam, ale takie sa realia czy tego chcesz czy nie
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: RANDOM CUP

Post autor: Dumian »

Poza tym kto komu broni napisać na IRCu czy na GG "cześć jestem [nick] chciałbym z tobą zagrać spara bo uważam, że nadaję się do gry w turnieju danych postaci".

Niby oczywiste ale jednak nie każdy zdaje sobie z tego sprawę :)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: RANDOM CUP

Post autor: Komandos »

To i ja się zapisze. Tylko kogo by tu wybrać, hmmm...
Hwoarang GG: 6276702
ODPOWIEDZ

Wróć do „Random Char Cup”