Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Dział dla wszystkich lubiących posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć film i zachwycić się sztuką.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Frizen »

dobra tera inne pytanie :P. Jak mam wlozyc jakis obrazek tak zeby bialy kolor na ktorym byl nie przeszedl przy przenoszeniu na inny obrazek ?. Zeby np sama postac przeszla bez bialego tla . Meczylem sie z tym ale cos mi nie wychodzilo :P.
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Pitrex »

UltraKnight pisze:dobra tera inne pytanie :P . Jak mam wlozyc jakis obrazek tak zeby bialy kolor na ktorym byl nie przeszedl przy przenoszeniu na inny obrazek ?. Zeby np sama postac przeszla bez bialego tla . Meczylem sie z tym ale cos mi nie wychodzilo :P .
szczerze :hyhy: ? mi to najłatwiej idzie w paincie jak chcesz wiedzieć jak to napisz na gygy :)
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Awatar użytkownika
Emu
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 70
Rejestracja: 28-11-2006, 09:24

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Emu »

Pitrex pisze:
UltraKnight pisze:dobra tera inne pytanie :P . Jak mam wlozyc jakis obrazek tak zeby bialy kolor na ktorym byl nie przeszedl przy przenoszeniu na inny obrazek ?. Zeby np sama postac przeszla bez bialego tla . Meczylem sie z tym ale cos mi nie wychodzilo :P .
szczerze :hyhy: ? mi to najłatwiej idzie w paincie jak chcesz wiedzieć jak to napisz na gygy :)
Taa, a w paincie to taką jakość otrzymasz, że pochlastać się idzie :dontgetit:

UltraKnight, kopiujesz swoją grafikę, tworzysz nowy dokument wybierając przeźroczyste tło (transparent). Wklejasz, usuwasz niechciane tło za pomocą różdżki/lassa i gotowe :)
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Tygrys »

Emu pisze:
Pitrex pisze:
UltraKnight pisze:dobra tera inne pytanie :P . Jak mam wlozyc jakis obrazek tak zeby bialy kolor na ktorym byl nie przeszedl przy przenoszeniu na inny obrazek ?. Zeby np sama postac przeszla bez bialego tla . Meczylem sie z tym ale cos mi nie wychodzilo :P .
szczerze :hyhy: ? mi to najłatwiej idzie w paincie jak chcesz wiedzieć jak to napisz na gygy :)
Taa, a w paincie to taką jakość otrzymasz, że pochlastać się idzie :dontgetit:

UltraKnight, kopiujesz swoją grafikę, tworzysz nowy dokument wybierając przeźroczyste tło (transparent). Wklejasz, usuwasz niechciane tło za pomocą różdżki/lassa i gotowe :)
Ja uzywam jeszcze czasem zwyklego zaznaczenia, zaznaczenia kolorow, i duzo gumki :D
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Frizen »

ta a tym lassem to mi sie jakos dziko zaznacza i nic dobrego z tego nie wychodzi - jakies inne propozycje??
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Wawrzyn »

UltraKnight pisze:ta a tym lassem to mi sie jakos dziko zaznacza i nic dobrego z tego nie wychodzi - jakies inne propozycje??
Mi najlepiej zaznacza sie rozdzka, sygna Emu jest super :padam:
Obrazek
Obrazek
Tygrys
Grand Master
Grand Master
Posty: 370
Rejestracja: 24-03-2006, 17:00
Kontakt:

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Tygrys »

Moj kolejny sig:

Obrazek
Modne się stało "samodzielne myślenie" polegające na ślepym powtarzaniu zasłyszanych bzdur
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: eq2D »

Dwie starocie
Obrazek

Obrazek

I całkiem nowa, acz prosta (za długo dłubałem przy planecie żeby się później kosmosem bawić.
Obrazek
Kliknijta, bo jakoś scanlines śmiesznie zminiaturyzowany wyszedł.
Awatar użytkownika
Emu
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 70
Rejestracja: 28-11-2006, 09:24

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Emu »

eq2D - jestem pod wrażeniem, naprawdę świetna robota :padam: I nawet nie wiem, która pracka bardziej mi się podoba.
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: eq2D »

Dzięki... Nad nową siedziałem całą noc. Nie ma co ukrywać - większość czasu była zabawa z planetą ale PS jest naprawdę trudnym programem i nie raz po prostu człowiek nie wie jak wykonać coś co chciałby ujrzeć w danym momencie w odpowiednim motywie. Nie którym ta wiedza przychodzi łatwo, szybko i naturalnie, a mi metodą prób i błędów. Ale czegoś się nauczyłem przez cało nocną zabawę z PS (właściwie to słuchanie muzyki było, ale...) - sferyzacja. Dzięki temu planeta na nowszej tapecie jest jakby "zaokrąglona", a nie ewidentni e płaska jak na pierwszej tapecie. Mam gdzieś jeszcze tapetę z Dimitrivem (ten kolo z Darkstalkers, a właściwie art jest z SvC) to zapodam Wam tu gdzieś :)

Edit

Znalazła się.
[center]Demitri fullmoon
Obrazek
[/center]
Moja pierwsza tapeta. Chiński symbol pod imieniem oznacza "długie życie". Chiński symbol, nad moją ksywą oznacza "pokój" (występował on na każdej mojej tapecie, a było ich w sumie z pięć ;) ).
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Aserot »

Tapetka z Demitri daje rady nice work :D.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Labik
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 18:22

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Labik »

Ta Pani jest normalnie z moich snow :padam:
Ona jest z jakiejs giery, filmu?
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Wawrzyn »

Labik pisze:Ta Pani jest normalnie z moich snow :padam:
Ona jest z jakiejs giery, filmu?
Shayia: Light and Darkness, zobaczylem panie z tej gry na okladce "Fantasy" i tez mi sie spodobalo :] Ale gry nie moglem sie doszukac, ogolnie malo o niej informacji w sieci :/
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 913ab3c73c - "pani z twoich snow"
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 40d1dbcd31 - wole ta :P ;)
srry za OT
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: eq2D »

Obrazek

... i? :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Żółw
Master
Master
Posty: 243
Rejestracja: 24-02-2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Żółw »

eq2D pisze:Obrazek

... i? :)
Świetne :padam:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sztuka, muzyka, film”