Turniej 2D

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

W którą z gier 2D turniej?(o ile wogóle)

Marvel vs Capcom (lub inny "vs")
15
23%
Marvel Super Heroes
4
6%
Vampire Savior 2(Darkstalkers)
1
2%
King Of Fighters 2000 (lub inna część)
14
22%
Mortal Kombat 3 Ultimate
8
13%
Street Fighter Alpha 3
12
19%
Pocket Fighter
1
2%
Guilty Gear
9
14%
 
Liczba głosów: 64

Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Turniej 2D

Post autor: Aserot »

Widze że nikt nie głosował na Pocket Fighters a szkoda to jest naprawde dobry tytuł niech infatylna oprawa graficzna nie zbije was z tropu. Giera oferuje kilka bardzo ciekawych patentów np: zbieramy kolorowe kryształi (czerwony niebieski żółty) po zebraniu odpowiedniej ilość danego koloru podnośmy level jednego ze specjalnych zagrań naszego fightera. Jest oczywiście specjalny atak dzięki któremu możemy wyraść gemy od przeciwnika. Oprócz tego mam do dyspozycji specjalne kule które możęmy opdkładać lub rzucić w przeciwnika (ja osobiście używam poison :)). Zresztą co tu gadać niech każdy zagra i sam oceni.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Turniej 2D

Post autor: Jo-Jo »

I właśnie o to chodzi w takich bijatyczkach.....a nie, że byle frajer zasiądzie do takiej gierki typu MvsC i już pod jedny mdniu intensywnego grania jest w stanie zniszczyć najbardziej hardcore'owego gracza w MvsC który gra np. od dnia premiery do dnia dzisiejszego :/.........a w KOF, GG, SF to się czuje to coś.......hehe...nie ma tak łatwiutko.......trzeba też tak dobrze trenić jak do T3 ( no...może troszeczke przesadzam :P ).
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Turniej 2D

Post autor: Arucardo_1 »

z tym że tych "masterów" w 2d jest tutaj niewielu a jak już ktoś wspomniał, w MSH i MvC (zwłaszcza polecam to pierwsze) będzie się bawił równie dobrze "Beginner" i "Virtuoso" :D


ps. Arogancja i dyskryminacja mnie drażnią, więc zwroty "byle frajer" skierowane między innymi w moim kierunku też - zmierzmy się oko w oko na jakimś turnieju w SC3 albo T5 to zobaczymy jaki jesteś potężny :D


A po prostu to są na ogół nie frajerzy tylko ludzie, dla których najważniejsza jest inna gra i taki gracz jak JA nie będzie wyciskał 7-mych potów z KOF gdy woli trenować w co innego a bitki 2d traktuje drugoplanowo :wink: poza tym mylisz się z tym, że po "1 dniu" da się wygrywać z mistrzami w to - bez jaj :lol:


A jak coś to proponuję jeszcze Gundam: Battle Assault 2, teżż fajna bitka ;)

-------------------------------------
o Pocket fighter nigdy nie słyszałem.
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Turniej 2D

Post autor: Jo-Jo »

Hehe...no dobra...sprostujmy co nieco.....

Pierwsze primo --- To prawda....masterów w bijatyczki 2D za wiele tu nie ma :P.....i w sumie to prawda z tym bawieniem się........bijatyczki 2D są robione zawsze w taki sposób, żeby przynosiły dużo frajdy i odstresowania.....a nie jak w przypadku serii T, S "E lub C", DOA i z 2D KOF'a, GG i SF'a.........że będą wszyscy wychodzić z siebie jak tu rozwalić wszystkich perfectem w czasie pół minuty ??.......

Drugie primo --- Zwrot " byle frajer " jest bezosobowy w sumie...może być skierowany równo na ciebie jak i na mnie :P.....a w SC3 wogóle nie grałem, a T5 to dla mnie najgorsza część z serii i nie mam zamiaru się w niej masterować czy cuś.....

Trzecie primo --- Mi chodzi ogólnie o bijatyczki 3D i 2D......a z tym " 1 dniem " to miałem na myśli tylko MvsC i też niektóre tytuły
( jak ja miałem pare razy taki przypadek jak grałem z moim kumplem w BR2 i on jeszcze nigdy w życiu w to nie grał....wiem bo go bardzo bardzo dobrze znam......a ja grałem w to już ho ho......to kiedy on przyszedł do mnie i graliśmy przeciwko sobię, to on mnie tak jechał, że ja nawet bym zapogotowić nie zdążył :/.......tak samo jest z GG : Isuka....ale już z GG XX : Reloaded już nie :evil: ).

Czwarte primo --- może zassam i wypróbuje ;).........
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Turniej 2D

Post autor: Arucardo_1 »

Jo-Jo pisze:jak grałem z moim kumplem w BR2 i on jeszcze nigdy w życiu w to nie grał a ja grałem w to już ho ho......to kiedy on przyszedł do mnie i graliśmy przeciwko sobię, to on mnie tak jechał, że ja nawet bym zapogotowić nie zdążył :/.......tak samo jest z GG : Isuka....ale już z GG XX : Reloaded już nie :evil: )
To znaczy, że jesteś w tą grę po prostu cienki i tyle. Mi w przypadku BR2 też się kiedyś tak zdarzyło, że zmasakrował mnie z perfectem koleś który miał 1/4 mojego doświadczenia, ale uświadomiło mi to że w niej po prostu nie wymiatam.
Aha, niech zgadnę: twój koleś grał Bakuryu? :wink:

Co innego BR4, to naprawdę jeśli chodzi o niektóre postacie spieprzona i masherska gra ;) Xion i jego przewagi po każdym ciosie... słabo :kwasny:

Jeśli chodzi o Guilty Gear to nigdy w to nie grałem to nie wiem :wink:
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Turniej 2D

Post autor: Jo-Jo »

Hehe...bystry jesteś :P.... i jeszcze grał na zmiane tym kolesiem co w kameleona się zamieniał ( jakiś tam Yizaminaya czy jakośtak ).

EDIT :

Jeśli nie grałeś w GG XX : Reloaded to radze ci jak najszybciej w niego zagrać......godny następca SF'ów ;).......
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Kukis
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 94
Rejestracja: 25-02-2006, 20:58

Re: Turniej 2D

Post autor: Kukis »

Jo-Jo pisze: byle frajer zasiądzie do takiej gierki typu MvsC i już pod jedny mdniu intensywnego grania jest w stanie zniszczyć najbardziej hardcore'owego gracza w MvsC który gra np. od dnia premiery do dnia dzisiejszego :/....
co Ty takie bajki piszesz jak ktoś gra w MvsC długo i to czai to beginer nie ma z nim szans :!:

Taka drobna rzecz :P
MvsC oferuje grę na 4 plajerów więc mozna by zrobić urozmaicenie i grać w teamach, dwóch na dwóch :) (gdyby wogóle był turniej)
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Turniej 2D

Post autor: Jo-Jo »

Róbcie co chcecie, ale zaprawde zaprawde powiadam wam......popełniacie ogromny błąd.....Dumianie....wybacz im....gdyż nie wiedzą co czynią.......
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Kukis
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 94
Rejestracja: 25-02-2006, 20:58

Re: Turniej 2D

Post autor: Kukis »

Jo-Jo pisze:Róbcie co chcecie, ale zaprawde zaprawde powiadam wam......popełniacie ogromny błąd.....Dumianie....wybacz im....gdyż nie wiedzą co czynią.......
Bez komentarza :)
Ciekawe skąd masz ostrzeżenia... :P
Ostatnio zmieniony 01-01-1970, 01:00 przez Kukis, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Turniej 2D

Post autor: Aserot »

Jo-Jo co do MvsC to wcale nie jest tak lekko jak chcesz to dam ci namiar na paru kolesi i jak po jednym dniu itesywnego grania go pokulasz to jesteś dobry!!!! To poprostu świadczy że nie grałeś jeszcze z dobrym graczem w MvsC. I może na tym skończymy ten temat.

P.S>
A dla ludzi nie znających Pocket Fightera Drobny filmik pokazujący jakie możliwość daje nam system zastosowany w tej mordoklepce!! Naprawde warto obejrzeć.

Pocket Fighter Movie
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Oen
Friend
Posty: 328
Rejestracja: 26-02-2006, 12:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Turniej 2D

Post autor: Oen »

Chym a co powiecie o graniu w Guilty Gear ? Jak dla mnie ta gra ze wszystkich wyzej wymienionych (w ktore mialem okazje zagrac) jest najlepsza
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Turniej 2D

Post autor: Jo-Jo »

No nie sądze, że jest najlepsza, ale to prawda.....ql by było jeśli dałoby się grać w GG online ;)
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Turniej 2D

Post autor: Dumian »

Guilty Gear juz pojawialo się chyba wcześniej w odpowiedziach, dlatego dodałem ten tytuł do ankiety ;)

Ja nadal jestem za Marvel vs Capcom ewentualnie Marvel Super Heros czyli jedyne, w które trochę pograłem :P
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Turniej 2D

Post autor: Jo-Jo »

Dumian pisze:Guilty Gear juz pojawialo się chyba wcześniej w odpowiedziach, dlatego dodałem ten tytuł do ankiety ;)

Ja nadal jestem za Marvel vs Capcom ewentualnie Marvel Super Heros czyli jedyne, w które trochę pograłem :P
Tia....tylko szkoda, że tak późno, jak już każdy poodawał głosy :P...
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Turniej 2D

Post autor: Dumian »

Jeśli ktoś wspominał w poscie o Guilty Gear to doliczy się głos ;-)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”