Problem mysle powazny

Zapytaj o cokolwiek.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bugsy
Beginner
Beginner
Posty: 20
Rejestracja: 16-02-2007, 14:32
Lokalizacja: Bydgoszcz

Problem mysle powazny

Post autor: Bugsy »

Witam wszystkich, jestem tu nowy.
Gram sobie od jakiegos czasu w tekkena 3 online, wszystko chodzi pieknie i ladnie (nie liczac lost connection i lagow ale sie przyzwyczailem) jednakze najgorsza jest jedna rzecz. Kiedy tekken chodzi juz jakis czas (obojetnie czy gram z ludzmi czy sobie na practice cwicze) to caly komp sie zwiesza, kursora nie rusze alt+ctrl+del nic nie daje, pozostaje reset, i tak powoli system dostaje w d...
Nie oczekuje naprawienia problemu z waszej strony bo zapewne jest to cos powazniejszego (system moze nawet sprzet) ale moze znacie przyczyne?
Pozdro
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Problem mysle powazny

Post autor: Dismaster »

Tez mi sie komp wiesza dosc czesto (inni moge to potwierdzic :) ) w moim przypadku jest to wina sterownikow do karty graficznej (GF2 64MB MX/MX 400) probowalem juz roznych sterow i znalazlem tylko takie na ktorych dzieje sie to stosunkowo zadko (na niektorych albo w ogole sie nie odpala T3O albo gra chodzi za wolno) jak zjadziesz rozwiazanie tego problemu zakladajac ze to ten sam co u mnie to napisz jak to naprawic ;)
Before you see the light you must die...
Awatar użytkownika
Bugsy
Beginner
Beginner
Posty: 20
Rejestracja: 16-02-2007, 14:32
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Problem mysle powazny

Post autor: Bugsy »

Hehe no to chyba obydwoje musimy karte zmienic bo mamy ta sama:)
Awatar użytkownika
Dismaster
Grand Master
Grand Master
Posty: 353
Rejestracja: 15-04-2006, 23:39
Lokalizacja: Konstantynów łódzki

Re: Problem mysle powazny

Post autor: Dismaster »

Znalazlem rozwiazanie wiec jak by ktos mial taki problem to wystarczy zmeinic w epsxe w grafice z Pete's DX6 D3D na Pete's OpenGL mi pomoglo gra sie nie wiesza mozna poszalec z rozdzialka i nie ma oos co najwazniejsze ;)

Podkreslam tylko ze ten problem istneje zapewne tylko na takich kartach graficznych jakie byly wymienione wyzej
Before you see the light you must die...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania & Pomoc”